Autori Tema: Barcaleta +18 vjec  (Lexuar 97847 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #30 Me: Shkurt 24, 2011, 09:21:38 MD »
Nje bjonde pasi mbaron se beri s*x me nje te panjohur i thot: -A perdore perzevativ ? dhe ai thot: -Jo pse? ajo ja kthen: -A je me sida? dhe ai pergjigjet: -Jo. dhe bjondja thot: -Shum mir qe nuk je me sida, se sdoja ta merja per se dyti siden.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #31 Me: Shkurt 25, 2011, 11:08:45 PD »
Nje bjonde pasi mbaron se beri s*x me nje te panjohur i thot: -A perdore perzevativ ? dhe ai thot: -Jo pse? ajo ja kthen: -A je me sida? dhe ai pergjigjet: -Jo. dhe bjondja thot: -Shum mir qe nuk je me sida, se sdoja ta merja per se dyti siden.
[cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] sa fiks sdonte ta merrte per se dyti siden

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #32 Me: Shkurt 25, 2011, 06:30:48 MD »
Nje dite mesuesja ne oren e edukates seksuale po pyeste nxenesit e klases se 7:
- Ai qe ka masturbuar ndonjehere te kaloje djathtas dhe ai qe nuk ka masturbuar asnjehere te kaloje majtas!
Sic dihet pjesa me e madhe kaluan djathtas dhe vetem me guximtaret kaluan majtas. Ne fund mbeten nje cun ne mes te klases. Mesuesja e pyeten:
- Po ti?
Nxenesi i thote:
- Me fal mesuese po ata qe kane q**e nga te kalojn?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #33 Me: Shkurt 25, 2011, 06:31:54 MD »
Ne oren e zoologjise profesori shpjegonte mesimin per lopen e cmendur.
Nje vajze pasi u bezdis shume nga kjo gje e pyeti per ta vene ne loje:
- Me falni po perse cmendet lopa?
Profesori i tha:
- Ti e di qe lopa mbarset nje here ne vit. Si do te te vinte ty nqs do te ti ferkonin gj****t cdo dite dhe te te q****n nje here ne vit?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #34 Me: Shkurt 25, 2011, 06:48:23 MD »
Nji dite i thot baba djalit:
- Merre kte gjel edhe shko e shite.
-Mire- i thot djali
djali ishte 15. e merr gjelin edhe del pazar. vjen nji grua edhe i thot:
- Hajde se ta blej une gjelin.
dhe e con te shpia. sapo hin djali mren ne shpi me gjelin ne dor kerrset dera edhe gruja i thot:
- Futu ktu te arka se erdhi burri.
ky djali futet edhe sban za. ne at kohe nuk vjen burri po vjen nji tjeter nga dashnoret e ksaj grus. s'vonon e kerrset dera prap. kjo gruja thot:
- Qyqe burri. futu te arka.
edhe ky fytet edhe sban za. ishte burri me vertet. djali i thot ktij burrit:
- A don me ta shit nji gjel?
- Sme duhet gjeli po pusho.
- A po e blen a bertita ?
edhe e blen burri gjelin.
i kthehet djali:
- Ma jep gjelin.
- Po ti a ma shite?
- Bjere, i thot, se bertita.
- Ja jep gjelin.
rrin edhe pak djali i thot:
- A don me ta shit gjelin?
burri i nervozuar ja kthen:
- Jo se du
- A po e blen a bertita?
edhe kshtu ja shet gjelin 3 here. kur shkon ne shpi me gjel ne dor i thot:
- Babe, e kam shit gjelin 3 here edhe e kam pru te shpia.
ja kthen i jati:
- Pse more bir k***e ti paske ken qe ma ke shit gjelin 3 here sot a ?
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #35 Me: Shkurt 25, 2011, 06:56:29 MD »
Ishin 3 pleq dhe po pinin kafe. Thot njeri:
 "Me dridhen duart aq shum sa spi dot kafe". Ja pret tjetri:
 "Edhe mua me dridhen duart aq shum sa nuk ha dot buke". Ndersa tjetri:
"Mua me dridhen duart aq shume sa kur shkoj ne banj per te ber shurren prishem 3 he
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #36 Me: Shkurt 25, 2011, 07:31:03 MD »
Nje vajze nuk ndihet mire dhe vedose te shkoje te vizitohet te doktorri.
Doktori-He moj vajze ce mire te solli?
Vajza-Nuk e di doktor po nuk ndihem mire, gjith trupi po me dhemb.
Doktori-mire atehere zhvishu dhe vesh kete fustanin e pacientit
Vajza-Me vjen keq doktor po une nuk zhvishem dot, kam shum turp.
Doktori-mire atehere se po fik driten.
Fillon vajza te heqe rrobat por nuk di se ku ti vendosi, dhe ajo pyet doktorin.
Vajza- Doktor ku ti le rrobat?
Doktori- Veri aty ne karrige mbi robat e mia
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #37 Me: Shkurt 26, 2011, 01:59:43 MD »
Ishin 2 shok te vjeter dhe takohen pas shum vitesh
filllojn e pyesin per njeri tjetrin
1- Si i ke femijet?
2- Mir. I kam rregulluar.
1- I ke martuar?
2- Po po. martova cunin e madh. Nuse sh e mir. E provoi gjith fshati, e provova un, e provoi djali. E mban mend ate Colin e vogel fare?
2- Po.
1- Edhe ai e provoi.
2- Po djalin e dyte?
1- Edhe ate e martova, mori edhe ai nje nuse, alamet nuseje, e provoi gjith fashti, e provova un, e provoi cuni, e mban mend ate Colin e vogel fare?
