Autori Tema: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...  (Lexuar 216148 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #540 Me: Janar 05, 2012, 09:54:14 PD »
Ishte ariu, bufi e lepuri ne nje avion,ku ariu sherbente. -Ore ari, i thote bufi ,me jep nje uiski se..( e shau. )Ariu ia jep. Keshtu ndodhi prap.  U cudit lepuri.
O ari ,i thote lepuri, me jep edhe mua nje uiski,e shan edhe ky ariun
Ariu i merr te dy, lepurin dhe bufin dhe i hedh perjashta avionit. E pyet bufi lepurin, di te fluturosh ti ? jo , i thote bufi
Epo , ca dreqi kishe qe fole !:P
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #541 Me: Janar 05, 2012, 10:10:49 PD »
po mburreshin kalamajt per baballaret e tyre. Babi im, thote Albani, eshte aq trim sa mund te vrasi nje ujk.  I imi-thote Miri,shkon ne varreza naten e nuk ka frike nga fantazmat e vampiret.
Kurse babi im ,thote Beni, eshte frikacak, se sa here iken mami nga shpia, ai fshihet tek komshia
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #542 Me: Janar 11, 2012, 12:03:30 PD »
Bie zilja e deres, dhe Beni i vogel e hap. Ai i kthehet nënes së tijë: -O mami, ka ardhur ky xhaxhi që merr lekët e qërase. I ke lëket ti, apo të dal jashte të loz me shoket une? [laugh1] [laugh1] [laugh1]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #543 Me: Janar 11, 2012, 09:30:43 MD »
O goce o goce ma jep pak add e msn... Vajza: ok kamtdashur@mler-rehat.com.... Djali: jamvellai@dotabejgropen.com


 [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #544 Me: Janar 20, 2012, 10:01:08 MD »
ishin nje mysliman edhe nje kristjan para zotit, zoti ju thot atyre se cfare deshire keni une do ja u plotsoj, dhe i thot ky myslimani te lutem zot a mundesh qe te mbledhesh te gjithe myslimant ne nje vend dhe qe ta rrethosh me mur 1000 metra lart qe kristjani te mos te hyj aty,dhe zoti e beri te gjithe myslimanet ne nje vend dhe e rrethoj me mur 1000 metra lart dhe myslimani e falenderoj zotin, tani i thote zoti kristjanit cfar deshire don ti, kristjani i thot te lutem zot at token qe e ke rrethua me mur dhe qe i ke fut gjithe myslimant a mundesh me e mbush me uje nuk dua gja tjeter une flm
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #545 Me: Janar 22, 2012, 03:07:05 MD »
GJarpri

Dy miq po benin nje shetitje ne pyll. Njeri prej tyre shkon te beje pipin pas nje peme. Aty ishte nje gjarper qe e pickon ne vend te keq. Shoku i tij telefonon doktorin dhe i thote :- Alo dr. shoku im eshte pickuar nga nje gjarper . C'duhet te beje ?
Dr pergjigjet:- Duhet te thithesh helmin dhe pastaj ta sjellesh ne spital.
Pasi mbaron biseden e pyet shoku i pickuar :-Cte tha doktori?
E tjetri :- Ai tha qe duhet te vdesesh !!!   [grin1] [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #546 Me: Janar 22, 2012, 03:20:19 MD »
Nje dit kthehet burri nga puna i lodhur dhe i thot gruas dua te bej sex.
Gruaja ja kthen jam shum e lodhur dhe nuk mundem, po ja 50 euro dhe dil bej sex me diken tjeter ne hotel.
Burri del dhe ne rrug takon motren e gruas dhe ajo e pyt nga je duke shkuar ai i tregon se gruaja nuk ishte ne qef per te ber sex dhe i dha 50 euro qe te dilte ne hotel per te ber sex me dike tjeter.
Motra e gruas i tha po mir mi jep 50 euro mu e bej sex me mua.. ky pranon edhe kur kthehet ne shtepi gruaja e pyet, hajt me trego me ke ishe ne hotel burri i thot spot te tregoj se me hidherohesh.
Gruaja i thot joo joo nuk hidherohem por me trego.
Burri i thot qe isha me motren tende.
Gruaja i thot sa pare te mori?
Burri i thot 50 euro ajo ja kthen e poshtra… une burrit te saj as 1 cent sja marr.

SE JEMI ME NORMA A KUPTO  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #547 Me: Prill 04, 2013, 11:02:31 MD »
Nje vajze te doktori:

Doktor,mund t'ju bej nje pyetje, me kalimin e kohes sa vi e shemtohem. C'fare mendon se kam?

- Mendoj se ke te drejte. [cheesy1]