Autori Tema: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...  (Lexuar 217277 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #120 Me: Janar 21, 2008, 06:42:52 MD »
DY LOPE TU HANGER BAR NE NJI STALLE
"MUUUUUUUUUUUUU", IA BAN NJENA
"PAH, SA MA HEKE FJALEN PREJ GOJET", IA KTHEN TJETRA

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #121 Me: Janar 21, 2008, 06:43:39 MD »
NJI PERSON SHKON TEK BERBERI SEPSE DONTE ME U RRU. BERBERI ISHTE I RI NE PROFESION SEPSE NDERKOHE QEE RRUANTE, E PRISTE VAZHDIMISHT. ASHTU SIC E KANE ZAKON BERBERAT E PARUKJERAT. EDHE BERBERI YNE FILLOI ME E MBAJT ME MUHABET KLIENTIN. ANDEJ NGA FUNDI I RRUARJES BERBERIE PYET KLIENTIN"PO SA VLLEZEN JENI?". KLIENTI I PERGJIGJET"KATER, NQS DALL GJALLE SOT PREJ NJIKTU."...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #122 Me: Janar 21, 2008, 06:44:53 MD »
Nje gjel tu ba sex me nje pule ne rruge te madhe,kalon nje makine aty edhe i shtyp.Nje burre i shef edhe thote:ah me dalt shpirti edhe mu si gjelit...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #123 Me: Janar 21, 2008, 06:45:51 MD »
Kur kam kene i vogel kena kene aq fukara saqe percdo vjet kur vite viti i ri baba jem delte jashte gjute 2 heer me pistolet mandej vite mrend.na thote ne femijve:plaku i vitit te ri sapo vrau vedin...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #124 Me: Janar 21, 2008, 06:46:34 MD »
NJE GRU HYP ME 19 FMIT E SAJ HYP NE AUTOBUZ. AJO FILLON TU I SISTEMU FMIT NJI NGA NJI. MA NE FUND I MBET NJI QE NUK PO DINTE KU ME E UL. SHEH NJI BURRE ATY AFER E I THOT: "ZOTNI, NQS JU DO TI MBYLLNIT NJI FIJE KAMT KA VEND ME U UL EDHE FMIJA JEM". POR BURRI I PRGJIGJET: "ZONJ, NQS DO TI KISHIT MAJT JU KAMBET MBYLL, DO T'KISHTE VEND ME U UL TE TAN"...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #125 Me: Janar 23, 2008, 04:19:22 MD »
ishte amerikani gjermani italiani dhe shqiptari.
kush rrinte me shume ne nje dhome me derra
do te merrte pasurine e mbretit.hyn amerikani
rri nje ore dhe del ,ku rrihet me derrat-tha.hyn gjermani rrin dy ore dhe del ,ku rrihet me derrat -tha.
hyn italiani rrin 4 ore dhe del,ku rrihet me derrat-tha italiani.me ne fund hyn shqiptari rri 1 dite 2dite etj...dhe del derri ,ku rrihet me shqiptarin-tha.

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #126 Me: Janar 23, 2008, 04:21:22 MD »
Drejtori

drejtori me sekretaren ikin ne nje qytet tjeter per pune pune dhe shkuan ne hotel

pyet drejtori hotelgjiun dua 2 dhoma teke

hotelgjiu i thote s,kam por 1 dhome me 2krevat jo i thote hotelgjiu kam vetem 1 dhome me krevat dopjo drejtori pyet sekretaren ajo i thote ne rregull

para se te flinin pyet drejtori sekretaren

si do fleme si burri me gruan apo si drejtori me sekretaren ajo nga qe kishte qefe per seks i thote si burri me gruan ne rregull i thote drejtori ajde naten e mire

Edhe kyt barcelet sa e kopjova prej www.shkodraonline.com/forum
« Redaktimi i Fundit: Janar 23, 2008, 04:23:17 MD nga dashnori shkodran »

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #127 Me: Janar 24, 2008, 09:26:23 PD »
Shkan njani me pi ne nje klub.Ulet ne banak e porosit nje pije masi pin te paren sheh ne gjep te mrendshem te gjaketes e porosit nje tjeter.E vazhdon keshtu pi e shikjo ne gjep te mrendshem te gjaketes. E pyet banakieri se pse ky gjest qa sheh ne gjep?
Ky i thot se ka foton e grus e kur te filloj me ju duk gruja e bukur ashte koha me ik ne shpi

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #128 Me: Janar 24, 2008, 09:27:47 PD »
Shkan njani ne nje nightclub e ulet ne banak e merr nje pije .Kur qa me pa njit me te ishin dy femra qe po bashin muhabet me njana -tj.E ky si tip i hedhun qe ishte u afrohet e tenton te futet ne muhabet me ta.Njana prej ketyne i thote ``shko mar djel mas hum kohe me ne se jena LEZBIKE``Mirpo ky se dite qa do me than lezbike e i pyet qa do me than lezbike?
Si me ta than mar djale ty ......... i thote njana....... na pelqejne femrat! ky nji as dy i kthehet banakierit ``banakier 3 birra ketu per ne lezbiket

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #129 Me: Janar 24, 2008, 05:17:54 MD »
Shkon nji oficer me sherbim ne nje qytet tjeter mrrin von e shkon me xan hotel ,kerkan per nji dhom teke i thet sportelisti qi dhom teke skam po deshte kam nji dhom me dy shtreten por njenin e ka xan nji polic mir i thet ky po fle edhe un aty por me ?o heret se kam pun,e ?an sportelisti nadje e i thot kur t'veshesh mos e nez driten se ?an policin veshet oficeri del, ne koridor nji pasqyr (s'kishte pa naj her) shifet e thet moos n'ven qi me m?u mu ka ?u policin

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #130 Me: Janar 24, 2008, 05:18:26 MD »
Duke ecur rruges, polici ndegjon nje zhurrme shume te madhe dhe pyet: Kush eshte atje?
Dikush ia kthen: Zhan Kllod Van Dami
Polici: Hajde dilni tashi tet katertit me duart lart

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #131 Me: Janar 24, 2008, 05:20:35 MD »
FLET RADIOJA NE MENGJES:
MIRMENGJESI. ORA PER INTELEKTUALET ESHTE 6:30, PER NJEREZIT E THJESHTE ESHTE GJASHTE E GJYSEM, KURSE PER POLICET TE DY AKREPAT JANE TE GJASHTA 
« Redaktimi i Fundit: Janar 24, 2008, 05:24:37 MD nga dashnori shkodran »

Jashtë Linjë shkodran i marum

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #132 Me: Janar 28, 2008, 09:23:59 MD »
ahahahahahah te forta kta po hajde mar dahnori shkodran te shkodra.net/forum ose kliko ktu http://forum.shkoder.net/default.asp rregjistroju e na argto ifije mar burr se je i mirpritun

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #133 Me: Janar 30, 2008, 09:45:45 MD »
Duke ecur rruges, polici ndegjon nje zhurrme shume te madhe dhe pyet: Kush eshte atje?
Dikush ia kthen: Zhan Kllod Van Dami
Polici: Hajde dilni tashi tet katertit me duart lart

e lezetshme ;D
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #134 Me: Shkurt 01, 2008, 12:01:45 MD »
kur vajta per te bler oren
shitesi me thot: me kete dhe mund te lahesh,
i them:
pse mo nga i del uji kesaj mo!!!?
...TE GJITH BIEN...