Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 91972 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #75 Me: Prill 10, 2010, 10:37:50 MD »
Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithcka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password.Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen "penis". Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte :
"PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE SA DUHET"    [rlmao]


uuuhh sa qesheeemmmm vdiqeeemmm
Waaaaa  [rlmao] [rlmao] sinqerishte kte se paskam pa me heret por ama desha te them tani  [grin1]Chocolate nuk paskam gabuar fare se ver8 qenke KINGIA e forumit definitivisht [bravo] [bravo] [bravo]      [iagree]  [kisss2] [kisss2]  ;)    [coolthumb]
« Redaktimi i Fundit: Prill 10, 2010, 10:47:49 MD nga trimi4t »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #76 Me: Qershor 17, 2010, 11:40:47 MD »
Ne oren e anatomise tema e dites ishte "Organet seksuale te femres dhe mashkullit"
Profesori ngre ne mesim nje nga vajzat ne klase dhe e pyet per organet mashkullore.
Kjo tani nuk kishte mesuar dhe nuk po pergjigjej. Shoku i vet ne banke te pare zberthen pantallonat dhe e nxjerr per ta ndihmuar shoqen.
Profesori e shikon dhe bertet: " Banka e pare fute kopjen brenda"....

Ua lale sa kam qesh me kte ;rolf; ;rolf;

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] o zot sa kam qesh me kete
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #77 Me: Qershor 17, 2010, 11:52:14 MD »
Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit.
Por nje dite lopa ngordhi...Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te....I pari zgjati 2 here,,edhe i dyti aq,,i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit...Ai shkoj 5...6...7 dhe dhe po vazhdonte akoma.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen i thote vellai i 5  ;D ;D

Dikush do e pelqeje shum kte barsalete 
[tongue3]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] te rafte e mira se me shkrive
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #78 Me: Qershor 17, 2010, 11:55:09 MD »
Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar.ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire k****.angezi thote:
-ne anglezet e kemi te trashe por te shkurter.
-ne francezet e kemi te gjate por te holle,-tha francezi
-ne ruset kemi te vecante se e kemi me koke te madhe
-po ju shqiptaret si e keni,-pyeten te tre.
shqiptari pasi u mendua tha:
-ne shqiptaret e kemi anglo-franceze me koke ruse


hahahahaaa ;rolf; lale sa kam qesh ;rolf;

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] po po shqiptaret gjithmone te vecante [laugh1] [laugh1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #79 Me: Qershor 23, 2010, 05:31:36 MD »
Shqiptaret pak si shum te pergjithshem sesa te vecant.  [mrgreen]

Jashtë Linjë The wolf

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Murgesha
« Pergjigju #80 Me: Korrik 01, 2010, 11:39:40 MD »
Nje murgeshe dhe nje prostitute shkojne te bejne analizen e shtatzanise,dhe ndodh qe rezultatet ngaterrohen.kur e merr murgesha pergjgjen del qe ishte shtatzan.ej zoti na rujt -thot murgesha,sot su beson dot as qirinjve

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Murgesha
« Pergjigju #81 Me: Korrik 01, 2010, 11:42:07 MD »
Nje murgeshe dhe nje prostitute shkojne te bejne analizen e shtatzanise,dhe ndodh qe rezultatet ngaterrohen.kur e merr murgesha pergjgjen del qe ishte shtatzan.ej zoti na rujt -thot murgesha,sot su beson dot as qirinjve

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #82 Me: Korrik 01, 2010, 11:46:05 MD »
kishte qen nje cun i ri dhe shkon ne dyqan per te blere pula.i thot shitesit sa leke jane?ai ia kthen kto ketu jane 5 euro kto tjerat jane 10 euro
i thot cuni pse kto  5 e kto 10?thot shitesi se kto  5 euro jan me side kto 10 euro jane te shendosha

mir thot cuni me bej nga keto pes euro

shitesi:o cuno jan me side kto

i thot cuni:po mir mer daj se i du per ti honger jo per sex

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Murgesha
« Pergjigju #83 Me: Korrik 02, 2010, 11:19:36 PD »
Nje murgeshe dhe nje prostitute shkojne te bejne analizen e shtatzanise,dhe ndodh qe rezultatet ngaterrohen.kur e merr murgesha pergjgjen del qe ishte shtatzan.ej zoti na rujt -thot murgesha,sot su beson dot as qirinjve
E mo te pakten spaska bo gjo e shkreta, kot me i ra ne qafe.  [teethsmile]

