Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 93372 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #30 Me: Maj 20, 2009, 08:16:51 MD »
Dy te rinje pasi bejne  dashuri , e hudhin prezervativin nga dritarja e katit te siperm te  nje ndertese , posht  ne  rruge  qellojne dy pleq kalimtar te rastit qe prezervativi iu bie para kembeve. Njeri pre tyre e shikon ne sy tjerin dhe thot: Shiko shiko , edhe ne kur kemi qen te rinje kemi bere seks vetem se lekura nuk na ka ren nai her...  ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #31 Me: Maj 20, 2009, 08:24:37 MD »
Ne oren e anatomise tema e dites ishte "Organet seksuale te femres dhe mashkullit"
Profesori ngre ne mesim nje nga vajzat ne klase dhe e pyet per organet mashkullore.
Kjo tani nuk kishte mesuar dhe nuk po pergjigjej. Shoku i vet ne banke te pare zberthen pantallonat dhe e nxjerr per ta ndihmuar shoqen.
Profesori e shikon dhe bertet: " Banka e pare fute kopjen brenda"....

Ua lale sa kam qesh me kte ;rolf; ;rolf;

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #32 Me: Maj 21, 2009, 09:49:13 MD »
o Bledi dhe ti keshtu kopjon ne provime [rlmao] [rlmao]tek shoqja
Jo ne thjesht shkembejm kopjet...  ;D

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #33 Me: Maj 22, 2009, 05:56:28 MD »
Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit.
Por nje dite lopa ngordhi...Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te....I pari zgjati 2 here,,edhe i dyti aq,,i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit...Ai shkoj 5...6...7 dhe dhe po vazhdonte akoma.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen i thote vellai i 5  ;D ;D

Dikush do e pelqeje shum kte barsalete 
[tongue3]

pse ju prishen syt eeeeeeeeeeee
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #34 Me: Maj 26, 2009, 12:08:29 PD »
Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithcka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password.Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen "penis". Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte :
"PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE SA DUHET"    [rlmao]

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #35 Me: Maj 26, 2009, 12:09:38 PD »
hahahah girly
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #36 Me: Maj 26, 2009, 12:15:46 PD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #37 Me: Maj 26, 2009, 12:45:36 PD »
Gruaja i thote burrit... i dashur , ti e di qe jam e virgjer e nuk di gje ne lidhje me s*x ...A mund te me shpjegosh ?
Po ja i thote ai .... e quajme vendin tend privat " Burgu".... e vendin tim privat "Burgaxhiu" e luajme rolin burgaxhiu ne  burg.
Dhe ben dashuri per here te pare.
Mbasi mbaroi ai , u shtri te qetesohej.
E shoqja i thote - i dashur burgaxhiu ka shpetuar nga burgu.
Ah i thote ai - ok po dorezoj prape.
Gruaja duke e perjetuar me sh gezim eksperiencen fillon e ngacmon shpesh burrin ne lidhje me burgaxhiun e daljen e tij nga burgu.
Me ne fund burri i tejlodhur i kthehet - Avash se nuk eshte denuar me jete te perjetshme.
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #38 Me: Maj 26, 2009, 12:48:46 PD »
ahahahhaaa crys  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë ekremi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #39 Me: Korrik 21, 2009, 11:07:06 PD »
Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit.
Por nje dite lopa ngordhi...Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te....I pari zgjati 2 here,,edhe i dyti aq,,i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit...Ai shkoj 5...6...7 dhe dhe po vazhdonte akoma.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen i thote vellai i 5  ;D ;D

Dikush do e pelqeje shum kte barsalete 
[tongue3]


Hahahahahahah

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #40 Me: Korrik 28, 2009, 10:18:19 MD »
1 ARAB qe intervistohet nga Ambasada e USA per Vize. ;rolf;

Consul: What is your name?
Arab: Abdul Aziz

Consul: Sex?
Arab: Six to ten times a week.

Consul: I mean, male or female ?
Arab: Both male and female and sometimes even camels.

Consul: Holy cow !
Arab: Yes, cows and dogs too !!!!

Consul: Man,..........isn`t it hostile ?
Arab: Horse style, doge style, any style..

