Autori Tema: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...  (Lexuar 217279 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #90 Me: Tetor 18, 2007, 05:58:32 PD »
KOKE KUQI 

Nje cift shkon tek doktori dhe i thone te shqetsuar;
-Doktor te dy jemi me floke te zinj por femija na doli me floke te kuq,si eshte e mundur?
-Sa shpesh beni dashuri -pyet doktori
-1 here ne vit pergjigjet cifti.
-Epo mos u shqetesoni eshte per shkak te ndryshkut;-ja kthen doktori i cliruar. 
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #91 Me: Nëntor 04, 2007, 10:39:25 MD »
VLonjati ne Dimer

- O motra, hiqe kapucin se e bere morrin me azem.
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë emilja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #92 Me: Dhjetor 05, 2007, 12:59:13 PD »
ishin njehere tre burra dhe po flisnin per b***t e grave. I pari thote:  Gruaja ime i ka b**** nam fare                                                     I dyti thote: gruaja ime i ka b**** aq te medha saqe njehere kur u ul shtypi edhe macen.                                                                      I treti thote: gruaja ime ka ca sy bojqielli pastaj eshte e gjitha b****. ::)

Jashtë Linjë roshi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #93 Me: Dhjetor 08, 2007, 12:34:32 MD »
o motera lironi bythet se ka vajtur bytha sa kg. e kokaines

Jashtë Linjë tryniti

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • 1 min vones eshte e barabart me nje shekull
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #94 Me: Dhjetor 11, 2007, 04:30:31 PD »

  njohtohen James Bond dhe Van Dam,,,......(james bondi) hi,I'm Bond,James Bond kurse (Van Dam)hi I'm Dam,Wan Dam,Clod Wan Dam,Jan Clod Wan Dam.....

Jashtë Linjë tryniti

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • 1 min vones eshte e barabart me nje shekull
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #95 Me: Dhjetor 15, 2007, 01:44:27 PD »
 
  ka filluar nj? djalosh kursin p?r lambada danc..pas disa jav? ushtrime djaloshi i hutuar pyet partneren e saj q? k?rcenin bashk? ..PSE GJITHMON KUR USHTROJM BASHK N? VALLZIM MELODIJA NUK ZGJAT M? TEP?R SE 2 min.?? ajo ia kthen ..SEPSE OPERATORI TEKNIK Q? KUJDESET P?R MELODIN ?SHT? BURRI IM..!!!!!!!!!!

Jashtë Linjë bledi_83

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
djadhi dhe zoti
« Pergjigju #96 Me: Dhjetor 22, 2007, 08:32:03 MD »
NJE NJERI E KISH FIKSIM QE SA HER QE SHIHTE NJEREZ QE PERKULESHIN SHKONTE DHE I PERDHUNONTE
NJE DIT ZOTI U MERZIT DUKE PAR NJE SKEN TE TILL DHE VENDOSI TI FLAS I SHKOI ATY DHE I INATUSUR I THA PO TE PASH QE BEN MEKAT TE KTI DHOI ME DO TE MARR E DO TE SHPIE ME DJALLIN NJERIU I DESHPERUAR I THA JO TE LUTEM JO SE SBEJ ME ATHER ZOTI VENDOS TJA JAP KTE MUNCI KUR PAS 3 MUAJSH NJERIU SHEH NJE VAJZ YLL SKISH PAR FEMER AQ TE BUKUR NE JET DHE VENDOSI TA PRES DER SA TE KTHEHEJ AJO U KTHY DHE AI E KAPI DHE KTE ATEHER ZOTI E MORI DHE E COI TEK DJALLI. MBAS 3 MUAJSH ZOTI VENDOS TE SHOH SE CBEHEJ ME NJERIUN QE COI TEK DJALLI KUR SHKON ATJE CTE SHIHTE NJERIU KISH BER NJE ZJARR TE MADH KURSE DJLLI NJE ZJARR TE VOGEL. ZOT PYT DJALLIN CNE KY NJERIU KA 3 MUJ QE KA ARDH DHE SHIKO SE CFAR ZJARRI KA BER NE KRAHASIM ME TENDIN ESHT ZJARR GJIGAND PO ZOT A TE LE KY ROBI ME MBLEDH DRU ;D

