Autori Tema: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...  (Lexuar 216146 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Re: Barsaleta qe te bejn te qash me lot :P ashtu qesh me lot
« Pergjigju #15 Me: Maj 14, 2007, 02:08:51 MD »
Ishin turistat ne nje autobus po shkonin ne Tirane, aty ishte shkruajtur te dashur qytetar ndalohet pirja e cigares! Asnje spo pinte pervec njerit, vete faturinua dhe i thote o grupi e lexon ate tabelen? Thote te dashur qytetar mos pini cigar ne autobus, ja kthen ky : o lale ik mer daj se une jam fshatar. :P
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë dori

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
degjoni kete barcalet
« Pergjigju #16 Me: Maj 19, 2007, 12:26:46 MD »
 :D
NA ISHTE NJI HER NJI DJAL I VOGEL DHE SHKONTE NE SHKOLL ISHTE NXENES I MIRE MESONTE SHUME.
NJI DIT PREJ DITESH MESUESJA I THOT TE GJITH NXENESVE QE SECILI NGA JU DO TE GJEJ NJI FJAL E CILA ESHTE GJEJA ME E EMBEL NE BOTE.KY DJALI SHKON NE SHTEPI MBASDITE DHE PYET TE JEMEN,O MA CILA ESHTE GJEJA ME E EMBEL NE BOTE.E JEMA I THOT JO SE ESHTE TURP,DJALI KEMBNGUL,MIRE I THOTE E JEMA DO TA THEM.KUSHE ESHTE I THOT DJALI?AJO I THOT ESHTE KA...I.
NE DARKE DJALI I SHKON TE JATIT DHE E PYET DHE TE JATIN CILA ESHTE GJEJA ME E EMBEL NE BOTE?DHE I JATI I THOT JO SE ESHTE TURP,DJALI KEMBNGUL,MIRE I THOTE I JATI DO TA THEM POR MOS I THUAJ NJERIU.KUSH ESHTE I THOTE DJALI?
ESHTE PI...
DJALI I MERZITUR I SHKON PERSERI TE JEMES,DHE I THOT, O MA PO TI PERSE ME GENJEVE QE GJEJA ME E EMBEL NE BOT ESHTE KA..I PSE I THOT E JEMA?PO MUA BABI ME THA QE GJEJA ME E EMBEL NE BOT ESHTE PI..I.   I THOTE E JEMA PERSERI PO MIRE IK E PYETE NJI HER BABIN KA NGRENE NOI HER KA..

Jashtë Linjë ^AlBaAnGeL^

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 158
 • Popullariteti: -1
Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #17 Me: Maj 30, 2007, 06:34:25 MD »
Ne karrocerine e nje makine tip Ziz (se atehere keshtu udhetonin fshataret e nje fshati afer fshatit tim) ishin disa vajza qe po shkonin ne shkolle. Ne mes tyre nje i moshuar i cili i shikonte vajzat me lakmi ndersa ne dore kishte cigaren e ndezur. Duke pare vajzat u hutua fare sa cigarja i ra ne preher dhe filloi te digjej. Nje vajze e vuri re dhe i tha:
- U dogje o xhaje.
Plaku ja priti me lakmi:
- U dogj xhaja u dogj!
Perseri vajza:
- U dogje o xhaje.
- U dogj xhaja u dogj! - vazhdonte plaku ne te tijen duke pare me lakmi vajzat e bukura. Me ne fund xhaja e degjoi djegjen e cigares u ngrit me rrembim duke bertitur:
- Mori flake xhaja mori flake!

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #18 Me: Maj 31, 2007, 09:40:15 PD »
Vlonjati dhe lushnja
 
Nje vlonjat dhe lushnjar me targa VL dhe LU i kishin zene rrugen njeri tjetrit .Asnje s'pranonte te hapte rruge. lushnjari:s'e shikon c'me thote targa?LIRO UDHE. vlonjati:po ti s e shikon ?VARRI LESHTE!!!!!
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #19 Me: Maj 31, 2007, 09:43:25 PD »
Polici dhe hajdutet


Polici ne krye te detyres,po gjemonte pas dy hajduteve.Me ne fund ai i shikoi dhe vendosi ti ndiqte me vrap,ata e pane policin dhe filluan te vraponin edhe ata.Policit te lodhur nga kjo ndjekje i erdhi ne mendje nje e share:

-Nalo mor bir kurve!!!!!-tha polici

Njeri nga hahdutet u ndal dhe i tha shokut te tij:

-vazhdo ti se mu me njohu polici!!!!!!!!!
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #20 Me: Maj 31, 2007, 09:43:47 PD »
Vajza i thote te dashurit:Nese kemba ime e majte do ishte vakti i mengjest dhe kemba e djathte,vakti mbasdites,Ke do te haje?
I dashuri:Do te haja midis 2 vakteve!!!!
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #21 Me: Maj 31, 2007, 09:44:04 PD »
Si i meson nje goce matematiken? Shton nje krevat,i zbret robat,pjeston kembet,fut rrenjen katror dhe prit per zgjidhjen duke shpresuar te mos shumezohet!
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #22 Me: Maj 31, 2007, 09:44:22 PD »
Zonja:Dua nje vibrator te mire.
Shitesi:Zonje,mund te zgjidhni nje nga ato te reklamuara ne mur.
Zonja:OK!Do te mar ate te kuqin.
Shitesi:Me falni zonje por ai eshte tubi yne i zjarrfikses!!
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #23 Me: Maj 31, 2007, 09:44:40 PD »

