Autori Tema: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...  (Lexuar 217280 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #105 Me: Janar 21, 2008, 04:03:40 MD »
NJI ZONJE HIN NE NJI DYQAN PAISJESH SEKSI, E MASI RRIN NJA NJI ORE TU STUDIU TAN ARTIKUJT, VENDOS.
ZONJA:"ZOTNI, DUA ATE VIBRATORIN E KUQ ATY NELT"
SHITSI:"ZONJE, ME FALNI PO FIKSEN E ZJERMIT NUK E SHESIM"

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #106 Me: Janar 21, 2008, 04:05:26 MD »
NJI BIZNESMEN I RI MERR ME QERA NJI ZYRE,E MBUSH ME PIKTURA E GJANA ANTIKE PO BIZNESI NUK PO I SHKOTE MBARE. NJI DITE, SHEF NGA PENXHERJA NJI BURRE QE ISHTE DREJTU NGA ZYRA E TIJ, MERR RRECEPTORIN E BAN SIKUR ASHT TU FOL ME NJI NJERI TE RENDESISHEM PER NJI KONTRAT SHUM FITIMPRURESE. BURRI SHKRET RRITE E PRISTE QE KY ME KRY TELEFONATEN. MA NE FUND BIZNESMENI UL RECEPTORIN E I SJELLET KLIENTIT
BIZNESMENI:"ME FALNI QE JU BANA ME PRIT, PO ISHTE NJI PUNE SHUM ME LEVERDI E DOSHA ME E KRY. ME CA MUND T'JU SHERBEJ?"
KLIENTI:"JO ASGJA, NE FAKT UN KAM ARDH ME INSTALU TELEFONIN
"
Kyt barcelet sa e copy & paste prej shkodraonline.com

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #107 Me: Janar 21, 2008, 04:12:51 MD »
shkon vjeri ne shtepi dhe shikon nusen duke pjekur mish dhe e pyet
nuse mish piqke?
jo mor bab eshte mish vici

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #108 Me: Janar 21, 2008, 04:15:28 MD »
burre e gru ne darke ne dhomen e tyne tu ba dashni. prej pasionit te madh e humb gruja trunin dhe fillon e bertet "jam tu ardh jam tu ardh"... i nigjon djali i vogel prej ne dhome te vet dhe fillon "du me ardh edhe une du me ardh edhe une"... ia pret gjyshi prej dhomes tjeter "ku mas me ban me ju than doni me shku, a nuk e shifni sa asht ora a"

« Redaktimi i Fundit: Janar 21, 2008, 04:18:28 MD nga dashnori shkodran »

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #109 Me: Janar 21, 2008, 04:16:45 MD »
shkon vjeri ne shtepi dhe shikon nusen duke pjekur mish dhe e pyet
nuse mish piqke?
jo mor bab eshte mish vici
hahahahhahaha E fort kja

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #110 Me: Janar 21, 2008, 04:39:46 MD »
kena vendos si grup shokesh qe jena me i mbledh tane leket bashke edhe me arrit te pamunduren,me qu njanin prej nesh ne diell.Naj njani tesh tapo thote po ai ka me u djeg pa mberrit atje.Po na i kena marre tana masat,i kena studiu tana gjanat,kena vendos me e qu naten...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #111 Me: Janar 21, 2008, 04:40:53 MD »
nje italian,nje ameikan,nje shqiptar.konkurs - me fjet me gomarin edhe kush ban ma shume gomer te vegjel.Italiani rrin 9 muaj edhe ban 2 gomer,amerikani rrin 18 muaj edhe ban3 gomer te vegjel.hyn Shqiptari edhe rrin 24 muaj edhe lind vetem nje gomar.qa ban mar i thojne italiani me amerikanin,ti keke i marum.Ikni mar ... i thote ky shqiptari,se asht ngaterru komisioni e ma ka fut gomarin mashkull...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #112 Me: Janar 21, 2008, 04:42:52 MD »
NJI KOPRRAC SHKON NE NJI LOKAL E PYET KAMARIERIN
KOPRRACI: "SA BAN NJI KAFE?"
KAMARIERI: "500 LEK"
KOPRRACI: "PO SHEQERI?"
KAMARIERI:"SHEQERI ASHT FALAS"
KOPRRACI: "MIRE PRA, MA BJER NJI KILE SHEQER"...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #113 Me: Janar 21, 2008, 04:43:49 MD »
Nje vajze e cila punonte ne nje internet-kafe, po ndihmonte
nje djale te ri per te hapur nje adrese e-maili.
pasi i perfundojne te gjithe procedurat, vjen puna per te vene
paswordin.
gruaja :- c'fare paswordi ke deshire te vendosesh?
djali :- une dua te vendos fjalen, penis !
gruaja :- pa asnje problem ia jep fjalen kompjuterit, per pasword.
Pas pak castesh ne ekranin e kompjuterit shfaqet nje mesazh nga kompjuteri, prej te cilit djali ia plasi te qeshures me te madhe.
mesazhi thoshte :- "pasword i papranueshem. e keni shume te shkurter" ....

