Autori Tema: Fantastike ...  (Lexuar 7679 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Me: Qershor 15, 2010, 10:14:50 MD »
Shumë sport dhe pak cigare, e këshillon mjeku pacienten , në vend se
të pini një cigare hani një mollë!
- Mirë i thote pacientja, por doktor
60 molla në ditë a nuk janë pak si shumë ë ?!.... [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 15, 2010, 10:17:56 MD »
    Bashkebisedim interesant  [bigok]

Një çift ishin grindur e nuk flisnin me njëritjetrin. Kur vene për te
fjetur burri shkruan një leter “të lutëm me zgjo ne oren 6 fiks″ dhe e
vendos poshte jastekut te gruas. Të nesermen zgjohet shum vone….. “bobo
thote ora 8″.Poshte jastekut të tijë,gjen një leter ku ishte shkruajtur
“ZGJOHU TË LUTËM SE ESHTE ORA 6″....

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #2 Me: Qershor 15, 2010, 10:27:30 MD »
Nje femije kap me grep nje peshk te vogel dhe e leshon perseri ne uje
duke i thene: Here tjeter eja me gjithe prinderit !.. [grin1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #3 Me: Qershor 15, 2010, 10:31:02 MD »
I sëmuri mental shkon te psikiatri.
Doktori për t`u bindur se sa ëshë
i sëmurë, i thotë:
-A mund ta mbushësh me ujë një kazan që nuk ka
fund?
...-Po doktor, por të shoh si e mbush ti gjysmën,
pastaj unë e
mbushi gjysmën tjetër. [bigok]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #4 Me: Qershor 15, 2010, 10:35:12 MD »
MEMEBALTA quhet toka
ku te iken befas koka
ku kam dashur meme e ate
ku na grine fajdet parate
...ku ne kemi fis e fare
ku ka
drite me pishtare,
ku ka diamant e ar,
po s'gjen uje per tu
lare...

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Fantastike ...
« Pergjigju #5 Me: Qershor 15, 2010, 11:40:54 MD »
Shumë sport dhe pak cigare, e këshillon mjeku pacienten , në vend se
të pini një cigare hani një mollë!
- Mirë i thote pacientja, por doktor
60 molla në ditë a nuk janë pak si shumë ë ?!.... [laugh1] [laugh1] [laugh1]

[laugh1] [laugh1] [laugh1]

Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Fantastike ...
« Pergjigju #6 Me: Qershor 16, 2010, 09:09:11 PD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Shum te forta te gjitha,por me e forte ishte e para.....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë NORGA10

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 1
 • Error is human_ forgiveness is divine
Fantastike ...
« Pergjigju #7 Me: Korrik 06, 2010, 02:42:06 PD »
 [bigok] [teethsmile] [bigok]
“Love all, trust a few, do wrong to none”

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #8 Me: Janar 22, 2011, 07:22:07 MD »

Ne Vlore ...nje goc po kalonte ne trotuar e veshur teper sexi me nje pale çizme te gjata deri ne gju qe benin shum shurme kur ecte e shef njeri dhe i thot
O motra per gjah do vesh me ato çizme? -i kthehet goca
Po vajta per gjah mos u merzit se do te marr ty per zagar

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #9 Me: Janar 22, 2011, 07:31:39 MD »
Nje cune dhe nje goce po bisedonin.Goca alamet
gjoksi dhe nje varese te bukur ku ishte nje avion.
Djali nuk ia hiqte dot syve gjoksin.
Vajza e dalloi dhe e pyti:
-He,po te pelqen avioni?
Ai u pergjigj:
-Jo,po me pelqen aerodromi.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fantastike ...
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 18, 2011, 11:53:27 MD »
Nje cift i ri shqiptar shkojne per Muaj Mjalti ne Karaibe. Pasi sistemuan rrobat ne hotel,gruaja ven re nje mi ne dhome. -Uu e tmerrshme nje mi-i thote burrit!- Te lutem merr recepsionin dhe thuaj te vine urgjent ta zgjidhin problemin. Di anglisht zemer?- i drejtohet burrit e friksuar. Burri:- di shpirt po sme kujtohet fjala mi. Nejse po e marr. Tringgg tringgg...! : Hellooo-recepsionisti.- Hello- burri : Sir,do you know Tom&Jerry? - Yes of course- i pergjigjet recepsionisti. Burri: ok, Jerry it is here..

Mendja nji dit zemres i tha
ti me dukesh paksa budalla
gjithmon sa her bej nje veprim
per hatrin tend prishi qefin tim
dhe sa her qe te degjoj ty
ndjej vetem dhimbje ne kry
dhe pastaj kam shperqendrime
ka raste qe mund t'bej gabime
keshtu qe mendohu pak
se ke fillu tu m'ba merak
qe jeten mire ta shijojm
duhet qe te logjikojm
zemra duke u ndjer fajtore
filloj ti flas mendjes mizore
ti e dashur mendje holle
ta dish qe un s'kam shkoll
as skam vesh dhe as skam sy
qe te logjikoj si ty.....!!!


Ishte nje burre ne nje urban i cili ishte i mbushur plot me njerez. Ne te ishte dhe nje mize e cila bente e cbente i qendronte ne hunde. Nevrikoset burri e vihet ne ndekje te mizes duke i ber lemsh njerezit ne urban. Pas sh mundimesh,e kap mizen, hap xhamin,e hedh jasht dhe i thote: "ik ne kembe tani...:P :P

Mamaja hyn ne dhome e vajzes se vet dhe e gjen bosh me nje leter mbi krevat,duke menduar me te keqen hap letren dhe fillon se lezuari.

“E dashur mama, me vjen shume keq te te them se jam arratisur me te dashurin tim. Tek ai kam gjetur dashurine e vertete, duhet ta shikosh, eshte kaq i lezetshem sidomos tatuazhet, unaza ne hunde dhe motorri i tij i madh te bejne te cmendesh fare.
Por kjo s’eshte e gjitha mama,me ne fund kam mbetur shtatzane. Abduli thote se do te ndjehemi mire ne rruloten e tij ne mes te pydhit. Ai, do qe te kemi sa me shume femije, kjo eshte dhe endrra ime. Tjeter eshte se, keto dite kam zbuluar qe marjuana nuk te ben keq, une bashke me Abdulin do ta kultivojme edhe per shoket tane ne rast se s’do te kene me kokaine dhe ekstazi per te cilen kane nevoje.
Nderkohe, shpresoj qe shkenca te gjeje dhe nje kure kundra AIDS-it kshu qe Abduli te mund te ndihet me mire: e meriton nje gje te tille.
Mama mos u shqeteso, jam 15-vjece, tashme mund tja dal mbane dhe vete.
Shpresoj te takohemi se shpejti kshu qe te mund te shikosh dhe niperat e tu.
Vajza jote e dashur.

PS: Jane te gjitha gjepura mama! Jam nga komshite ne kto momente. Doja vetem te te thoja qe ne jete ka gjera me te keqija se kaq. Te dua shume..