Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 93518 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #45 Me: Shtator 10, 2009, 05:19:54 MD »
 Një burrë kthehet në shtëpi dhe gjen të shoqen në shtrat me një burrë tjetër. - Kush dreqin është ky ? – bërtet ai. - Pyetje me vend – përgjigjet e shoqja. Pa më thuaj more mik, si të quajne.
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë a129a

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2160
 • Popullariteti: 39
 • Ngadal vdes ai qe behet skllav i zakonit...
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #46 Me: Shtator 27, 2009, 07:24:34 PD »
Nje refugjat ne Greqi nuk kishte marre rrogen prej 6 muajsh..nje dite i thote efendikoit se donte te shkonte ne Shqiperi tek familja per ti cuar ca leke dhe donte rrogen e 6 muajve. Efendikoi ra keq dhe i thote se shoqes se nuk kishte aq para per te paguar shqiptarin dhe ishte i shqetesuar per kete,..e shoqja e qetesoi duke i thene qe ta binte shqiptarin ne shtepi dhe do e rregullonte ajo kete problem. Ashtu u be te nesermen efendikoi i thote shqiptarit te shkonte tek gruaja e tij ne shtepi se ia kishte lene asaj rrogen..Shqiptari shkon tek shtepia e efendikoit dhe sheh te shoqen gjysem lakuriq dhe i thote shqiptarit te rehatohej dhe filloi ti hiqte te mbathurat e saj para syve te tij, por reagimi ishte shume i ftohte dhe qe shqiptari i thote'' mos i hiq kot zonje se femijte e mij nuk e hane ate, por me jep leket''....
kush nuk eshte zot i mendimeve te tij, nuk mund te jete zot i veprimeve te tij...

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #47 Me: Tetor 13, 2009, 01:03:05 PD »
Nje burre i, i cili kishte nje problem sexual, shkon tek doktori dhe I thote:
-Doktor kam nje problem shume te madh, kur bej dashuri me gruan, nuk mund te rezistoj me shume se 3 minuta.
Doktori:- Sa kohe e keni kete problem?
Zoteria:- Qe atehere qe u martuam.
Doktori:- Kishit rrezistuar ndonjehere me shume, ne keto vite qe jeni i martuar?
Zoteria:- Vetem nje here, rezistova 1 ore e 3 minuta.
Doktori:- Hmmmm 1 ore e 3 minuta thate? Kur ndodhi kjo?
Zoteria:- Vjet ne vjeshte, kur u nderrua ora.
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #48 Me: Tetor 13, 2009, 01:06:13 PD »
Një grua bën një vizitë tek shtëpia e djalit të saj të martuar. I bie ziles dhe futet brënda. Papritur shokohet kur shikon nusen lakuriq të shtirë në divan vene muzikë romantike dhe aromë e mirë.
-Cfarë bën?-e pyet.
Nusja e turpëruar, pergjigjet: -Po pres burrin të kthehet nga puna.
-Po je lakuriq!- i thotë vjehrra.
-Ky është fustani i dashurisë, i shpjegon nusja.
-Fustani i dashurisë? Po ti je lakuriq.
-Burrit tim i pëlqen shumë ky fustan, i thotë. Dridhet i tëri dhe bëjmë dashuri me orë të tëra.

Ikën vjehrra në shtëpinë e saj. Sa arrin, zhvishet, bën banjë, vë aromën më të mirë, ul dritat, vë CD me muzikë romantike dhe pret t'i kthehet burri.
Më në fund kthehet burri. Sa hyn në shtëpi, shikon gruan të shtrirë në divan dhe i thotë:
-Cfarë bën?
-Ky është fustani i dashurisë, i thotë gruaja.
-Duhet hekurosur, i thotë.- Cfarë ka për të ngrënë?
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #49 Me: Tetor 13, 2009, 01:14:49 PD »
Mesuesja pyet nxenesit :

-Ne nje peme kemi 5 zogj. Nje gjahtar qellon me çifte dhe vret 3 . Sa mbeten ne peme?

-2 zogj mesuese ,pergjigjet njeri
-Bravo e gjete - thote mesuesja
Nje nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton :
-Ne peme nuk mbeti asnje zog mesuese se u tremben nga zhurma!
Mesuesja e vene ne pozite mendohet pak dhe i thote -Bravo me pelqen llogjika qe perdor.
Po ky nxenes thote:
-Ta them edhe une nje probleme mesuese?
-Thuaje -  ia kthen mesuesja
-Jane 3 femra duke ngrene akullore,e 1 e lepin me majen e gjuhes, e 2 me gjithe gjuhen dhe e 3 e fut akulloren ne goje.  Cila nga keto te treja eshte e martuar?
-Ajo qe e fut te gjithe akulloren ne goje -thote mesuesja
Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndjek.
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #50 Me: Tetor 13, 2009, 01:34:21 PD »
Nje djale dhe nje vajze ishin vetem ne shtepi .
Pas nje kohe te gjate pa folur, vajza i thote djalit - do luajme me te fsheur ?
Po me gjete do bejme dashuri , po nuk me gjete dot, mua me ke brenda ne dollap .
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #51 Me: Tetor 13, 2009, 10:15:40 PD »
 [cheesy1] me te fshehura eeeeeeee [rlmao]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #52 Me: Tetor 13, 2009, 10:18:22 PD »
Mesuesja pyet nxenesit :

-Ne nje peme kemi 5 zogj. Nje gjahtar qellon me çifte dhe vret 3 . Sa mbeten ne peme?