Snow_white

 • Vizitor
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #97 Me: Janar 08, 2008, 04:20:42 MD »
Femija

Nje nate para se te shkonte te fleje Toni,nje tre vjecar i thot gjyshes me krenari se i lau jo vetem dhembet e tij po dhe te qenit.Te nesermen gjyshja i kishte blere nje fuce dhembesh te re Tonit
"Pse ma ke blere?" e pyet
"Sepse ti i lave qenit dhembet me furcen e vjeter,Toni."
"Jo,sja lava gjyshe" i thot "perdora furcen tende" :D :D

Makina

"Babi,sapo dola nga makina,nuk punon mire.Ka uj ne karborator."
"Ku eshte makina ,bir?"
"Ne liqen"


Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #98 Me: Janar 20, 2008, 05:52:15 MD »
NJi PeRSON SHKON NE FERMACI DHE I THOT ATYRE DY FERMACISTEVE JU LUTEM ME FALNI PO A KENI PERZAMATIVA;FERMACISTET I PeRGJIGJEN,,po si more zotri natyrisht qe kemi,po Cfar numri e doni,, ky p?rsoni i thot ,,NUMRIN E KRYTIT NUK E DIJ PO TI ME JEP KU TE JETE ME I MADHI;; ajo duke u qeshur ja gjen numrin ma t? madh dhe ja jep,ky zotria e pyet p?rs?ri A KENI DHOM QE TA PROVOJ;; Fermacictet ja kallzojn? dhomen ky hyn ta provoj ,por ky po vononte me dal gati nje gjysE ORE ,njera prej fermacisteve thot Cfar po bon mor ky gomar tesh gjys ore jam tu shku me e pa nje here qa ba ,kjo shkon e hap deren ngadal ,po Cfar t? shikoj ky gomari po u mundonte me e fut ne kok perzamativin,kjo fermacistja u Clirua nga ankthi dhe i thot o zotri po nuk vendoset ai aty,.Ky zotria i p?rgjigjet ;;E DI MOJ EDIJ PO NESER ESHTE DITA E KARNIVALAVE DHE DU ME U VESH SI K::::::::::::::::::::::::C

Sa e kopjova prej shkodraonline.com
« Redaktimi i Fundit: Janar 20, 2008, 06:07:35 MD nga dashnori shkodran »

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #99 Me: Janar 20, 2008, 05:53:24 MD »
nji qift kishin nj? djal 10vjec ,burr e grua kishin ra dakort qe qe kur njeri prej nesh dan me e ba atE punen....... ,per mos me kuptu djali kena me e lan kshtu ;,O GRU MA BAN GATI MAKINEN E SHKRIMIT SE DU ME SHKRU;; NJI DITE TE BUKUR ME DIELL BABA PO LEXONTE GAZETAT JASHTE NE OBORR DJALI PO LUNTE ;KURSE GRUJA PO LANTE TESHA POR KISHTE NDEJ Ne POZICION TE KEQ DO ME THAN NE NJI POZICION PROVUKUES BURRI E SHIKON I KUQET FETYRA DHE THRRET DJALIN DHE I THOT ;; o djali babit shko thuaj nanes se ka than baba e du makinen e shkrimit me ma ba gati se du me shkru,,djali i pa djallzum shkon i thot nanes nana i p?rgjigjet ;;THUJ BABES JAM E NXANUM ME PUN A NUK SHEF SE JAM TU LA TESHAT ;;Djali shkon ja kthen pergjigjen e mamit tek babi ,kur gruja i kryn punt e thrret djalin dhe i thot ,, shko thuaj babit t? vi tani ne dhom se e ka makinen ESHKRIMIT gati,,djali ja fut nje te thirrur prej larg ;;OOOO BAAAAAAABAAAAA KA THAN MAMI HAJDE NE DHOME SE E KE MAKINEN E SHKRIMIT GATIIIII;;baba i pergjigjet ;;SHKO THUJ NANES SE TANI NUK DU ME SHKRU MA SE TASH E KAM SHKRU ME DOR HAAAAAAAAAAAAAAAAA
« Redaktimi i Fundit: Janar 20, 2008, 06:03:51 MD nga dashnori shkodran »

