Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 93409 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #90 Me: Shtator 08, 2010, 04:19:08 MD »
Nje studente franceze, pasi beri dashuri me nje student italian i thote me mburrje: E sheh sa e madhe eshte "franca ime" ,e perfshiu te gjithe "italine tende" brenda. Po mos harro, -i thote italiani, se ke lene Sardenjen dhe Siçiline jashte!

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #91 Me: Shtator 08, 2010, 04:45:57 MD »
Nje studente franceze, pasi beri dashuri me nje student italian i thote me mburrje: E sheh sa e madhe eshte "franca ime" ,e perfshiu te gjithe "italine tende" brenda. Po mos harro, -i thote italiani, se ke lene Sardenjen dhe Siçiline jashte!

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[flirt]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #92 Me: Shtator 08, 2010, 05:18:53 MD »
ishte nje vajze e virgjer dhe i kishte shkuar mendja te shkonte me nje mashkull.pasi shkon me nje mashkull shkon tek doktori  dhe i thot dua te qepem.e qep doktori dhe i thot cmimi eshte 100000 leke. kjo goca pas ca kohe thote do te shkoj vetem kesaj rradhe perseri dhe nuk do te shkoj me
 pasi mbaron shkon dhe qepet perseri tek doktori dhe cmimi ishte 100000 leke.prap perseri pas ca kohe thote-eshte hera e fundit dhe nuk do ta bej me.pasi shkon  me nje mashkull shkon perseri tek doktori dhe i thot dua te qepem. e pyet kjo goca-sa eshte cmimi? i thot doktori 300000.kjo e pyet pse me shume tani? doktori i thote-sepse tani do te ta bej me zinxhir ne menyre qe ta hapesh dhe ta mbyllesh kur te duash
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #93 Me: Shtator 08, 2010, 06:06:07 MD »
 [laugh1]
ishte nje vajze e virgjer dhe i kishte shkuar mendja te shkonte me nje mashkull.pasi shkon me nje mashkull shkon tek doktori  dhe i thot dua te qepem.e qep doktori dhe i thot cmimi eshte 100000 leke. kjo goca pas ca kohe thote do te shkoj vetem kesaj rradhe perseri dhe nuk do te shkoj me
 pasi mbaron shkon dhe qepet perseri tek doktori dhe cmimi ishte 100000 leke.prap perseri pas ca kohe thote-eshte hera e fundit dhe nuk do ta bej me.pasi shkon  me nje mashkull shkon perseri tek doktori dhe i thot dua te qepem. e pyet kjo goca-sa eshte cmimi? i thot doktori 300000.kjo e pyet pse me shume tani? doktori i thote-sepse tani do te ta bej me zinxhir ne menyre qe ta hapesh dhe ta mbyllesh kur te duash
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]


[laugh1]

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #94 Me: Shtator 08, 2010, 06:11:22 MD »
Burri vjen në shtëpi dhe gjen një burrë lakuriq nën shtrat:“Ku ishe deri tash?” - e pyet gruaja e hutuar.“E kush është ky burrë nën shtrat” - e pyet burri.“Mos ma ndërro temën”- i kërcënohet gruaja.

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #95 Me: Shtator 08, 2010, 06:13:47 MD »
Mbreme takova rastesisht gruan tende dhe i tregova nje barcalete,-i tha Gimi mikut te vet. -Dhe...? -Ajo qeshi aq shume, sa gati nuk ra nga krevati! >M.B<

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #96 Me: Shtator 08, 2010, 06:16:26 MD »
Nje vajze e vogel qe po luante tek oborri i pallatit pyet te jemen qe ishte ne ballkon: - Mami o Mami a ngelen me barr gocat e vogla- E ema i pergjigjet nga ballkoni:- Jo te keqen mami.Vajza kthehet nga shoket e saj dhe u thote:- Hajdeni Cuna te vazhdojme lojen! >M.B<

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #97 Me: Shtator 08, 2010, 06:21:43 MD »
Eksperienca ben gjtihcka. Ishin nje cift nga liqeni duke u puthur. Por ky djali ishte shume pa eksperience. I ngrifet ketij dhe i thote ksaj: - E bejme? - Jo - i thote kjo - se jam me ato. - Kush jan ato se ia qiva robt ... >M.B<

