Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 112902 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #135 Me: Shtator 22, 2011, 09:54:38 MD »
Kavanoz i blindume  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #136 Me: Shtator 22, 2011, 09:56:43 MD »
Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
- Cfare ndodhi, tha doktori?
- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit...:D


 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]  [blushing] [blushing] [blushing] [blushing] [blushing]hihihihiihihihihihi
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #137 Me: Shtator 22, 2011, 10:10:58 MD »
Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
- Cfare ndodhi, tha doktori?
- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit...:D


 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]  [blushing] [blushing] [blushing] [blushing] [blushing]

Hahahahahahahahahahahahhaha e pa pame kjo...

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #138 Me: Shtator 22, 2011, 10:12:21 MD »
 pooooooooooooooooooooooooooooooo..................... [laugh1] [laugh1] [laugh1]

lexo se esht edhe nje tjeter e papame fare ,,,, nje qe kam postu para ksaj.
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #139 Me: Shtator 22, 2011, 10:56:12 MD »
feel  te vij zor me keto barsaleta  [tongue3]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #140 Me: Shtator 23, 2011, 12:28:31 PD »
feel  te vij zor me keto barsaleta  [tongue3]


 [gjuha]
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #141 Me: Shtator 23, 2011, 12:35:58 PD »
Ishte nje emigrant qe i thote nona ne telefon te kthehet ne Shqiperi se i kishte gjet nje nuse te mire, bile kishin bo edhe nje dreke me krushqit dhe e kishin marre nusen ne shpi. Ky emigranti kishte ca probleme me dokumentat dhe nuk kthehej dot menjehere. Shkonte koha e nusja priste per burrin, i bente yzmet vjerres, bente pazarin, e nderkohe ia kerkonte kasapi. Jo i thoshte kjo kasapit, se jam e ndershme. Po kasapi qelloi kembengules, dhe beri c'beri ia prishi mendjen.

Pas nje viti vjen burri. E shef nusen, nuk e prek me dore fare, dhe i thote te behet gati se neser do shkojne tek doktori per te pare a ishte akoma vajze. Ben c'ben kjo e shkreta, gjen nje gjysem oresh dhe shkon e i qahet kasapit, me more ne qafe i thote, do me vrase burri. Mos u merzit, i thote kasapi dhe i rras nje thel mish ke veni.

Te nesermen, e shef doktori, hutohet nje minute dhe:

E di c'keni ju, i thote burrit, hajdeni neser.

Po mire, i thote burri.

Te nesermen po nje muhabet, e shef doktori, hutohet nje minute dhe:

E di c'keni ju, i thote burrit, hajdeni neser.

Jo mor zoteri, i thote burri, se nuk vi me. Me thuaj si eshte puna e mos e zgjat muhabetin. O eshte e virgjer, o nuk eshte.

Ore qe eshte e virgjer as qe nuk diskutohet, i thote doktori. Vetem se nuk e kuptoj se cdo vula bashkise aty? 


 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

O te mori e mira ty me gjith kto...  [rlmao]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #142 Me: Shtator 23, 2011, 12:37:12 PD »
Un dje kam qesh si budallaqe me kte ................. ueeeeeeee edhe ne pune rrija qeshja me vete kjo esht me e bukura ne absolutttttttttttttt

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #143 Me: Shtator 29, 2011, 12:52:25 PD »
Nje Bjonde Dhe 1 Brune duke shkuar ne shtepi. Hipin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone   [laugh1]

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #144 Me: Shtator 29, 2011, 01:27:08 MD »
Ne plazh, dy cuna tu pa i plak qe po shifte i goce, tu dale nga uji ,e pysin per ta ngacmu ,e mer xhaje, si shum po e shef kte gocen nga mrapa ,
Po me po, pergjigjet xhaja, se po me bo pershtypje,e spo e gjej dot se car brekash ka veshe  ,se ne kohen time me pa bycen e femnes, duheshe me i ul  bekat, kurse tani, duhet me ju hap bycen me pa car bekash kane  vesh ,,,,,,,,,,
« Redaktimi i Fundit: Tetor 01, 2011, 01:05:56 PD nga Matteos »

Jashtë Linjë miro

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #145 Me: Dhjetor 30, 2014, 08:52:12 MD »
Nusja me vjeren

Kur vjen nusja ne shtepi
duket e mire,si flori
asnje te mete nuk ka
vjeren e quan mama

Sapo kalon,java e pare
fillon grindja duke share
nusja behet ''zuske e lige''
kurse vjera plake shtrige

Kur kalon java e dyte
fillojne te nxihen nga syte
muhabeti vazhdon i trashe
sqarohen vetem me mashe

Java e trete perkeqesohet
nusja fillon egersohet
s'duron dot me asnje fjale
perdor cekicin ne balle

Ne 1 mujorsh,ndryshon taktika
tani sqarohen me thika
sa vjen dhe shtohet inati
cuditet lagjia,qesh gjith pallati

Me vone fillon konkurenca
ndryshon gara,eksperienca
vjera vete nga komshiu
kurse nusja tek mullixhiu

Vjera moden fillon te ndjeke
here me breke,here pa breke
kurse nusja namusqare
rri gjith diten zhveshur fare

Nusja eshte bere me huqe
floke e buze lyer e kuqe
vjeres s'i ngjyroset leshi
i mban thjesht me ngjyre preshi

Me kete kohe te ngateruar
vetem njeri del i fituar
puna i ecen birinxhi
lum kush eshte mullixhi

E ka thene populli qemoti
qe mos beni pune koti
ne kohe rrebeshi edhe shiu
punon vetem mullixiu