-2 zogj mesuese ,pergjigjet njeri
-Bravo e gjete - thote mesuesja
Nje nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton :
-Ne peme nuk mbeti asnje zog mesuese se u tremben nga zhurma!
Mesuesja e vene ne pozite mendohet pak dhe i thote -Bravo me pelqen llogjika qe perdor.
Po ky nxenes thote:
-Ta them edhe une nje probleme mesuese?
-Thuaje -  ia kthen mesuesja-Jane 3 femra duke ngrene akullore,e 1 e lepin me majen e gjuhes, e 2 me gjithe gjuhen dhe e 3 e fut akulloren ne goje.  Cila nga keto te treja eshte e martuar?
-Ajo qe e fut te gjithe akulloren ne goje -thote mesuesja
Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndjek. [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

me pelqen logjika qe ndjek
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #53 Me: Janar 17, 2010, 08:55:35 MD »
1 ARAB qe intervistohet nga Ambasada e USA per Vize. ;rolf;

Consul: What is your name?
Arab: Abdul Aziz

Consul: Sex?
Arab: Six to ten times a week.

Consul: I mean, male or female ?
Arab: Both male and female and sometimes even camels.

Consul: Holy cow !
Arab: Yes, cows and dogs too !!!!

Consul: Man,..........isn`t it hostile ?
Arab: Horse style, doge style, any style..

Consul: ......... dear !
Arab: Dear? No dear plz, they run too fast !

Kjo eshte me te vertet e papame, kush di anglisht.  :D :D

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #54 Me: Janar 17, 2010, 10:49:53 MD »
Nje djale i ri ju kishte qepur pase nje alamet femre i cili nuk reshte se foluri duke i thene asaj une ta ha ate,e ta ha kete,ta bej ashtu e ta beje keshtu.
Pas nje kohe vajza u merzit e ia kthen:Ore cun, ti qe te besh sex me mua duhet ta keshte 25 cm (organin gjenital),OK ja kthen Djali,per ty  do e pres 5 cm...
;D

Sa kam qeshur me kete  ;rolf; ;rolf; ;rolf;
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #55 Me: Shkurt 03, 2010, 11:54:24 MD »
nje familje po mendohej me e fute cunin ne shkolle.po nuk po gjenin pune me fitu nai lek i thote burri gruas pse nuk futesh te punosh k*rv.ithot gruaja po eshte turp burri ja kthen pe he se nuk  i tregoj njeriu.e mire rane dakort dites tjter shkon gruaja ne pun .kthehet pas nja 2 oresh ene i jep burrit leket. i numron ishin 102 mije leke te vjetra te githa ishin 1000 vetem nji 200 thot burri po kush ishte ai shke*llat qe te lla 200 lek i thot gruas ? ajo i thot por te ghithe 200 leke me jepnin
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Kosova_Bossi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 1
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #56 Me: Shkurt 04, 2010, 01:14:42 PD »
sshumme  intesante koka kjo teme me shume Rrespket nga Qendrimi Bossi

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #57 Me: Shkurt 04, 2010, 07:08:32 MD »
Njeri futet ne diskoteke dhe fillon e kercen me nje vajze, por kur e kupton qe eshte shume e re e pyet:
- Sa vjec je ti?
- 13 i mbush ne nentor.
- 13'? ? ? Po ti ne kete ore duhet te ishe ne krevat moj.
- Po ku'? Ne shtepine tende apo ne hotel'? I pergjigjet ajo.  :D Ej kto vajzat e sotme.  :D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #58 Me: Shkurt 05, 2010, 01:57:30 MD »
nje familje po mendohej me e fute cunin ne shkolle.po nuk po gjenin pune me fitu nai lek i thote burri gruas pse nuk futesh te punosh k*rv.ithot gruaja po eshte turp burri ja kthen pe he se nuk  i tregoj njeriu.e mire rane dakort dites tjter shkon gruaja ne pun .kthehet pas nja 2 oresh ene i jep burrit leket. i numron ishin 102 mije leke te vjetra te githa ishin 1000 vetem nji 200 thot burri po kush ishte ai shke*llat qe te lla 200 lek i thot gruas ? ajo i thot por te ghithe 200 leke me jepnin
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Dreqqq ku i gjen keto...edhe ato tjerat qe ke bo ishin te papare[/b [bigok] [bigok]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #59 Me: Shkurt 07, 2010, 09:59:54 MD »
 [grin1] ne 1 autobus te mbushur plote po qendronte i plakush prane dy cunave qe ishin ulur dhe i lutet cunave:
Plaku:  he mo cuna ,a me lironi ndonjeni vendin se s'po mund te qendroj me dhe -po me DHEMIN KEMBET-!
Cunat:   e mo plako ,pse ti a ia ke liruar ndokujt vendin - kur ke qene i Ri-  [grin1]
Plaku:  [blinkyeye] co thoni mor ! po si jo ore .........
Cunat :  epo e sheh mor plako !  per kte arsye po te dhemin kembet ... [grin1] prandaj  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

vallain mbi 18v. ishin  [teasing] prandaj postova ketu  [rlmao] [rlmao] [rlmao]                                  [grin1]   
 Verejtje : Ndalohet rreptesishte shfrytezimi i ksaj barcolete ne rrethana reale   ( RESPEKT)