Autori Tema: barsalet per moshat mbi 18 vjeç  (Lexuar 93345 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #105 Me: Tetor 01, 2010, 09:33:41 MD »
BABA e pyet djalin: Qysh kalove ne shkoll??

Djali: Leje be pash zotin mora 1sh!!

BABA: Po a? Po ku ashtu?

Djali: Ne Gjuhe Shqipe!

Baba: Po pse??
 
Djali: Po arsimtari ma qiti ni fjali "Drita doli ne mes te nates",
ma boni qka eshte ne kete rast Drita?

Eh une ja bona "Drita eshte KURVË qa k**in lyp me dal ajo ne mes te nates, edhe ma qiti  1-sh !!

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #106 Me: Tetor 01, 2010, 10:02:40 MD »
  ej ime po mire e ka pas cuni ....ihh ca K. edhe ajo !  [rlmao]  [rlmao]      [laugh1]  Lolllllllllll

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #107 Me: Tetor 02, 2010, 02:53:44 PD »
Nje djale hyn ne dhomen e prinderve, dhe i sheh duke bere s***..!!

Djali: - Babi qka po i bene mamit?

Babi: - Po ta maroj nje vella!!!

Djali i kthen by*** nga i ati dhe thote: - O babi maroma edhe mua nje biciklete...!!!  [teethsmile]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #108 Me: Tetor 03, 2010, 02:07:48 MD »
Ka qene nje grua qe fliste me gramatike, dhe shkon ne pazar qe ta blej nje pule...!!
Pra shkon aty dhe i thote shitesit: Zoteri, ju lutem me jep nje pule pa qime (pa pupla)!
Shitesi shiko e shiko por nuk di se cka ti jep..!!
Gruaja perseri: Zoteri, nje pule pa qime ju lutem!
Shitesi perseri shikon e shikon, por nuk din se qka ti jep..!!
Gruaja perseri: Nje pule pa qime ju lutem zoteri...!
Shitesi behet nervoz, e merr nje pule aty dhe i thote: Merre kete pash zotin, ku me dite une a eshte pula e q*** a jo! Ku me te gjet une pule t'pa q*** ty...!!!  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Dj-Izeti