2- Po pra.
1- Edhe ai e provoi.
2- Po gocen?
1-Goca sh mire. u martua me nje cun. e provoi goca, e provova un, e provoi fshati. E mban mend ate Colin e vogel? Ate te voglin fare fare fare?
2- Po.
1- Epo ai Vdiq.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #38 Me: Shkurt 26, 2011, 02:23:17 MD »
Del plaku per shetitje dhe ulet ne nje stol per tu clodhur. po kalonin dy djem dhe njeri tha
- Hajde te tallim k***n me plakun.
u ulen anash plakut filluan ta shanin.
- o xhaj po ti qenke k*r i tere, ajde k*r hajde.
plaku nuk po fliste fare.
- Fol o k*r fol.
- PO CAR TE FLAS. TE RRISH ULUR NE MES DY K****E K*R DO JESH.
 [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #39 Me: Shkurt 26, 2011, 11:20:36 MD »
Nje i dehur po ecte rruges per ne shpi dhe kur po kalonte te parku aty te nje stol ishin ulur dy goca qe filluan te tallen me pijanecin dhe hedhin nje monedh perpara kemve te te dehurit i cili zberthen pantallonat dhe i ben shurren monedhes, gocat e shohin dhe i thon: -Iiiiiii sa i trashi. dhe i dehuri ja kthen: -Po per gjatesin keni ankesa?                                         (po se kuptuat lexoheni per se dyti.)
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #40 Me: Shkurt 27, 2011, 11:18:33 PD »
 [rlmao] [rlmao] ehhh ako re kollovar re [laugh1] ...po mer po !madje edhe mesazhin e kam kuptuar :D ..Lool.. :D
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 27, 2011, 11:52:47 PD nga trimi4t »

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #41 Me: Mars 11, 2011, 07:36:42 MD »
Mbledh kapteri ushtaret nje mengjes per tu kerkuar llogari pasi ishin hapur fjale kohet e fundit se ne repartin e tij disiplina mungonte dhe kryeshin edhe akte jo fort te kendshme moralisht. Ne rresht mungonin kater ushtare.
-Ku jane kater ushtaret? bertet kapteri.
-Ja tani po vijne. pergjigjet dikush nga ushtaret e pranishem.
Vjen ushtari i pare me vrap dhe hyn ne radhe.
-Ku ishte ti, pse me vonese? e pyet kapteri.
-Me fal shef, po ashtu e kasha hallin dhe sa mbarova nje sherbim te vogel me Fatimen.
-Ore ti, cjane keto qe thua, do disiplinoheni me te mire a me te keq ju?
Vjen ushtari i dyte dhe shefi e pyet:
-Po ti ku ishte?
-Me fal shef, ti e kupton, burra jemi dhe kemi ca nevoja. Isha te Fatimja...
-Po ti ku ishe? - pyet shefi ushtarin e trete qe kishte ardhur nderkohe bashke me te katertin.
-Edhe une te Fatimja shef...
I nervozuar ne kulm, kapteri i drejtohet ushtarit te katert:
-He, edhe ti te Fatimja ishe?
-Jo shef, Fatimja jam une...
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #42 Me: Mars 11, 2011, 08:36:54 MD »
shkojn 2 grek per peshk.gjith diten kapin vetem 1 peshk.
tani kto nuk po dinin me e nda.edhe thot njoni :
- e bojm kshu lale.un te q* ty,ti me q*j mu edhe kush reziston
mo shum do mori peshkun.
- mir i thot ky tjetri.
- hajt pra lale se po filloj un.
e q*n ky i pari dhe kur maron fillon me mberthy pantallonat.
- ca bo ti me lale se e kom un rradhen tani...!
- ska gjo mer shoku,maje ti peshkun, se s'bon burri per 1 peshk..
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #43 Me: Prill 06, 2011, 03:37:03 MD »
Nje anije po udhetonte ne Atlantik.
Papritur degjohet nje e bertitur dhe nje njeri qe bie ne det.
Njerezit dalin dhe shohin qe kishte rene vajza e kapitenit.
Kapiteni thoshte: -Ju lutem ma shpetoni vajzen.
Ne qoftese e beni do tju jap gjysmen e pasurise dhe vajzen per grua.
Pas nje pauze te shkurter qe u duk sa nje shekull degjoht nje njeri qe hidhet ne det.
Marinari shpeton vajzen dhe kur ngjitet lart kapiteni i thote:
-Faleminderit shum, cfare do tani.
-Une dua tja q* nenen atij qe me shtyu. -thot marinari
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #44 Me: Prill 06, 2011, 03:45:49 MD »
Nje dit kthehet burri nga puna i lodhur dhe i thot gruas dua te bej sex.
Gruaja ja kthen jam shum e lodhur dhe nuk mundem, po ja 50 euro dhe dil bej sex me diken tjeter ne hotel.
Burri del dhe ne rrug takon motren e gruas dhe ajo e pyt nga je duke shkuar ai i tregon se gruaja nuk ishte ne qef per te ber sex dhe i dha 50 euro qe te dilte ne hotel per te ber sex me dike tjeter.
Motra e gruas i tha po mir mi jep 50 euro mu e bej sex me mua.. ky pranon edhe kur kthehet ne shtepi gruaja e pyet, hajt me trego me ke ishe ne hotel burri i thot spot te tregoj se me hidherohesh.
Gruaja i thot joo joo nuk hidherohem por me trego.
Burri i thot qe isha me motren tende.
Gruaja i thot sa pare te mori?
Burri i thot 50 euro ajo ja kthen e poshtra… une burrit te saj as 1 cent sja marr.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.