Autori Tema: Barcaleta +18 vjec  (Lexuar 106143 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #45 Me: Prill 06, 2011, 03:46:29 MD »
Ne kopshtin zoologjik kish dale nje shpallje ku thuhej: “Kush i pret thonjte arushes , do te shkoj nje nate me femren me te bukur”. Kishin provuar me dhjetera por asnjeri nuk ia kish arritur ti priste thonjte, arusha i kish shqyer te gjithe.
Nje bari i cili kishte zbritur ne qytet mendon ta provoj njehere vete, keshtu qe futet brenda ne kafaz per tek arusha.
Njerezit qe ishin rrotull degjuan britma te forta dhe menduan se edhe ky pati te njejtin fat si dhe te tjeret me pare.
Por ai del per cudi nga kafazi i arushes duke mberthyer zinxhirin e pantallonave dhe thote: – Ku eshte ajo femra ti presim thonjte tani ?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë lubjana

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #46 Me: Qershor 09, 2017, 09:33:52 PD »
NA ISHTE NJE HERE NJE BABA DHE I THOTE VAJZES : N.Q.SE TI QIHESH [laugh6] [laugh6] [laugh6] [laugh6] UNE DO TE TERE.
VAJZA I THOTE: PO JO O BA UNE KRYEJ MARDHENIE SEKSUALE.
BABAI NGA QE NUK E DINTE SE CDO ME THENE I THOTE: JAM KRENAR QE VAJZA IME NUK QIHET