Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 117043 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #15 Me: Maj 01, 2009, 11:58:37 MD »
Ishte njeher Zezaku me te birin ne plazh
I thote djali babait:
Babi te loz pak me k.... tend
Mir te keqen babi po mos shko shume larg.... ;rolf; ;rolf;

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #16 Me: Maj 02, 2009, 12:15:05 PD »
Ishin 5 vellezer dhe po u vdiste babai. Ai u le amanet lopen qe kishin ta ruanin si syte e ballit.
Por nje dite lopa ngordhi...Vellezerit takuan nje zane dhe ajo u tha se do ta ringjallte lopen nese njeri nga ata do te mund te bente dashuri 5 here rrjesht me te....I pari zgjati 2 here,,edhe i dyti aq,,i treti zgjati 3 here ndersa i katerti 4 here. kur i erdhi rradha te pestit...Ai shkoj 5...6...7 dhe dhe po vazhdonte akoma.
-Boll se me vdiqe i thote zana.
-Ku pyes une per ty, une vdiqa lopen i thote vellai i 5  ;D ;D

Dikush do e pelqeje shum kte barsalete 
[tongue3]

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #17 Me: Maj 02, 2009, 12:17:47 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #18 Me: Maj 06, 2009, 10:43:48 PD »
 [bravo] [bravo] [bravo] [laugh6] [laugh6] [zclap] [zclap] [zclap] [zthumb] [zthumb] [zthumb] [zthumb] [yourock] [yourock] [super] [super] [super] [super] [super] :comp: [goodluck] [goodluck]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #19 Me: Maj 06, 2009, 06:07:30 MD »
 [bigok]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #20 Me: Maj 07, 2009, 12:27:32 PD »
te  hengert merimanga mendjen.........se me vdiqe e kam lexar 5 here mezi e mora vesh ahaahahha
ti do vrare me buke ne goje..

C'pate mi Bora, ti je dhe vajze e zgjuar 
cpaske qene o Bledi per barsaleta ahaha
Se vetem per barsaleta  [tongue3]
per te tjerat se di une vetem barsaletat shoh :P
;D
hmmm vetem barsaletat shef e  [tongue3] [tongue3]
« Redaktimi i Fundit: Maj 07, 2009, 12:29:26 PD nga BL3DY_AL »

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #21 Me: Maj 07, 2009, 10:23:47 MD »
Sdi gjo un ti e the  ;D

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #22 Me: Maj 18, 2009, 07:59:05 MD »
                             
Vdiq Piloja nga Fieri njerzit po mendonin si ta varrosnin  ky e kishte k.... e madh dhe i rritej me min. keshtu e varrosin me koke poshte.Pas ca muajsh ankohen Kinezet se kishte dale nje k..... ne toke qe rritej cdo min. dhe vinte nga Fieri.
hahahahahahaha [rlmao] [rlmao]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #23 Me: Maj 18, 2009, 08:28:42 MD »
Beni i vogel  shkon ne kopesht.nje dite edukatorja e pyet se cfare do behen kur te rriten pas shum pergj. i erdhi rradha benit. Une edukatore do pi uiski e do q*** femrat.edukatorja e rref dhe therret plakun e ktij palku e rref e keshtu deri te gjyshja e rrafin.pastaj vete prap ne kopsht dhee prap e pyet mesusja .............,
Une tha Beni do pi CoCa-CoLa e do i bie me dore [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë CamiCazi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #24 Me: Maj 19, 2009, 11:36:18 PD »
Mir Bl3do jo keq . . . Aha

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #25 Me: Maj 19, 2009, 06:56:58 MD »
sa do doja te isha ne dush me ty.
aroma jote te behej nje me trupin tim.
te rrshkisje lehte mbi lekuren time deri ne skajet e saj te fshehta.
e un te perkedhelja nder duart e mia...
i dashuri im sapun
;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #26 Me: Maj 19, 2009, 07:19:15 MD »
Ishte fundi i fitit shkollor, profesori i thot nxensve "Kemi provim ne edukat sexuale, dhe tema e provimit esht aftesit ne sex"
Te gjith nxensit fillun duke praktiku.
Erdhi provimi, futet cifti par dhe e bojn, "7, jo keq" i thot presori.
Futet cifti dyt, "bravo e meritoni 8" i thot presori.
Futet cifti tret, "shum mir 9" i thot presori.
Futet cifti katert, "shkelqyshem 10" i thot presori.
Tani presori ishte duke prit per ciftin tjeter, kur nigjo ca renkime nga bangat e funit dhe shef ciftin e pest mrapa bangave, cuni po i bite me dor dhe goca po u prishte me gishta, "PO ju mer car po boni" i thot presori...
I cop 5 dum ne mer presor..... ;D ;D

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #27 Me: Maj 20, 2009, 10:00:26 PD »
Nje fshatar po shkonte ne qytet per te shitur nje kosh me rrush....Gjate rruges duke ecur me gomarin e tij ,i bien nga lart nga nje ballkon nje pale breke mbi kosh. Nderkohe i afrohen dy vajza dhe e pyesin: O xhaje sa e ke rrushin ? ? ? Shife i tha xhaja - Hiqi pra breket ta shofim... ;rolf;

i ke te forta fare po kjo sishte gje [bananarocker] [bravo]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #28 Me: Maj 20, 2009, 10:05:58 PD »
cpaske qene o Bledi per barsaleta ahaha
Se vetem per barsaleta  [tongue3]

Shpejt o bledi se erdhi kalorsi i zi [bananarocker]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #29 Me: Maj 20, 2009, 08:02:16 MD »
Nje djale i ri ju kishte qepur pase nje alamet femre i cili nuk reshte se foluri duke i thene asaj une ta ha ate,e ta ha kete,ta bej ashtu e ta beje keshtu.
Pas nje kohe vajza u merzit e ia kthen:Ore cun, ti qe te besh sex me mua duhet ta keshte 25 cm (organin gjenital),OK ja kthen Djali,per ty  do e pres 5 cm...
;D