Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 91957 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #60 Me: Shkurt 08, 2010, 09:14:41 MD »
O TRIM po kjo ishte 18 vjec e posht apo 18 e siper.  [grin1]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #61 Me: Shkurt 08, 2010, 09:33:34 MD »
O TRIM po kjo ishte 18 vjec e posht apo 18 e siper.  [grin1]
[blinkyeye] ihhhhhhhh po tema paska qene per moshat mbi !8 , e une paskam postuar ktu !me qellim vallain [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #62 Me: Shkurt 08, 2010, 09:37:10 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahahh ti te shplodh vallai
Trimo [bodybuilding]  mos ishte urbai lagjes mo  [teasing]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #63 Me: Shkurt 08, 2010, 09:42:49 MD »
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahahh ti te shplodh vallai
Trimo [bodybuilding]  mos ishte urbai lagjes mo  [teasing]
[angry3] nuk e di qa thu o nIkla veq une u LODHa [grin1] duke postu vallain  [angry3] [laugh1]  [rlmao] [rlmao][teasing]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #64 Me: Shkurt 08, 2010, 09:46:26 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Sa bukur dukesh nervoz
hahahahahahahha
Heren tjeter thuj dajes te nderroje autobuz hahahahahahaha


        [teasing] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #65 Me: Shkurt 26, 2010, 02:14:11 PD »
Nje dite ne laborator mesuesi i thote nxeneseve:
- Hidhni pak peshtyme ne nje provez dhe do te shihni ne mikroskop se qelizat e saj jane te vdekura dhe asgje nuk do te levize. Pas disa sek. nje vajze i afrohet mesuseit dhe i thote:
- Mesues dicka ne peshtymen time po leviz. Mesuesi ja kthen:
- Vajza, beni c'beni, kur ngriheni ne mengjes lajeni gojen.
  [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #66 Me: Shkurt 26, 2010, 01:16:41 MD »
Seksi eshte si matematika:
marrim krevatin, heqim rrobat, ndajme kembet dhe.......
lutemi mos te shumohemi!!!!!!!!!
;D
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #67 Me: Mars 07, 2010, 06:31:52 MD »
  <dashni>
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #68 Me: Mars 21, 2010, 01:21:18 PD »
Ne nje koridor te ngushte hoteli kalon nje burre, perplaset me nje femer dhe e godet me berryl te gjoksi. I thote:
- Nese zemra jote eshte aq e bute sa gjoksi yt, mendoj se do me falesh.
Ajo ia kthen:
- Nese k*ri yt eshte aq i forte sa berryli yt, numri i dhomes time eshte 229!
  :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #69 Me: Mars 21, 2010, 01:27:43 PD »
Nje pasanik pederast takon nje xhaje ne fshat dhe i thote :
- O xhaje ka pederasta ketu ne fshat ?
- Jo - i thote xhaja.
- Te jap 10 000 dollar te te qi nje here ?
- Ne vend mer - pergjigjet xhaja.
Mbasi mbaron pune pasaniku i thote :
- O xhaje mos thuaj qe nuk ka pederasta ne fshat por thuaj qe nuk ka investitore....
  [grin1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #70 Me: Mars 29, 2010, 05:55:54 MD »
ishte nje vajze e virgjer dhe i kishte shkuar mendja te shkonte me nje mashkull.pasi shkon me nje mashkull shkon tek doktori  dhe i thot dua te qepem.e qep doktori dhe i thot cmimi eshte 100000 leke. kjo goca pas ca kohe thote do te shkoj vetem kesaj rradhe perseri dhe nuk do te shkoj me
 pasi mbaron shkon dhe qepet perseri tek doktori dhe cmimi ishte 100000 leke.prap perseri pas ca kohe thote-eshte hera e fundit dhe nuk do ta bej me.pasi shkon  me nje mashkull shkon perseri tek doktori dhe i thot dua te qepem. e pyet kjo goca-sa eshte cmimi? i thot doktori 300000.kjo e pyet pse me shume tani? doktori i thote-sepse tani do te ta bej me zinxhir ne menyre qe ta hapesh dhe ta mbyllesh kur te duash

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #71 Me: Mars 29, 2010, 09:45:31 MD »
ca eshte nje gje qe fillon me k dhe mbaron me i eshte me qime dhe nxjerr leng te bardh 


kokosi  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë DoXhy

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #72 Me: Prill 10, 2010, 10:13:37 MD »
Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithcka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password.Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen "penis". Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte :
"PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE SA DUHET"    [rlmao]


uuuhh sa qesheeemmmm vdiqeeemmm

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #73 Me: Prill 10, 2010, 10:26:35 MD »

1 ARAB qe intervistohet nga Ambasada e USA per Vize. ;rolf;

Consul: What is your name?
Arab: Abdul Aziz

Consul: Sex?
Arab: Six to ten times a week.

Consul: I mean, male or female ?
Arab: Both male and female and sometimes even camels.

Consul: Holy cow !
Arab: Yes, cows and dogs too !!!!

Consul: Man,..........isn`t it hostile ?
Arab: Horse style, doge style, any style..

Consul: ......... dear !
Arab: Dear? No dear plz, they run too fast !

[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] <fresk> <fresk> <fresk> hahahahahhaahha e nolte fare lol

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #74 Me: Prill 10, 2010, 10:33:04 MD »

1 ARAB qe intervistohet nga Ambasada e USA per Vize. ;rolf;

Consul: What is your name?
Arab: Abdul Aziz

Consul: Sex?
Arab: Six to ten times a week.

Consul: I mean, male or female ?
Arab: Both male and female and sometimes even camels.

Consul: Holy cow !
Arab: Yes, cows and dogs too !!!!

Consul: Man,..........isn`t it hostile ?
Arab: Horse style, doge style, any style..

Consul: ......... dear !
Arab: Dear? No dear plz, they run too fast !

[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] <fresk> <fresk> <fresk> hahahahahhaahha e nolte fare lol
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahahaahahaahahaaaaa