Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 93363 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë geni01

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Me: Prill 04, 2009, 08:05:27 MD »
Gruaja shkon tek doktori dhe i thote!Te lutem doktor me bej derman, kam 8kalamaj dhe tani pres te 9_tin.Doktori ithote : e thjeshte perdor perzervativ. Gruaja i thote ,jo jo nuk dua ,po prdor ilaçe atehere -i pergjigjet doktori ,jo jo ,as ato nuk i dua i thote gruaja -epo atehere te keshilloj qe kur te jeni duke kryer mardhenie shikoje burrin ne sy dhe kur ti zbardhen syte atij shtyje i thote doktori.Gruaja i pergjigjet:E more doktor po ate moment nuk po kap dot une se kur izbardhen syte atij me zbardhen dhe mua.!!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #1 Me: Prill 28, 2009, 08:55:26 MD »
Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babain me mamane duke bere seks. I habitur pyet te atin:

"O ba ca po i ben mamit ti?"

Ky i ndodhur ngushte i thote:

"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"

Djali largohet me vrap, shkon ne dhomen tjeter te vellezerit e tij dhe u thote:

"Kini kujdes se mos thyeni ndonje pjate se do t'ju q--- babai  ;D ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #2 Me: Prill 28, 2009, 08:59:17 MD »
Nje djale, shkon te shtepia e te dashures dhe i therret. Ajo del poshte me vrap dhe kur behen gati te ikin, del ne dritare e ema e saj.
- Biro: i thote ajo - ma sill para mesnate, tu befsha...
Ai ja kthen:- Mos u bej merak zonje...Po s'ma la, ta solla per 5 minuta.. ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #3 Me: Prill 28, 2009, 09:08:13 MD »
Nje fshatar po shkonte ne qytet per te shitur nje kosh me rrush....Gjate rruges duke ecur me gomarin e tij ,i bien nga lart nga nje ballkon nje pale breke mbi kosh. Nderkohe i afrohen dy vajza dhe e pyesin: O xhaje sa e ke rrushin ? ? ? Shife i tha xhaja - Hiqi pra breket ta shofim... ;rolf;

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #4 Me: Prill 28, 2009, 09:14:20 MD »
ahahahahaa bledo  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #5 Me: Prill 30, 2009, 01:21:23 MD »
Hhihihihiihihih [coolthumb]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #6 Me: Prill 30, 2009, 11:51:00 MD »
Keni probleme me peshën??? S'keni kohe te shkoni ne palester ...!!
Beni seks!!!!!! Shikoni me poshte kalorite e harxhuara .....

Zberthimi i sytjenave -----------------------------------------------12 kalori

Zberthimi i sytjenave me një dorë---------------------------------47 kalori

Zhveshja e partnerit pasiv------------------------------------------80 kalori

20 minuta nxemje -------------------------------------------------- 95 kalori

10 minuta seks ai sipër ----------------------------------------------250 kalori

10 minuta seks prapa gardhit (ajo)..--------------------------------300 kalori

10 minuta seks nga mbrapa -----------------------------------------300 kalori + ai zhvillim muskujt e barkut

10 minuta seks ne këmbë (s'ka vend me u ul?)--------------------600 kalori ai + rrezik keputje mishi

Cigarja pas seksit------------------------------------------------------12 kalori

Trembje gjatë sexit (del ndonjë tek dritarja) ---------------------450 kalori

Veshje e shpejt nga ardhja e bashkshortit/es---------------------110 kalori

Po ju kapi bashkshorti/ja..----------------------------------- te ka ik barku fare     :D :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #7 Me: Prill 30, 2009, 11:54:56 MD »
Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar.ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire k****.angezi thote:
-ne anglezet e kemi te trashe por te shkurter.
-ne francezet e kemi te gjate por te holle,-tha francezi
-ne ruset kemi te vecante se e kemi me koke te madhe
-po ju shqiptaret si e keni,-pyeten te tre.
shqiptari pasi u mendua tha:
-ne shqiptaret e kemi anglo-franceze me koke ruse


hahahahaaa ;rolf; lale sa kam qesh ;rolf;

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #8 Me: Maj 01, 2009, 12:00:39 PD »
Familja e Degjeneruar

1 cun fiton ne rulet 500 euro.i mer kto 500 eurot dhe vendos te shkoje ne bordello.kur arrin aty...shikon te motren qe punonte aty...
-po ti ktu?
-pun! ( i thot motra )
po ti ca ben ne bordello'?