Jashtë Linjë BAILANDO

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 127
 • Popullariteti: -6
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #84 Me: Gusht 07, 2010, 07:43:04 MD »
4 karabiniere po  patrullonin me makine dhe ndalojne para nje prostitute
e pyesin per cmimin
prostituta ja kthen-5o da avanti-50 da dietro
karabinieret mbrapa hidhen-- po ne pse 100     [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #85 Me: Gusht 07, 2010, 07:56:42 MD »
4 karabiniere po  patrullonin me makine dhe ndalojne para nje prostitute
e pyesin per cmimin
prostituta ja kthen-5o da avanti-50 da dietro
karabinieret mbrapa hidhen-- po ne pse 100     [laugh1] [laugh1] [laugh1]
e vjeter kjo po e papare [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Murgesha
« Pergjigju #86 Me: Gusht 08, 2010, 07:10:37 MD »
Nje murgeshe dhe nje prostitute shkojne te bejne analizen e shtatzanise,dhe ndodh qe rezultatet ngaterrohen.kur e merr murgesha pergjgjen del qe ishte shtatzan.ej zoti na rujt -thot murgesha,sot su beson dot as qirinjve
E mo te pakten spaska bo gjo e shkreta, kot me i ra ne qafe.  [teethsmile]

ahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa  [rlmao] [laugh1]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #87 Me: Gusht 10, 2010, 07:05:20 MD »
kishte qen nje cun i ri dhe shkon ne dyqan per te blere pula.i thot shitesit sa leke jane?ai ia kthen kto ketu jane 5 euro kto tjerat jane 10 euro
i thot cuni pse kto  5 e kto 10?thot shitesi se kto  5 euro jan me side kto 10 euro jane te shendosha

mir thot cuni me bej nga keto pes euro

shitesi:o cuno jan me side kto

i thot cuni:po mir mer daj se i du per ti honger jo per sex

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë SimpatiCo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1512
 • Popullariteti: 6
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #88 Me: Gusht 14, 2010, 04:24:35 MD »
Djali njifet ne nje pub-disco me vajzen..hane pine kercejne,qeshin, ect ect..dhe natyrshem perfundojne ne shtepine e tij!! Sapo hyne brenda shtrengohen dhe puthen egersisht fort!! Vajza natyrisht per momentin largohet ne drejtim te banjes!!!
Cfare ndodh??? ( koment 1


Ajo shkon ne banje dhe aty shikon qe kishte nisur cikli...!!
Moosss.. bertet e nxehur, por qeteson veten duke menduar qe djali eshte shume i pire dhe ska per te kuptuar gje.
Kthehet perseri e qeshur ne dhome dhe vazhdojne aty ku e kishin lene......puthen dhe dashurohen tmeresisht gjith naten.
,,Mbasi i del gjumi trimit, shikon qe vajza nuk ndodhej ne krevat, ngren jorganin dhe cte shohe, dysheku i gjakosur kudo!!
I tmerruar cohet dhe niset ne drejtim te raftit ku kishte armen per te kontrodhuar nese ishte perdorur, por arma nuk qe prekur, atehere mendon qe nuk e kishte qelluar.
Kthehet dhe shkon ne guzhine per te kontrodhuar sirtarin e thikave, por dhe ato ishin aty te pastra dhe nuk mungonin,, ateher thot qe nuk e paskam therur.
Disi i qete drejtohet per ne banje...dhe shikon veten ne pasqyre
Po une e paskam Ngrene ate thote djali i tmerruar!!! hahahahahahahahahahaaaa histori nate e sapo degjur ne nje pub!!

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #89 Me: Shtator 08, 2010, 03:28:19 MD »
Nje studente franceze, pasi beri dashuri me nje student italian i thote me mburrje: E sheh sa e madhe eshte "franca ime" ,e perfshiu te gjithe "italine tende" brenda. Po mos harro, -i thote italiani, se ke lene Sardenjen dhe Siçiline jashte!