Autori Tema: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...  (Lexuar 217276 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Kjo te shkateron se qeshuri
« Pergjigju #135 Me: Shkurt 06, 2008, 04:27:38 MD »
lexoni te dashur shkrimtar dhe lexues :P

Na ishte njeher nje dit shume shume e nxehte, dhe ishte nje cift i sapo martuar, mire po kjo goca e tradhetonte burrin me Komshiun, jo se rshkonte njeri te tjeteri, po me thjesht akoma, ky komshiu na kishte hapur nje vrime ne MUR ku aty ndodheshin dhe disa gozhda qe burri kesaj gruas varte xhaketen shpesh, te ajo vrima qe hapi komshiu aty fuste ( organin e seksis) kuptoni vet ju, dhe pastaj pa pritur i vjen burri kesaj goces dhe kjo iken nga muri dhe ja le komshiut akoma ne mur (organin sexual lol), vjen burri saj pa par fare vete var xhaketen siper ............k..@...it ....Komshiut dhe komshiu ndjen nje pesh te rend, e heq............k.... nga vrima , xhaketa bje ne shesh dhe ky komshiu e fut prap k..........te vendi(vrima ne mur). Vete ky burri kesaj goces dhe shikon qe xhaketa kishte ren ne shesh dhe tha, (mos haroni ishte dit shume shume e nxeht, vap e tmerrshme ate dit), burri kesaj tha " Kisha par e skisha par, po te shkrinte goxhda ne behar s'kisha par".
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Kjo te shkateron se qeshuri
« Pergjigju #136 Me: Shkurt 06, 2008, 04:40:31 MD »
lexoni te dashur shkrimtar dhe lexues :P

Na ishte njeher nje dit shume shume e nxehte, dhe ishte nje cift i sapo martuar, mire po kjo goca e tradhetonte burrin me Komshiun, jo se rshkonte njeri te tjeteri, po me thjesht akoma, ky komshiu na kishte hapur nje vrime ne MUR ku aty ndodheshin dhe disa gozhda qe burri kesaj gruas varte xhaketen shpesh, te ajo vrima qe hapi komshiu aty fuste ( organin e seksis) kuptoni vet ju, dhe pastaj pa pritur i vjen burri kesaj goces dhe kjo iken nga muri dhe ja le komshiut akoma ne mur (organin sexual lol), vjen burri saj pa par fare vete var xhaketen siper ............k..@...it ....Komshiut dhe komshiu ndjen nje pesh te rend, e heq............k.... nga vrima , xhaketa bje ne shesh dhe ky komshiu e fut prap k..........te vendi(vrima ne mur). Vete ky burri kesaj goces dhe shikon qe xhaketa kishte ren ne shesh dhe tha, (mos haroni ishte dit shume shume e nxeht, vap e tmerrshme ate dit), burri kesaj tha " Kisha par e skisha par, po te shkrinte goxhda ne behar s'kisha par".
Hahahaaa kja ishte metaman e fort

Jashtë Linjë mondi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #137 Me: Shkurt 07, 2008, 11:33:47 PD »
nje pyetje. e dini perse carabinieret e nbajne dritaret e makines gjithmone mbyllur sepse kane frike se ju shuhet flaka mbi kapele

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Kjo te shkateron se qeshuri
« Pergjigju #138 Me: Shkurt 07, 2008, 08:14:56 MD »
lexoni te dashur shkrimtar dhe lexues :P

Na ishte njeher nje dit shume shume e nxehte, dhe ishte nje cift i sapo martuar, mire po kjo goca e tradhetonte burrin me Komshiun, jo se rshkonte njeri te tjeteri, po me thjesht akoma, ky komshiu na kishte hapur nje vrime ne MUR ku aty ndodheshin dhe disa gozhda qe burri kesaj gruas varte xhaketen shpesh, te ajo vrima qe hapi komshiu aty fuste ( organin e seksis) kuptoni vet ju, dhe pastaj pa pritur i vjen burri kesaj goces dhe kjo iken nga muri dhe ja le komshiut akoma ne mur (organin sexual lol), vjen burri saj pa par fare vete var xhaketen siper ............k..@...it ....Komshiut dhe komshiu ndjen nje pesh te rend, e heq............k.... nga vrima , xhaketa bje ne shesh dhe ky komshiu e fut prap k..........te vendi(vrima ne mur). Vete ky burri kesaj goces dhe shikon qe xhaketa kishte ren ne shesh dhe tha, (mos haroni ishte dit shume shume e nxeht, vap e tmerrshme ate dit), burri kesaj tha " Kisha par e skisha par, po te shkrinte goxhda ne behar s'kisha par".

Nuk eshte tamam keshtu. Po e shkruaj une origjinalen.

Komshiu na q*nte komshien nepermjet vrymes ne mure. Sa here i ikte burri ne pune, komshia vinte  p***** komshiu vinte k**** dhe benin qejf. Nje dite burri ksaj gruas kthehet ne shtepi para kohe sepse skishte punuar, komshia ngaqe se priste largohet nga muri pa i thene asgje dashnorit nga ana tjeter. Burri heq xhaketen dhe e var te k**i komshiut, nderkohe ketij i shfryhet k**i sepse ka xhaketen siper dhe xhaketa bje pertoke. Burri i gruas e sheh xhaketen pertoke dhe ja bene: " Kam pare s'kam pare te shkri gozha ne Janar! "
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë ultrasi_elbasanas

 • ruzhdi bizhuta aty ku flitet sport...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 127
 • Popullariteti: 0
 • "KY JAM UNE"
  • gladiatori_verdheblu gjithmone
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #139 Me: Shkurt 07, 2008, 08:35:07 MD »
nxenes te nje klasi fillore nuk kishin cfare te beshin dhe shkonin ne banjo
mesuesja i thote qe ngrini dy gishta dhe une do tju le te skoni
kaluan dite dhe ne shkolle erdhi kontrolli
ne kete klase do pyeste per matematik.
te gjithe neper banka,mesuesja,drejtori mdhe kontrolli
kontrolli pyeti nxenesit:sa bejne 1+1
mesuesja bente me dore 2
kurse nxenesit nje heresh thane:mesuesja do te shkoje ne banjo
 
"Dëshira e fëminisë, ikën si erë,
Kujtimet e rinisë, në shpirt janë thellë"....

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
sALA PRESIDENT
« Pergjigju #140 Me: Shkurt 10, 2008, 05:35:13 PD »
Tha saliu ne veri do mbjellim rrush dhe ne jug do mbjellim kumbulla, pra do ta bejm Shqiperin " rrush e kumblla" lol
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
kandidat
« Pergjigju #141 Me: Shkurt 10, 2008, 05:37:58 PD »
Ishte kandidati dhe shkoj ne nje fshat, dhe ju tha fshatarve po votuat per mua do tju jap dhurat pra te gjithe ne leter shkruani emrin tim dhe poshte shkruani "dua Shtepi", e mire vete nje qeros dhe thot, o zoti kandidat une sdu shtepi fare vetem lesh dua, i thote kandidati jo vetem shkruaj "dua shtepi" , i thot qerosi ore kupton ti une dua vetem lesh ce dua shtepin, eh ja kthen kandidati pse ata qe shkruajten "dua shtepi" lesh do marin ca do marin lol
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #142 Me: Mars 16, 2008, 12:33:32 MD »
Propozimi nje Vlonjati
O goce m'fal 1 minut, mos kujto se jam hajdut,
jam pirat me edukat, shpin e kam 2 kace, posh kam 1 pellgace,
babin e kam oficer, kam lavatrice dhe frigorifer,
televizor dhe majtofon e blejme bashke me von.

Kur goca spranon djali kthehet
kam lope dhe dhi
mut qe te hash dhe ti

;D ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #143 Me: Mars 16, 2008, 12:40:30 MD »
shoferi
1 shofer furgoni ndalohet nga policia rrugore.
thote njeri prej policave: ishte me shpejtsi, do te te gjobisim
Shoferi: o zoti polic me fal por nuk isha me shpejtsi
Polici: me vjen keq o burre por nuk te pash une te ka pare radari.
kthehet shoferi nga polici tjeter e i thote.
oo zoti radar .....
;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #144 Me: Mars 16, 2008, 12:44:02 MD »
i dhjeri
ishte njeher 1 burre dhe e ze keq te shkretin me u dhi, e ca te bonte shkoi vrap mbas i shpie.
mbas asaj shpise kur mbaron sa do ikte del i zoti shpis:
Ca bone ore i thote, pse ben mutin mbrapa shpis time??
Ik ore , ja kthe tjetri po ti pse e ben shpin para mutit tim
hahaha

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #145 Me: Mars 16, 2008, 02:33:28 MD »
Propozimi nje Vlonjati
O goce m'fal 1 minut, mos kujto se jam hajdut,
jam pirat me edukat, shpin e kam 2 kace, posh kam 1 pellgace,
babin e kam oficer, kam lavatrice dhe frigorifer,
televizor dhe majtofon e blejme bashke me von.

Kur goca spranon djali kthehet
kam lope dhe dhi
mut qe te hash dhe ti

;D ;D

Brravo se kja ishte e fort

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #146 Me: Mars 19, 2008, 07:26:56 MD »
1 cift shkon pushim afer 1 liqeni, ku peshkohej. 1 dite burri vjen nga peshkimi dhe vendos t'fleje, ndersa gruaja adhuruese e leximit, mer varken dhe nis te lundroje
ndersa lexonte. Pas pak hyn ne zonen ku ndalohej peshkimi dhe 1 ze:
-Miremengjes zonje! Ketu ndalohet peshkimi!
-Ok,por une po lexoj!
-Po, por ke me vete gjithe materialin e nevojshem, prandaj duhet t'iu gjobis.
-Nese e ben, te denoncoj, per violence fizike.
-Por une as qe te preka!
-Po, por ke me vete materialin e nevojshem...
 