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #100 Me: Janar 20, 2008, 05:54:56 MD »
dy femijeve te vegjel i kishte humbur qeni edhe ishin merzite shume.Buubiii ketej, bubi andej keta nuk munden me e gjet kerkund bubin.Te merzitun ikun ne shkolle te nesermen edhe ulen ne banke te pare si gjithmone.Mesuesja me minifund afrohet te banka,anit i bjen lapsa edhe ulet me e marr,kur pa bertet - genti genti hajde se e gjeta bubin.Ulet genti nen banke qa me pa,syte perjashta atij,edhe i thote - jo mar ani bubi jone e ka gojen horizontalisht jo vertikalisht...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #101 Me: Janar 20, 2008, 05:55:50 MD »
 nje burre ik ne kurbet edhe i thote gruas ma ruaj nderin,mos me tradheto.Ok i thote eja,edhe burri me ja plotesu kushtet i nis nje artificial nga kurbeti.Po ai me vibrator shkote tu kcy dreqi.Nje dite ik nga duart e gruas edhe kcen ne toke,prej aty fill e ne guzhine,kur pa bertet i vjerri:Kape nuse se na qiu tanve...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #102 Me: Janar 20, 2008, 05:59:43 MD »
kamarier a ka mundesi me e dit sa kohe ka qe e keni hap kete restorant?Ka 2 vjet.Ababa ta kishum dite me ardhe diten e inagurimit,te pakten ikyt peshk qe hangra sot e kishum hanger te fresket...

Jashtë Linjë xxxxxx

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #103 Me: Janar 20, 2008, 07:51:29 MD »
Dy shok te ngushte kishin ndare cdo gje bashke e sekretet cdo gje
ishin ul ne nje lokal e po pinin nonji gote
e pyet njeri ngashoket tjeterin:shiko ne kemi ndare cdo gje bashke cdo lloj gjeje,po te pyes gruan e ke te mire ne seks?
i pergjigjet shoku tjeter: ca thon po,ca thon cka

Jashtë Linjë xxxxxx

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #104 Me: Janar 20, 2008, 08:29:03 MD »
ne kohe xhaxhit
 nje cift  me 5 femije e pa lek moren nje shpi qe ja caktoi partia,perball pallatit te tyre ne te njejtin kate jetonte nje pesionist
javen e pare: pesionisti sa here qe gruaja dilte ne ballkon i nxirrte nje 100 lekshe e i thosh ta benin 1 here
javen e dyte: pesionisti i nxorri 250 leksh e i thoshte qe ta bente me te
javen e trete:pesionisti i nxjerr  500leksh e i thot qe ta bente me te
javen e katert:pesionisti i nxjerr 1000lekshen
gruaja i thot burrit qe pesionisti i jep 1000lek qe ta bej me te,burri i thot jo nuk do shkosh.gruaja i thot e ca mund te me bej mua nje pesionist ai mezi qendron ne kembe po shkoj ta ferkoj pak te marr 1000lekshen e po vij me vrap.ok i thot burri mos u vono se vdiqem per te ngrene
shkon gruaja
burri pret 1 ore.pret 2 ore . pret 4ore.burrit  i iken truri fare shkon te pesionisti e gjen gruan mbi krevat e i thot pse pso vjen ti moj
Gruaja ja kthen kur do dalesh ne pesion ti