Nje goce i thote te dashurit:1 puthje dhe une do te jem e jotja pergjithmone!
I dashuri:Faleminderit per paralajmerimin!
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #24 Me: Maj 31, 2007, 09:47:15 PD »
Takohen dy shoke.E pyet i pari
-He mo si ja ke kaluar
-Mire po kam pasur nje hall
-Ca halli
-Kam pasur ditelindjen e gruas dhe ajo me kerkoi ose nje diamant ose nje qen
-Po ti cfare i bleve
-Sigurisht nje diamant,se nuk kam pare ndonjehre "qen fallco"
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #25 Me: Maj 31, 2007, 09:48:45 PD »
Nj? avokat duke dal? nga makina e tij BMW tipi i fundit, i vjen nj? makin? me shpejt?si dhe nga p?rplasja i shkul der?n, avokati del duke b?rtitur dhe ul?ritur p?r d?min e shkaktuar.
Polici q? ndodhej aty pran? i thot?:
Boll u ankove p?r d?min material se ?sht? vet?m nj? der? , ti shiko se t? ka ikur krahu.
- Moosss - thot? avokati.
Po Rolex-ksin ku e kam?
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #26 Me: Maj 31, 2007, 09:50:30 PD »
Nje grua merr ne pytje 3 burra nje shkodran nje tiranas dhe vlonjatin gruja ne dhome e saj te gjumit therret tiranasin hyri .gruja i thot pa shat pa lopat kjo vrime si eshte hape.tiranasi mbeti i habitur. gruja dilni jashte budalla. hyri vlonjati .gruja i thot pa shat pa lopat kjo vreme si eshte hape.vlonjati nuk dine ti pergjigjet jashte .gruja i thot i treti.hyri shkodrani gruja i thot pa shat pa lopat kjo vrime si eshte hape.skodrani thot po pa ujite pa prashit ky kastravec si eshte rrite.gruja buzeqeshe thot fute brenda se e keni dite.
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #27 Me: Maj 31, 2007, 09:51:36 PD »
3 minj po pinin ne nje bar njeri prej minjve e ngren nje teke dhe e plas goten ne bar dhe ju thot shokeve une ju boj zbor qarceve ju shkoj nga poshte e shty pengesen dhe e kap telin dhe boj stervitje.E sheh miu tjeter dhe ai e pin teken dhe e plas ne bar goten une thot ai e mar helmin boj viza ne tavolin dhe i thith me hunde per qef.Miu tjeter i sheh te dy dhe e kthen teken dhe cohet per te hikur kur arrin tek dera e barit shoket e therrasin hej ku po shkon?une po shkoj ti hyp maces .
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #28 Me: Maj 31, 2007, 09:52:59 PD »
Ne nje familje babai i kerkonte vajzes se tije qe te martohej sepse ajo ishte tamam ne moshe, por vajza gjithmone i thoshte babait qe jo une nuk dua te martohem sepse jam shume mire keshtu, si dhe po ja kaloj shume mire.
Po te njejten kerkese babai ja ben dhe disa here te tjera, por ai vazhdonte te merrte po tenjejten pergjigje nga vajza e tije, deri sa nje dite u be kurioz dhe vendosi ta pergjoje nga vrima e celesit se cfare bente vajza ne dhomen e saj, po cte shikonte ajo kishte marre nje penis artificial dhe masturbohej me te.
Te nesermen babai ulet ne tavoline duke pire nje gote raki dhe vendos edhe penisin aty ne tavoline po me njegote perpare.
Kur kthehet vajza ne shtepi shikon te gjithe ate skene dhe pyet babain se cfare po bente dhe ai i pergjigjet se po pi nga nje gote raki me dhenderin.
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #29 Me: Maj 31, 2007, 09:54:47 PD »
Nje dite gruaja donte te bente dashuri me burrin e vet por kishin femijen ne shtepi . - i thote mamaja djalit. -Dil te keqen mami dhe luaj me lodra te ballkoni . Del djali jashte dhe prindrit vazhdojne... punen. Pas pak kthehet djali dhe thote -Mami pashe nje makine te bukur. -Mire te keqen mami po dil jashte dhe vazhdo te luash. - Iken femija dhe kthehet pas 5min , mami pashe nje kal .-Miiire mami po ik te ballkoni tani. Pas 5min vjen djali dhe thote, prindrit e Erit po bejne dashuri.-Po ku i pe ti mor te keqen babi. -Nuk i pashe po kane nxjerr Erin jashte ne ballkon
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