Autori Tema: Barsoleta te ndryshme.  (Lexuar 28416 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #15 Me: Janar 31, 2009, 10:48:01 MD »
The interview   [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]


Do you speak English?

- Yes!

- Name?

- Abdul al-Rhazib.

- Sex?

- Three to five times a week.

- No, no...I mean male or female?

- Yes, male, female, sometimes camel.

- Holy cow!

- Yes, cow, sheep, other animals in general.

- But isn't that hostile?

- Horse style, doggy style, any style!

- Oh dear!

- No, no! Deer runs too fast...
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #16 Me: Qershor 08, 2009, 05:46:59 MD »
        Per te lare mekatet te krishteret kane nje menyre origjinale nepermjet rrefimit ne kishe tek prifti. Tregojne se per zhargon rrefimi ne nje qytet te gjitha grate e atij qyteti kur shkonin me burra te tjere i thoshin priftit qe ishin rrezuar tek shkallet e bashkise.Pas ca kohesh nderrohet  prifti dhe vjen nje prift tjeter ne kete qytet dhe grate gjithmone me te njejtin ritual, jemi rrezuar tek shkallet e bashkise , jemi rrezuar tek shkallet e bashkise .Aq sa e merziten kete priftin e shkrete. Nje dite ngrihet ky prifti dhe shkon tek bashkia dhe i thote kryetarit te bashkise qe rregulloni pak keto shkallet se po thyejne qafen grate e qytetit.Kryebashkiaku qesh me te madhe sepse e dinte se ca do te thote kjo shprehje.I thote prifti :qesh ti qesh se gruaja jote eshte rrezuar nja 5 here deri tashti
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #17 Me: Qershor 08, 2009, 05:49:27 MD »
Artani kthehet nga shkolla dhe i thote te atit se ka marre 4 ne matematike.
Pse? e pyet i ati.
Mesuesi me pyeti sa bejne 2x3?' dhe une i thashe 6
Po aq bejne.
Pastaj ajo pyeti sa bejne 3x2?
Ku mutin eshte ndryshimi?
Po tamam keshtu i thashe edhe une!
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #18 Me: Qershor 08, 2009, 05:52:33 MD »
Nje grua ngrihet ne mengjes shume e lagur.Cudi thote s'kam bere asgje me burrin!Dhe per 3 dit radhazi ne mengjes e njejta gje.Vete te doktori ta analizoje dhe ai i thote qe eshte peshtyme.Nje nate kjo gruaja e ruan burrin qe vjen nga puna.Ai shtrihet ve nje film porno me nj goce qe zhvishet kthehet nga gruaja dhe e peshtynte duke i thene: ptu..ptu..sa e shpifur qe je.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #19 Me: Qershor 08, 2009, 05:54:26 MD »
Nje grua plake shkon ne nje dyqan seksi. Plaka :a keni vibrator? Po,thote shitesi. Ja shiko aty ne krah te majte .Ja thote plaka ,ate te kuqin atje dua une. Me vjen keq i thote shitesi po ate nuk e shesim. Ai sherben per te fikur zjarrin.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #20 Me: Qershor 17, 2009, 08:51:14 MD »
Dy te cmendur duke pare ne qiell henen filluan te zihen. Njeri thoshte ishte hena, tjetri thoshte ishte dielli.

Pyeten nje kalimtar dhe e pyeten se kush ka te drejte? Ai u pergjegj:

te them te drejten une nuk banoj ne kete lagje.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë arti*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 0
 • ultras
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 07, 2009, 09:57:30 PD »
Qe 3 shtosa me POLIC:

E blen polici gazeten edhe ja nis mi mush fjalekryqin. Ni pytje thot: SHIH FOTON, edhe ky e bon pergjigjen E PASH :D

---

Ni i burgosen karxojke shtosa shpesh, edhe krejt policve qe ju ka thon ni shtos jon dek. U ardh ni polic edhe i ka thon hajt karxoma qat shtosin, ky i thot jo se pe des. Ai kembengul hajt hajt edhe ky ja karxon. Mas 1 muji ja qi nonen des polici. Tek qat'here e ka kuptu foren :D

---

U kon polici tu hec edhe e she livoren e bananes n'tok edhe thot me vete: kuku paskna mu rxu qitash  [blushing]
Ultras jak0var - Kuqezinjet e Jakoves