- po ja kam ardh me q* p***.
-po me ke mua ti (i thot motra)
ok thot ky
dhe e ben me motren
nderkoh qe po vishej motra e ndalon e i thot...
-e di qe e ke me te madh se te babit ti?
-e di e di...
MA KA THEN DHE MAMI...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #9 Me: Maj 01, 2009, 12:16:02 PD »
Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar.ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire k****.angezi thote:
-ne anglezet e kemi te trashe por te shkurter.
-ne francezet e kemi te gjate por te holle,-tha francezi
-ne ruset kemi te vecante se e kemi me koke te madhe
-po ju shqiptaret si e keni,-pyeten te tre.
shqiptari pasi u mendua tha:
-ne shqiptaret e kemi anglo-franceze me koke ruse


hahahahaaa ;rolf; lale sa kam qesh ;rolf;
hahahahahahahahahhahaha
ca doni te thoni ju burrat shqiptar, qe keni 1 me 3 perberes   /:d  hahahaah  sa qesha  ne pike te nates ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #10 Me: Maj 01, 2009, 12:39:45 PD »
hahahahahahahahahhahaha
ca doni te thoni ju burrat shqiptar, qe keni 1 me 3 perberes   /:d  hahahaah  sa qesha  ne pike te nates ;D
Varet...por gjithmon me kombinim e kemi  [teethsmile]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #11 Me: Maj 01, 2009, 12:48:54 PD »
Gjate bombardimeve te NATO ne Serbi, u perhap shume problemi i bombave me lende radioaktive Deplited Plutonium. Ne nje trase ne Beograd, vajza e shqetesuar shkon edhe i flet se jemes:
- O ma, o ma... po me del nje cice e trete!!!
- Hik mi me ler rehat... - i thote mamaja.
Pak me vone shkon prape vajza, akoma me e shqetesuar:
- O ma, cica po me rritet shume shpejt!
- Do ikesh? - i thote e jema e nevrikosur - se nuk ta kam qejfin!
Pas nje 5 oresh shkon vajza, e alarmuar dhe i thote mamase:
- Mami, mami eshte rritur cica dhe eshte njesoj sa 2 te tjerat!
Dhe mamaja qe i bertet me sa ka ne koke:
- Po ik moj debile se me çave k*rin... [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #12 Me: Maj 01, 2009, 01:01:27 PD »
Ne nje qytet te vogel ishte 1 kalores i zi dhe ky kaloresi mbahej si KAPO dhe te gjith e kishin frike.
Nje nate 1 pijanec duke pire ne lokal i thote banakierit:Mua me pihet dhe 1 tjeter...Jo i thote banakieri se vajti ora 12 un e mbyll lokalin se vjen kaloresi i zi dhe na vrau ketu ku jemi...
Un i dua dhe pik thot ky pijaneci...E mir banakieri iken dhe e le aty...
Keshtu pra ngel vetem pijaneci...Shkon ora 12 dikush i bi me shkelm deres dhe dikush hyn...
Tani pijaneci bertet me te madhe:Aman mos me vrit aman...Mir i thot ky MA mer ne goje...E fillon ja mer pijaneci mo nga frika...Shpejt e shpejt i thote ky personi..-Po pse shpejt i thot pijaneci'? ?
-Po shpejt pra se vjen kaloresi i zi.....


Ue lale na u mor fryma ;rolf; ;rolf;
« Redaktimi i Fundit: Maj 01, 2009, 01:14:17 PD nga BL3DY_AL »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #13 Me: Maj 01, 2009, 11:16:18 MD »
cpaske qene o Bledi per barsaleta ahaha
Se vetem per barsaleta  [tongue3]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #14 Me: Maj 01, 2009, 11:51:33 MD »
Dy gra, per here te pare dolen per here te pare pa burrat per argetim.
Te pira, pas nje nate te kendeshme qe kaluan, po ktheheshin ne kembe ne shtepi.
Befas, te dyjave u erdhi per te shurruar dhe zgjodhen nje varreze aty afer. Pasi mbaruan, u kujtuan se s'kishim me se te fshiheshin. Njera vendosi te fshihej me te mbathurat e pastaj i hodhi ato mes ferrave. Tjetra mori nje nje si tip letre qe e gjeti aty afer...
Te nesermen ne mengjes telefonon nje nga burrat tjetrit: -Degjo i thote...Sic duket bene qejf mbreme gocat, e imja mu kthye pa breke...
I per gjigjet tjetri - Ti ankohesh? E imja u kthye me nje shenim ne b.... qe ishte shkruar : 'Kurre s'do te te harrojme'.  [teethsmile]