Autori Tema: Deshmitari dhe Gjykatesi...  (Lexuar 4959 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
Deshmitari dhe Gjykatesi...
« Me: Shkurt 14, 2012, 09:47:49 MD »
Në gjykatë:
Arrin me vonesë dëshmitari dhe gjykatësi e pyet atë:
- si ju quajne?
- Ke , mua e ?
- Po, ju!
... - Muco Mucua!
- A jeni i martuar?
- Kush une e?
- Po, ju!
- Po.
- Me ke?
- Kush, une e.
- Po, ju. Dhe pusho mos me perserit te njejtat gjera  gjatë gjithë kohës.
- Po jam i martuar me një grua.
- Pse,ka ndonje qe është i martuar me  burrë?
- Po, motra ime
- Pergjigjet deshmimtari..
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...