Autori Tema: Barsoleta te ndryshme.  (Lexuar 29582 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shano

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #30 Me: Mars 04, 2015, 09:40:22 MD »
 [kisss]

Jashtë Linjë shano

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #31 Me: Mars 05, 2015, 08:42:39 PD »
 [laugh1]

Jashtë Linjë shano

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #32 Me: Mars 05, 2015, 11:49:58 PD »
E qeshra ketu te zgjat jeten