Jashtë Linjë kora

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 393
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #147 Me: Mars 20, 2008, 12:11:54 PD »
u cua gruaja ne mes te nates e trembur se nuk ishte i shoqi me ne krevat.mbasi kerkoi ne te gjithe shtepine e gjeti tek anexi me driten e fikur dhe duke pare me lot ne sy nga dritarja:

gruaja:shpirt cfare ke qe je merzitur?
burri:ah te kujtohet para 20 vjeteve kur u njohem?
gruaja: po mor shpirt si se di?u dashuruam:-)
burri:te kujtohet kur baba jot na kapi mat ne makine?
gruaja:mos fol se me kujtohet:-(
burri:te kujtohet qe me tha:o martohu me gocen time ose une kam aq reputacjon qe te te fus ty 20 vjet ne burg:-(
gruaja: .....:-(por ne u martuam dhe une isha dhe jam shume e lumtur:-)po ti?
burri:ke te drejte ti, por une mos ta kisha degjuar baben tat sot do te kisha dale nga burgu:-(
bukuria eshte subjektive

cdo njeri eshte inteligjent ne nje art qe i pershtatet vetem atij

mundohu te arrish dicka pa demtuar te tjeret se keshtu shijon me shume.

nobody is perfect

LEBEN UND LEBEN LASSEN

te shoh po me ra ne mend ndonje  gje po e shkruaj prape ;-)

Jashtë Linjë kora

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 393
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #148 Me: Mars 20, 2008, 12:12:57 PD »
ne sheshin "alexander" ne berlin kishte shume pellumba dhe ishte bere problem i madh sepse kercenohej epidemia.kryetari i bashkise dha nje lajmerim ne gazete se ai person qe do ta zgjidhte problemin e paster do te merrte nje shperblim:1mio euro.
u lajmerua nje magjistar dhe i tha qe do ta zgjidhte problemin me kusht qe mos ti benin pyetje se ndryshe pyetja kushtonte 1 mio euro.
te gjithe rane dakort....

shkoi magjistari ne mes te sheshit dhe hapi pardesyne nga e cila doli nje pellumb i kuq qe fluturoi shume larg dhe mbrapa tij te gjithe pellumbat e tjere.....kryetari i bashkise u gezua shume por nuk rrinte dot pa i bere nje pyetje: aman i tha se po ta jap shperblimin e kushtit qe ke vene vetem me trego:mos ke diku dhe nje turk te kuq???:-))))
bukuria eshte subjektive

cdo njeri eshte inteligjent ne nje art qe i pershtatet vetem atij

mundohu te arrish dicka pa demtuar te tjeret se keshtu shijon me shume.

nobody is perfect

LEBEN UND LEBEN LASSEN

te shoh po me ra ne mend ndonje  gje po e shkruaj prape ;-)

Jashtë Linjë kora

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 393
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #149 Me: Mars 20, 2008, 12:16:21 PD »
pak banal dhe rraciste por na falni:

ishte nje shqiptar nje turk dhe nje serb dhe kur ra avjoni u gjenden ne nje ishull me kanibale.i pari i kanibalit i dha nje detyre qe te zgjidhnin qe ti falte jeten:duhet te shkonin ne pyll te mblidhnin fruta dhe ti fusnin nga mbrapa pa qeshur.

turku erdhi i pari:kishte gjetur molle dhe portokalle por nuk e mbajti dot te qeshuren dhe ra ne tenxhere.
i dyti erdhi shqiptari dhe kishte gjetur ca lajthia:futi te paren...te dyten...dikur filloj te qeshe...kryetari i fisit tha por ti cpate deri tani ishe serioz?
i tha shqiptari lajthiat nuk ishin gje por kur pashe serbin me ananas dhe shalqi kur po vinte se mbajta dot me....kryetari i fisit ja fali jeten per argumentin qe dha:-)

te tre prape:ishin ne arabi dhe pane nje femer.burri i vete u zemerua dhe i tha qe do tju denoj me 50 rrahje me kamxhik por kane te drejte te shprehin nje deshire:

turku tha me lidhni dy jasteke ne kurriz...pas kamxhikut te 10-te u be turku lecke fare...

serbi tha une po marr nja 30 po ne ai si turku e hongri.....

erdhi rradha e shqiptarit:shqiptari i tha une nuk dua 50 por 100 rrahje por me nje kusht.arabi u cudit dhe i tha cne rregull por cfare kushti?
shqiptari i tha:ma lidh serbin dhe turkun pas kurrizit!!!!!:-)))
« Redaktimi i Fundit: Mars 20, 2008, 10:09:45 PD nga kora »
bukuria eshte subjektive

cdo njeri eshte inteligjent ne nje art qe i pershtatet vetem atij

mundohu te arrish dicka pa demtuar te tjeret se keshtu shijon me shume.

nobody is perfect

LEBEN UND LEBEN LASSEN

te shoh po me ra ne mend ndonje  gje po e shkruaj prape ;-)