Autori Tema: Barcaleta +18 vjec  (Lexuar 102553 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Me: Shkurt 08, 2011, 05:00:20 MD »
Tre burra po mburreshin per b***t e grave te tyre se kush i kishte me te medha dhe thot i pari: -Gruaja ime i ka b***t aq te medha saqe kur ulet do dy karrike. -dhe i dyti thot; -Kurse gruaja ime i ka b***t aq te medha saqe kudo qe ulet shtyp ndonje mace. -dhe i treti thot: -Gruaja ime i ka syt e blu.... dhe dy te tjeret ja kthejn: -E ca pastaj se i ka syt blu?... dhe ai ja kthen serisht: -Gruaja ime i ka syt blu se pjesa tjeter eshte b*th e gjitha.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 08, 2011, 05:08:11 MD »
Dy pula po bisedonin perpara kotecit dhe ne nje moment vjen gjeli me vrap dhe fillon ti ndjeki, pulat vinin verdall kotecit per mos ti kapur gjeli dhe vjen nje moment dhe gjeli lodhet e po ngadalsonte hapat, njera pul e shef dhe i thot tjetres: -Ajde ndalojm dhe ja lem gjelit se u lodh gjeli dhe nuk na kap dot me. -dhe tjetra ja kthen: -Ajde vim dhe nja dy xhiro verdall kotecit se na quajn k***a pastaj.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 08, 2011, 05:28:28 MD »
Njerit i thot i jati: -Degjo ketu or bir, avash avash po vete 30 vjec po kur do martohesh? dhe i biri ja kthen: -Po ja o ba u martova, po nuk di ca ti bej nuses. -dhe i jati i thot: -Po martohu ti se te tregon vet nusja ca ti besh, ti bej sic ben ajo. dhe pasi than koto fjal e vendosen se do martohej dhe i jati i gjen nusen dhe cakton daten e marteses, vjen data e marteses dhe ky cuni martohet dhe naten e par te marteses futet ne dhom dhe shef nusen te ulur ne cep te kervatit dhe ky ulet ne cepin tjeter, ajo fillon e zhvishet dhe ky fillon e zhvishet, nusja shtrihet ne njerin kra te kervatit ky shtrihet ne kraun tjeter, ajo ngren kemt lart dhe ky ngren kemt lart, nusja spo i ulte kemt dhe ky spo i ulte pastaj lodhet ky dhe i thot nuses: -A do bejm na nje gje tjeter se u lodha? dhe nusja e pa se ca burri kishte dhe i tha: -Tani do presim te vij na njeri dhe te na kapi te dyve se ti nuk qeke per kte pun.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 08, 2011, 05:59:16 MD »
Merr njeri nje prostitut dhe e con ne hotel, hyn ne dhom zhvishet ky dhe shtrihet ndersa ajo shkon dhe fillon tja maj g****e dhe ky i thoshte: -Thithe, thithe, thithe.... pastaj bertet me te madhe dhe thot: -Fryje, fryjeeeee. kjo ndalon dhe i thot: -Cpate? dhe ky ja kthen: -Fryje, fryjeeee se me hyri carcafi ne b*th.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 08, 2011, 06:14:25 MD »
Ne nje koder kishte ndaluar nje makin dhe brenda saj ishte nje cift, ky cuni kishte turp tja kerkonte ksaj goces dhe kjo goca e kuptoi dhe i tha: -E bejm tani ktu ne makin? dhe ky cuni i thot: -Jo ne makin se na shohin njerzit nga jasht... ateher kjo goca i thot: -Mir e bejm posht makines dhe po na pyeti njeri ca po bejm i themi se po rregullojm gomen e makines. -dhe keshtu bejn, futen posht makines dhe fillojn kur pas ca minutash vjen nje polic dhe i thot: -Cfar po beni? dhe ky cuni i thot se po rregullojn gomen e makines dhe polici i thot: -Ore lere gomen po rregullo frenat e dores se te ka shkuar makina atje ne fund te kodres. :D :D :D
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 08, 2011, 06:32:13 MD »
Shkon nje djal i ri te dentisti se i dhimte nje dhemball dhe dentisti pasi e kontrollon i thot se duhet ta shkuli, djali bie dakort dhe dentisti merr nje gjilper dhe djali i tmerruar i thot: -Jo dentis, vetem me gjilper jo se e kam shum frik... ateher dentisti afron narkozen dhe djali prap i thot: -Amon jo me narkoz se e kam shum inat, me mir ma hiq pa me ber gje fare...ateher dentisti i jep nje vjagra dhe i thot qe ta pij dhe djali i thot: -Po kte pse ta pi? dhe dentisti ja kthen: -Pije se kur ta heq dhemballen pa gjilper do te duhet ta kapesh dicka dhe ta shtrengosh.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 08, 2011, 08:39:26 MD »
Nje fshatar kishte nje kotec me shum pula dhe nje gjel dhe meqe gjeli ishte plakur shum ai blen nje te ri dhe pas 5min e vret keshtu vepron me 9 gjela dhe kur blen te 10 nje gjel te madh e coi te koteci si gjith te tjeret dhe sa largohet fshatari, gjeli i ri filloi te ngacmonte pulat dhe gjeli i vjeter shkon i thot: -Kapi q**i te tera pulat vetem ato te rejat mi ler mua se i kam fiksim.. dhe gjeli i ri i thot: -Pusho or gjel plak se po te q*j dhe ty. - dhe gjeli plak i thot: -Do te bejm nje gar, kush vete i pari deri te gardhi do te komandoj ktu, dhe meqe une jam i vjeter do nisem 5-6 hapa para teje. -gjeli i ri bie dakort dhe fillojn garen, gjat gares gjeli i ri po e arrinte gjelin e vjeter kur ne ate moment degjohet nje zhurm BAAAAAM kishte qelluar fshatari me cifte gjelin e ri dhe i thirri te shoqes: -O grua e vrava dhe gjelin e 10 se qelloi p*d*r*st si 9 te paret.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 08, 2011, 10:45:01 MD »
Ishin 3burra dhe po tregonin se kush e kishte gruan me te shemtuar dhe
thot i pari:-Gruaja ime eshte aq e shemtuar saqe nuk e shof dot me sy...