Consul: ......... dear !
Arab: Dear? No dear plz, they run too fast !

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #41 Me: Gusht 26, 2009, 07:58:13 MD »
Keni probleme me peshën??? S'keni kohe te shkoni ne palester ...!!
Beni seks!!!!!! Shikoni me poshte kalorite e harxhuara .....

Zberthimi i sytjenave -----------------------------------------------12 kalori

Zberthimi i sytjenave me një dorë---------------------------------47 kalori

Zhveshja e partnerit pasiv------------------------------------------80 kalori

20 minuta nxemje -------------------------------------------------- 95 kalori

10 minuta seks ai sipër ----------------------------------------------250 kalori

10 minuta seks prapa gardhit (ajo)..--------------------------------300 kalori

10 minuta seks nga mbrapa -----------------------------------------300 kalori + ai zhvillim muskujt e barkut

10 minuta seks ne këmbë (s'ka vend me u ul?)--------------------600 kalori ai + rrezik keputje mishi

Cigarja pas seksit------------------------------------------------------12 kalori

Trembje gjatë sexit (del ndonjë tek dritarja) ---------------------450 kalori

Veshje e shpejt nga ardhja e bashkshortit/es---------------------110 kalori

Po ju kapi bashkshorti/ja..----------------------------------- te ka ik barku fare     :D :D

Hahahahahaahahahahahaaa
Zot sa kam qesh
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë miro

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
KAPITALIZMI
« Pergjigju #42 Me: Shtator 06, 2009, 03:52:20 MD »
[ nje dite mesuesja u thote nxensve,sot do bejme hartim mbi temen e kapitalizmit.Beni njeri nga nxensit e  klases shkon ne shtepi dhe po mendohej!Por nuk dinte asgje per kapitalizmin, dhe pyet babain e vet o ba cfare eshte kapitalizmi? Se mesuesja na ka dhene te shkruajme nje teme per kapitalizmin. Kapitalizmi te keqen baja eshte si pershembull marim familjen tone une i thote i babai jam kapitalizmi, Mamaja eshte pushteti, sherbetorja jone eshte populli, kurse vllai yt i vogel eshte e ardhmja e vendit. Ti shiko si ecin punet ne shtepine tone.Beni rinte dhe shikonte veprimet e antarve te shtepise por nuk kishte ndonje gje interesante per te shkrojtur. mbasi te gjithe hengren buk dhe iken per gjume Benin nuk e zinte gjumi dhe tha pa dale te shikoj nje here car behet,vete te pastrusja dhe shikon babain e vet po Q***e pastrusen vete te dhoma e mamase shikon mamane qe po flinte gjume vete te dhoma e vllait te vete shikn ai ishte dhjere ne breket. dhe tha ne kohen qe Qeveria flinte gjume Kapitalizmi po Q***e popullin ndersa e ardhmja e vendit ishte dhjere ne breket.
« Redaktimi i Fundit: Shtator 08, 2009, 05:15:20 MD nga miro »

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #43 Me: Shtator 10, 2009, 04:46:25 MD »
nje familje po mendohej me e fute cunin ne shkolle.po nuk po gjenin pune me fitu nai lek i thote burri gruas pse nuk futesh te punosh k*rv.ithot gruaja po eshte turp burri ja kthen pe he se nuk  i tregoj njeriu.e mire rane dakort dites tjter shkon gruaja ne pun .kthehet pas nja 2 oresh ene i jep burrit leket. i numron ishin 102 mije leke te vjetra te githa ishin 1000 vetem nji 200 thot burri po kush ishte ai shke*llat qe te lla 200 lek i thot gruas ? ajo i thot por te ghithe 200 leke me jepnin
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #44 Me: Shtator 10, 2009, 05:11:05 MD »
Gjate nje ore te edukates seksuale do vinte drejtori per te vene notat.Kur vjen shikon disa cifte duke bere s*x ne menyra te ndryshme dhe tho nota 9ju 10ju  8 ju 7 ju.por njeri ne banke te fundit po i bi*te me doredhe thote o presor i 5 sa me kalu du un      hahahahahahaha [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”