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #114 Me: Janar 21, 2008, 04:48:24 MD »
Nje dite kishin praktike ne lanen e seksologjise. Hyn presori ne klase, e shkon te banka e pare, e sheh nje cift, qe po bashin seks. I sheh e i thote: Mire mire, ja keq, por mund te bahej edhe ma mire, pra per sot po ju jap noten 8.
Kalon te banka e dyte, e sheh nje djale me 2 vajza. I afrohet, i sheh e i thote: Mire mire, ja keq, mund te kishte edhe permiresime, po ju jap noten 9. Kalon te banka e trete, e ca te shohe... nje grup djem e vajzash qe po benin orgji. I kenaqur i afrohet e i pergzon: Shume mire, ju paskeni ken te vemendshem ne leksionet e mia, brravo ju kjofte, meritoni noten 10.
Papritur, hedh syte ka banka e fundit, e sheh nje djal, qe po i binte me dore fort f. Po ti mar, i thote profesori, ca dreqin je tu ba ashtu?
Studenti i pergjigjet:
Profesor, per nje cope 5 kam ardhe

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #115 Me: Janar 21, 2008, 05:47:53 MD »
hmmmmm thojne ishte nji kohe lufte .....Njerzit pa bashin namin ne bote , Zotit i erdhi shpirti me dal dheee i thirri tan ne zyren e vet ne qiell nga nji pjestar te te gjithe shteteve me krime ...
Futu 1 italian e i tha :Ju bani krime dhe une me kyt gjyle(e kishte ne cep te zyres) do ju shfarosi tanve
Del tu qa jashte e pysin tjert ne radh e thote MARUME !!!
Futet edhe anglezi , e njata gja e keshtu me rradhe ...
Ishte rradha e shqiptarit..ishte viti 97 ku ishte ba namiiiiiiiiiiiii.................
I thote do ju mys tanve se ju vledhini , shani , vritni etj etj
kur vjen puna shqiptari del tu qesh , te hujt tan tu qa jashte ..pse qesh i thane ?!!?!?! EHEEEE I KAM VJEDH GJYLEN SKA CA NA BAN MA

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #116 Me: Janar 21, 2008, 05:49:55 MD »
Ishin dy pensioniste dhe mendune te jetonin per pak kohe sikur te ishin te rij. Plaku i tha plakes qe kur te fishkellente, ajo te delte te pixherja . Doli plaku dhe me pas fishkelleu. Plaka nuk po dilte. Hini plaku ne shtepi dhe i tha se perse nuk po delte. Nuk me len Mami -tha ajo

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #117 Me: Janar 21, 2008, 05:53:04 MD »
Dy Police shkojne te marrin rogen dhe shohin listen
Mhilli 150.000 Lek
Ndoci 150.000 Lek
kamberi 100.000 Lek
Total 400.000 Lek
Nji nga policet inatoset dhe thote: si ashte kja pune ne rrime si qena e kete TOTALIN se kemi pare ndonjehere ne sherbim dhe merr me shum lek se na ...

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #118 Me: Janar 21, 2008, 06:01:22 MD »
MARTOHET NJE DJALE PREJ MALEVE.... NATEN E PARE QE DJALI PO FLENTE ME NUSEN NQS NUSJA ISHTE E VIRGJER DHANDRRI DUHET TE DELTE JASHTE DHE TE GJUNTE ME PUSHKE QE TA MERRTE VESH TAN FSHATI.... MASI MBARUN PUNE DEL DJALI GJUN ME PUSHKE DHE TETAN GEZOHEN.....
NATEN E DYTE RRETH MESNATES DEGJOHET NJI KRISM DHE TAN FSHATI DEL JASHTE ME MARR VESH CA KA NODH.
I JATI SHKAN NE DHOMEN E DJALIT DHE E PYT C'A KA NODH???
DJALI: E VRAVA BABE SE SONTE NUK ISHTE E VIRGJER KJO KURVA.

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Pergjigju #119 Me: Janar 21, 2008, 06:37:32 MD »
NJI BURRE SHUM XHELOZ PER GRUAN KTHEHET NJI DITE NE SHPI MA HERET SE HERET E TJERA SEPSE DONTE ME E EVERTETU NESE GRUJA E TRATHTONTE APO JO. KONTROLLON NE DHOME T'GJUMIT, POSHTE SHTRATIT NEPER RAFTE E MEQE NUK GJEN KERKEND NGA GZIMI I PUSHON ZEMRA E VDES. NE BOTEN TJETER TAKON NJI SHOK QE E PYET PSE KISHTE VDEK.
"I SHKOVA GRUS PAPRITUN N'SHPI I NUK I GJETA KERKEND MBREN, KESHTU QE KAM VDEK NGA GEZIMI"
"PO A KE KONTROLLU MIRE?"
"PO, PO KAM KONTROLLU GJITHKUND"
"PO MBREND N'FRIGORIFER?"
"JO, VEC NJATY NUK KAM PA"
"PO TI T'KISHE KONTROLLU NJATY SE ITASH DO T'ISHIM TE DY GJALLE"