 i dyti thot: -Gruaja ime eshte aq e shemtuar sa me tremen kalamanjt kur e shohin...
dhe i treti thot: -Ajdeni me mua tja ua tregoj sa e shemtuar eshte gruaja ime... dhe kta vendosen qe te shkojn dhe ec e ec vajten posht nje pallati dhe burri feshkelleu qe ti dilte gruaja dhe ne nje dritare doli nje grua me nje thes ne kok dhe ky i thot:
 -Iqe thesin se nuk kam ardhur per te q*r po kam ardhur te te shohin kta.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 10, 2011, 04:23:13 MD nga ak-47 »
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 12, 2011, 04:01:30 MD »
hahaha sa te forta kto :D :D :D :D HAHAHA

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 13, 2011, 03:07:57 MD »
Nje here shkoi burri te mjeku dhe i tha: une çdo nate e q* gruan time por ajo kur nuk bertet.
Mjeku i jep viagra, por prap se prap gruaja nuk bertet, pastaj i thot mjeku merre nje zezak qe ti bej masazh gruas para se ta q*sh, ai vepron keshtu por nuk funksionon, i thote zezaku: bej masazh ti e une po e q*, burri thote nrregull ta provojme.
Burri i ben masazh gruas dhe ajo pastaj duke u q*r me zezakun bertet, burri thot me plot krenari e more zezak merr msim nga une!!!
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 13, 2011, 03:08:23 MD »
Ne kopshtin zoologjik kish dale nje shpallje ku thuhej: “Kush i pret thonjte arushes , do te shkoj nje nate me femren me te bukur”. Kishin provuar me dhjetera por asnjeri nuk ia kish arritur ti priste thonjte, arusha i kish shqyer te gjithe.
Nje bari i cili kishte zbritur ne qytet mendon ta provoj njehere vete, keshtu qe futet brenda ne kafaz per tek arusha.
Njerezit qe ishin rrotull degjuan britma te forta dhe menduan se edhe ky pati te njejtin fat si dhe te tjeret me pare.
Por ai del per cudi nga kafazi i arushes duke mberthyer zinxhirin e pantallonave dhe thote: – Ku eshte ajo femra ti presim thonjte tani ?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #11 Me: Shkurt 13, 2011, 03:09:25 MD »
Nje vajze e vogel po pergatitet per festen e abetares kur ne dhomen tjeter degjon ca zhurma..
Shkon te shohi dhe sheh te atin me nje grua qe po benin sex…
Shkon tek mami me vrap dhe i thote kshu kshu… Mire te keqen mami.
Neser tek festa e abetares ne vend se te thuash vjershen do thuash kete qe me the edhe mua tani…
Te nesermen: – Dje une pashe babin me ate gruan dhe po i fuste ate gjene, ate gjene… O mami, si e ka emrin ajo gjeja qe te fut ne goje gjithmone postjeri ty ?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
.ANARkI-94.
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 15, 2011, 01:18:26 PD »
Ooooo sa kam qesh me kto me lot kam qesh

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 16, 2011, 10:17:50 MD »
Dy polica ishin afer nje peme dhe po diskutonin se cfar eshte pema, mashkull apo femer dhe pasi nuk e gjejn dot se cfar ishte pema vendosin te pyesin njerin qe po kalonte aty dhe njeri nga policat ndejti te pema kurse tjetri shkoi ta pyeste dhe i thot: -Zoteri a dini gje se cfar eshte ajo pema atje mashkull apo femer? dhe burri i thot: -Shko rrini njeri nga njera ane e pemes dhe tjetri nga ana tjeter qe ta dalloj se cfar esht. -policat shkojn te pema njeri nga nje kra dhe tjetri nga krau tjeter, ateher burri i thot: -Tani duke konsideruar dy k***t anash pemes them se pema eshte mashkull. :D :D :D :D
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 16, 2011, 10:29:19 MD »
Nje femij i con nje leter babagjyshit te vitit te ri ku i thoshte: -Babagjysh me sill nje vella. _dhe babagjyshi pasi lexon letren i shkruan nje leter ku thoshte: -Para se te sjell vellain me sill mamin tat.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.