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #22 Me: Shkurt 04, 2010, 04:25:15 MD »
Ishin nje here te cmendurit dhe vendosen qe te hidheshin nga tarraca e spitalit. Mirepo duhet te gjenin nje menyre qe te mos vriteshin. Si perfundim ata vendosin qe ta lyejne sheshin poshte me blu, d.m.th te ishte det. Hidhet i pari, vdes, i dyti, vdes, i treti po ashtu, etj.. vete i katerti dhe i thote shokeve: "O cuna mos u hidhni ketu se ka shkembinj!Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #23 Me: Shkurt 04, 2010, 04:26:36 MD »
Dy te semure psikik ne spital degjojne zhurmen e njerezve qe po benin miting ne rruge dhe vendosin qe edhe ato te bejne miting. Vihen ne radhe njeri pas tjetrit dhe vazhdojne te sillen neper dhome, papritur ai qe ish-mbrapa i gjuan me shuplake tjetrit. Ai kthehet dhe e pyet: Kush gjuajti? Ec or byrazer se nuk e merr vesh kush, miting hesapi.Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #24 Me: Shkurt 04, 2010, 06:43:00 MD »
Ne kohen e luftes nje grup partizanesh zbresin nga mali e shkojn tek nje shtepi se po vdisnin per te honger.
(Partizani)       - O i zoti shpis a pret miq'?
(I zoti shpis)    - Hajdeni o burra, buk e krip e zemer.
(Partizani)       - Ore leji tjerat po na skuq ato zemrat.  [mrgreen]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #25 Me: Shkurt 04, 2010, 07:05:25 MD »
- Pse u largove nga salla e operimit para se te operonin? - pyeti babai te birin
- Ika se infermeria thoshte "mos ke frike, eshte operim i lehte, cdo gje do shkoje mire, per te gjithe ka nje here te pare", etj - tha cuni
- Epo mire ajo ka kerkuar te jape guxim - tha i ati
- Problemi eshte se ajo i thoshte doktorit - u pergjigj cuni...  [mrgreen]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #26 Me: Shkurt 04, 2010, 07:52:50 MD »
Mami, mami, une i mbusha 16 vjec, a mund te ve sytjena tani'?
- Mbylle gojen Ervin'!
[laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #27 Me: Shkurt 15, 2010, 02:28:25 MD »
Ishin dy amerikan te pasur. Vendosen nje bast midis tyre ...Njeri thoshte :-Njeriu eshte gati te vdese per dollare...
Tjetri nuk pranonte kete version . E keshtu vendosen te bejne nje prove me disa njerez ... Vendosen qe nga nje gradacele ,,, te paguanin nje siguracion jete per cdo njerin qe do hidhej ,,,nqs nje njeri do kundershtonte basti mbaronte ,,,fitonte amerikani qe mronte idene qe :- Njeriu do me shume jeten se gjithcka.

Nje lab i mbetur pa pune shikon nje reklame ku thoshte :-Kush kerkon pune ,,,ejani ne x add...
I lumtur shkon ne maje te asaj gradacele,,,pa e ditur c'ndodhte aty ...Ishin disa vete ne radhe ...pas pak i vjen ketij radha...
Amerikani i thote :- Te paguaj X  shifer per siguracionin e jetes tende ...firmos ketu kujt do ja lesh pasurine..
Para se te firmoste ky i thote :- Po c'duhet te bej?
Amerikani :- Asgje te vecante ti firmos ketu,,,hidhesh nga gradacela dhe parate i shkojne atij qe ti do ...
Labi :- Ik ore vella, pse me la mendja te hidhem une qe aty,,,edhe sikur t'me japesh dhjetefishin nuk hidhem,,,pse pune eshte kjo...
Po me e bukura ishte se radha e ndaluar donte te thoshte humbje basti...
Afrohet nje shqiptar tjeter aty ...e i pyet :- Pse ngeci radha?
Amerikani :- Ja ky ketu ka bllokuar punen nuk do te hidhet.
-Lere se i flas une -thote ky tjetri ,,,i cili i kthehet labit e i thote :- O mik nga je ti ?
-Nga laberia vella...
-E pse nuk hidhesh ti? Se na le dhe ne te tjereve te presim kot,,,kemi dhe pune te tjera per te bere...:P
-Ik ore tutje pse u cmenda une..-thote i vendosur labi.
-Ik ore se s'qeke burre laberie ti ..-provokon tjetri.
-Une s'jam burre shiko- dhe fiu labi fluturon nga gradacela edhe pa firmosur sigurazionin  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #28 Me: Maj 10, 2010, 03:52:22 MD »
Nje regjisor spektaklesh pyeti njeren nga misset,,,, gjate provave. -Kush jane dy vellezerit ,,, qe kane ndare veprimtarine e tyre per Shqiperine ?
-Naimi she Saimi - u pergjigje njera nga bukuroshet.
Atehere ai u deshperua per nivelin e saj dhe pyet nje bukuroshe tjeter.
-Naimi dhe Samiu, - u pergjigj ajo me krenari , per njohurite e saj.
Aty per aty regjisori pyet vajzen e trete ,,, e cila u pergjigj :
-Nano dhe Saliu ... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Cuni i bukur

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1014
 • Popullariteti: 38
Barsoleta te ndryshme.
« Pergjigju #29 Me: Maj 11, 2010, 11:20:05 PD »
 [rlmao]  [rlmao]