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #98 Me: Shtator 08, 2010, 07:33:46 MD »
ishte nje vajze e virgjer dhe i kishte shkuar mendja te shkonte me nje mashkull.pasi shkon me nje mashkull shkon tek doktori  dhe i thot dua te qepem.e qep doktori dhe i thot cmimi eshte 100000 leke. kjo goca pas ca kohe thote do te shkoj vetem kesaj rradhe perseri dhe nuk do te shkoj me
 pasi mbaron shkon dhe qepet perseri tek doktori dhe cmimi ishte 100000 leke.prap perseri pas ca kohe thote-eshte hera e fundit dhe nuk do ta bej me.pasi shkon  me nje mashkull shkon perseri tek doktori dhe i thot dua te qepem. e pyet kjo goca-sa eshte cmimi? i thot doktori 300000.kjo e pyet pse me shume tani? doktori i thote-sepse tani do te ta bej me zinxhir ne menyre qe ta hapesh dhe ta mbyllesh kur te duash
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]E kisha lexuar kete,shume e forte eshte
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #99 Me: Shtator 08, 2010, 07:36:19 MD »
Eksperienca ben gjtihcka. Ishin nje cift nga liqeni duke u puthur. Por ky djali ishte shume pa eksperience. I ngrifet ketij dhe i thote ksaj: - E bejme? - Jo - i thote kjo - se jam me ato. - Kush jan ato se ia qiva robt ... >M.B<

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #100 Me: Shtator 08, 2010, 08:47:16 MD »
ehee Eksperienca  [coolthumb]
Ps: Simpatico je i sigurte ti se ai cuni quhej trimi ! ee [angry3]....... :D
<sheqerka> [blushing]                                                  [tongue3]     [grin1]

Ahaaa ja dhe 1 nga mua  [mrgreen]

Kjo per qejfin e bjondinave  [grin1] ...ha haaa 1 Bjondine i thot 1 Zeshkanje se ku eshte dallimi mes teje dhe pules e ! Zeshkanja i thot pse mos valle ti si bjonde qe je  e di !  [undecided1]...kurse Bjondina i thote dallimi eshte  se pula te pakten e di se ne te kujt ve ulet ama... [rlmao]  [rlmao]                [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Shtator 08, 2010, 08:56:08 MD nga trimi4t »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #101 Me: Shtator 12, 2010, 08:54:19 PD »
kishte qen nje cun i vogel dhe e pyet zyshen:o zyshe a ka zemra kembe?
zysha i thot: jo pse kush ta tha?
po ja i thot ky cuni se cdo nate degjoj babin tui thon mamit oj zemer hapi kembet   [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #102 Me: Shtator 12, 2010, 10:29:07 PD »
kishte qen nje cun i vogel dhe e pyet zyshen:o zyshe a ka zemra kembe?
zysha i thot: jo pse kush ta tha?
po ja i thot ky cuni se cdo nate degjoj babin tui thon mamit oj zemer hapi kembet   [rlmao] [rlmao]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #103 Me: Shtator 13, 2010, 12:11:05 MD »
nje grua shkon tek doktori per tu vizituar dhe doktori i thote:ke probleme me vaginen  [laugh1] [laugh1]
shko merr keto ilace ne farmaci:thuji farmacistes dua ilace per vaginen [laugh1] [laugh1]
kjo gruaja del perjashta edhe kthen edhe nje here e i thot doktorit: o doktor si e kishte emrin ky i imi se ja harrova?  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #104 Me: Shtator 13, 2010, 12:12:22 MD »
nje grua shkon tek doktori per tu vizituar dhe doktori i thote:ke probleme me vaginen  [laugh1] [laugh1]
shko merr keto ilace ne farmaci:thuji farmacistes dua ilace per vaginen [laugh1] [laugh1]
kjo gruaja del perjashta edhe kthen edhe nje here e i thot doktorit: o doktor si e kishte emrin ky i imi se ja harrova?  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]