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #109 Me: Tetor 08, 2010, 12:35:29 MD »
Kishin qen nje Amerikan njae Gjerman dh nje Kosovar
Keta ishin ne Sauna kuptohet lakuriq
Amerikani pas nje kohe qon doren lart dhe behet se po flisej me celular me gruan e tina.
Pyesin keta dy thon.Qben ore ti?
Amerikani thot:E shifni se po flas me gruan time
Po si pa celular:E pyesin kta
Po thot se tek ne arrit teknika se e kemi celularin ne dor dhe asht i pa dukshem.
T njejtin procedur e perserit edhe gjermani .
Kosovari pas nje kohe ja permbledh nje PORDH te fort dhe behet se asgje .
Kta dy tash po e pyesin.
Qka ke kjo ore kosovar.
Ky ja kthen:
Nje mesazh(sms) ja qova gruas time ne shpi.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #110 Me: Dhjetor 29, 2010, 05:51:16 MD »
Ishin dy shoke te ngushte ne aeroport dhe njeri nga keta do largohej pergjithmone.
- Do te le oren qe te kesh nje kujtim nga une -thote i pari
- Lere fare se do vije koha qe ora do prishet dhe kam per ta hedh ne plera
- E mire pra po te lej rripin
- Lere fare se dhe rripi do vjeterohet e do ta hedh ne plera
- E mire pra po te lej syzet e djellit
- Lere fare se ato thyhen shpejt e do i hedh ne plera dhe ato.
- Mire pra, po te fus i te q*me qe ta mash mend per gjithe jeten.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #111 Me: Janar 04, 2011, 11:36:05 PD »
Njerit i ra gripi shkoi te farmacisti dhe i kerkoi atij nje aspirine dhe nje prezervativ e mori aspirinen e futi ne prezervativ dhe e gelltiti farmacisti e pyet?
-Cfar ishte ajo ?
Njeriu i pergjigjet:
-Du me i q* nonen gripit por sdu me e lene shtatzan
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #112 Me: Janar 04, 2011, 11:43:15 PD »
Shkojne dy police në bordello.
Hyn i pari mbaron pune dhe del e pyet shoku:
-”Hë mo si ishte”?
-Hiç fare, më mire me gruan time.
Hyn tjetri dhe kur del i thote i pari hë more si tu duk ty?
-”Kot fare, 100 herë më mire me gruan tënde”!!!…
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #113 Me: Janar 04, 2011, 11:47:59 PD »
Na ishte njeher dy shoke,dhe njeri i thote shokut te vete:
-Do me fejoj babai kte jave,por nuk di si ta dalloj femren qe esht e virgjer apo jo.
-Do te mesoj une,kur te flesh diten e pare me nusen mer nje lopat dhe dy boja nje ngjyre te kuqe nje jeshile.
-Po cme duhen kto. i thote ky.
-Me bojat i pergjigjet shoku lyej k***t nje te kuqe nje jeshile,dhe kur ajo te thote qe jan koqet me te cudicme qe ka par ndo nje her futja me lopat kokes.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #114 Me: Janar 04, 2011, 12:15:44 MD »
Nje cun i vogel shkon te mami vet me vrap!
-O ma o ma do te pyes per nje gje!
-Po he o t’keqen mami!
-O ma, a lindin bebe gocat e vogla?
-Po jo ore te keqen mami, cjane keto qe thua!
Cuni i gezuar del me vrap perjashta te kalamajt dhe bertet:
-Hajdeni kalamaja, cdo gje ne rregull!Mund ta lozim prap ate lojen!
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #115 Me: Janar 04, 2011, 12:19:04 MD »
Cdo mbremje stalini kerkonete ne krevat femra te virgjera,dhe nje dite i thote sekretarit te tij qe as nje femer nuk po me del e virgjer si do je besh ose te vrava,nje nate ai ia sjell nje goc te re 18 vjece dhe stalini e pyet a eshte e virgjer apo jo?? Dhe ai ja kthen…
Po shoku stalin eshte se e kam provu vet.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #116 Me: Janar 04, 2011, 06:19:36 MD »
Nje nene kishte 3 vajza dhe i fejoi e i martoi.
Diten e pare te marteses nena i kishte cuar vajzat secilen ne nje dhome me burrin e vet,dhe bente xhiro ne koridor e i pergjonte.
Shkoi te dera e vajzes se pare ajo po bertiste,shkoi te dera e vajzes se dyte po qeshte,shkoi te dera e vajzes se trete nuk degjohes asgje.
Te nesermen nena i pyt vajzat me rradhe ?
Pyet te paren pse bertiste ajo i thote nga qefi o nene,pyet te dyten pse qeshte i thote nga qefi o nene,pyet te treten po ti pse nuk qeshje e as bertisje,i thote po nuk flitet me gojen plot o nene….
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #117 Me: Janar 04, 2011, 06:22:07 MD »
Ne nje livadh po kulloste nje lope e bukur me nje shami te kuqe ne koke.
Demi kishte kohe qe e shihte dhe njehere behet gati per ti thene nja dy fjale lopes…
Kapercen gardhin,brenda te cilit qendronte lopa,dhe i thote:
Si te quajn?
Mua me quanin lope shamikuqja por tani qe shamia me humbi me thone thjeshte Lope.
Dhe lopa ja kthen po ty si te qujane:
Mua me thonin Dem k**e madhi por tani do me thone thjesht dem se k***t i lash tek gardhi.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #118 Me: Janar 04, 2011, 07:20:53 MD »
isht njer nji kapterr i nje batalioni kishte gruan derr pi**i dhe e q**** ter ushtaret .njedit kapterri i vendos nje brisk te pi***  gruas se tij.te nesermen u thot ushtareve hiqini pantallonat te tere e kishin te prere k*****N vetem njeri se kish te prere dhe kapterri i thote:ti qenke djale per se mbari si te quajne? dhe djali i pergjigjet:
bethnik kala
gjejeni vete pse ishte thuthuq

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
barsalet per moshat mbi 18 vjeç
« Pergjigju #119 Me: Janar 04, 2011, 07:25:58 MD »
isht njer nji kapterr i nje batalioni kishte gruan derr pi**i dhe e q**** ter ushtaret .njedit kapterri i vendos nje brisk te pi***  gruas se tij.te nesermen u thot ushtareve hiqini pantallonat te tere e kishin te prere k*****N vetem njeri se kish te prere dhe kapterri i thote:ti qenke djale per se mbari si te quajne? dhe djali i pergjigjet:
bethnik kala
gjejeni vete pse ishte thuthuq
ahahahaahahahah do ti jet prer gjuha duke ngren pjeshk hhahahahaa [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.