Autori Tema: bjondja dhe brunja...  (Lexuar 4622 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
bjondja dhe brunja...
« Me: Qershor 11, 2011, 05:41:07 MD »
1 bjonde dhe 1 brune duke pare ne televizor lajmet per nje burre qe donte te hidhej nga 1 pallat per te vrare veten
bjondja - bast 100000 qe ky nuk hidhet
brunja - dakort
si perfundim ai hidhet
brunja - me vjen keq me ti mar leket se ta bona me hile,un e kisha pare ne edicionin e kaluar te lajmeve qe ky do hidhej…
bjondja - edhe un e kisha pare ,por sma mori menja qe do hidhej prap....
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...