Autori Tema: Barcaleta +18 vjec  (Lexuar 102552 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 19, 2011, 10:20:04 MD »
Ne nje fshat afrikan gruaja e te parit te fshatit lind nje femij i bardh dhe i vetmi person i bardh ne fshat ishte prifti i fshatit, shkojn fshataret ti kerkojn llogari priftit dhe ky i thot: -Po ja, zoti ndonjeher i ndryshon ngjyrat per shembull te ajo tufa e deleve te bardha ka lindur ai qengji i zi. -ne kete moment e nderpret i pari i fshatit dhe i thot ne vesh: -Mos trego gje per ate qengjin e zi, dhe e mbyllim me kaq kte muabet.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 19, 2011, 10:58:13 MD »
Nje djal i thot te jatit qe do nuse dhe i jati ja gjen nusen, pasi martohen pas nje muaj djali i thot prap te atit qe do dhe nje nuse tjeter se nuk i dilte nje, i jati ja gjen edhe nje tjeter dhe djali duke ber s*x nat per nat sa mbaronte me njeren fillonte me tjetren dha e dha u lodh dhe i thot te atit o babi une do iki ca dit nga daja dhe i jati e le te shkonte, rruges duke shkuar per te daja sheh nje tuf me dele dhe nje dash ne mes te deleve, i afrohet dashit dhe i thot "Une do iki nga daja po ti mor i shkret nga do vesh?"
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #17 Me: Shkurt 20, 2011, 08:49:21 PD »
Nje djal i thot te jatit qe do nuse dhe i jati ja gjen nusen, pasi martohen pas nje muaj djali i thot prap te atit qe do dhe nje nuse tjeter se nuk i dilte nje, i jati ja gjen edhe nje tjeter dhe djali duke ber s*x nat per nat sa mbaronte me njeren fillonte me tjetren dha e dha u lodh dhe i thot te atit o babi une do iki ca dit nga daja dhe i jati e le te shkonte, rruges duke shkuar per te daja sheh nje tuf me dele dhe nje dash ne mes te deleve, i afrohet dashit dhe i thot "Une do iki nga daja po ti mor i shkret nga do vesh?"
[cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
pse e pa keq nga 2 ai i shkreti

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #18 Me: Shkurt 20, 2011, 01:30:27 MD »
Plaku i thot plakes: -Me trego te verteten, sa her me ke tradhetuar?. dhe plaka i pergjigjet se e ka tradhetuar vetem tre her dhe plaku i nxefur i thot se kur e kishte tradhetuar dhe ajo i pergjigjet: -Heren e par ka qen kur ti ishe semur dhe doktorri te operoj pa lek. qetesohet pak plaku dhe i thot po heren e dyt kur kishte qen, ajo i pergjigjet: -E mban mend kur morem para borxh qe nuk kishim ti lanim dhe ai na i fali. -dhe plaku u qetesua dhe i thot se kur e kishte tradhetuar per her te tret dhe ajo i thot: -Heren e tret ka qen kur ti do beheshe deputet dhe te duheshin 300 vota por ste votonte njeri.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #19 Me: Shkurt 20, 2011, 02:49:17 MD »
Nje cun kishte koh pa ber s*x dhe vendos te shkoj te cepi i rruges dhe do te kapte femren e par qe do te kalonte aty aq her sa ajo te kishte dhemb ne koj dhe ashtu ben shkon te cepi i rruges dhe po priste kur aty kalon nje grua rreth te 60 vjec, shkon dhe i thot se sa dhemb te kishte ajo aq her do ta q***e ai plaka pranon, e shef ky dhe kjo kishte 5 dhemb, pasi e kapi 5her rresht ky po largoshe kur degjon zerin e plakes qe i tha: -O djali, o djali ajde se paskam edhe nje rren ktu.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
.ANARkI-94.
« Pergjigju #20 Me: Shkurt 20, 2011, 11:15:01 MD »
Nga i gjen kto mo burr .hahahahahaha ajo me ate plaken ishte gallat fare.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #21 Me: Shkurt 20, 2011, 11:18:47 MD »
kam ca te tjera akoma me te bukura po nuk i kam postuar ende, do ti postoj neser.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
.ANARkI-94.
« Pergjigju #22 Me: Shkurt 21, 2011, 12:12:32 PD »
Postoji te qeshim nga pak ktu

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #23 Me: Shkurt 21, 2011, 12:30:54 PD »
Meqenese ushtaret e nje reparti ishin sjell mir, komandanti paguan nje prostitut qe te zhvishej para ushtareve ne repart, ne fillim ajo heq bluzen dhe te ter ushtaret duartrokasin pastaj ajo heq pantallonat prap te ter ushtaret duartrokasin por kur ajo po hiqte te brendshmet asnjeri nuk duartrokiti, komandantit i beri pershtypje kjo gje dhe i pyet te nesermen: -A ju pelqeu shfaqja dje? dhe ushtaret pergjigjen njezeri pe ju pelqeu pastaj komandanti i thot: -Kur ajo hoqi bluzen dhe pantallonat ju duartrokitet, po kur ajo hoqi te brendshmet ju pse nuk duartrokitet? dhe ushtaret i pergjigjen: -Kur ajo hoqi te brendshmet nuk duartrokitem se i kishim duart e zena. :D :D :D :D
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #24 Me: Shkurt 21, 2011, 05:32:17 MD »
Nje vajz e re hipi ne nje urban qe ishte plot me njerez dhe qelloi afer ca cunave te cilet filluan ta ngacmonin dhe se linin rehat, nje xhaje qe ishte ulur ne nje sendilje aty afer i thot vajzes: -Ajde ulu te preri im qe mos te ngacmojn ata cunat. dhe vajza thot me vete qe me mir te ulet te preri i xhajes se sa ta ngacmonin ata cunat dhe ashtu ben shkon ulet te preri i xhajes, duke ecur rruges xhaja ndjen eren e parfumit te vajzes dhe i thot: -Parukjere punon? dhe vajza i pergjigjet: -Po parukjere punoj, po ti nga e kuptove? dhe xhaja thot: -Nga era e parfumit tat. ateher vajza i thot: -Po ti kur ke qen i ri, mekanik ke punuar? dhe xhaja i thot: -Po , po ti nga e kuptove? dhe vajza ja kthen: -Po ja.... ky kriku jot ngreka akoma. :D :D :D :D :D :D
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #25 Me: Shkurt 21, 2011, 06:22:34 MD »
Nje djal i vogel i thot te jemes re do nje biciklet por ajo nuk ja blen. Ne dark kur ran te flinin, djali shkon te dhoma e prinderve dhe po shihte nga vrima e celsit mamin e vet qe ishte shtrir vetem ne krevat dhe po thoshte: -Dua nje mashkull, dua nje mashkull. ne ate moment del i jati nga dollapi, me te par kte sken djali vete me vrap te dhoma e tij, shtrihet ne krevat dhe duke shikuar nga dollapi thot: -Dua nje biciklet, dua nje biciklet.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #26 Me: Shkurt 21, 2011, 06:42:48 MD »
Pyet Beni te jatin: -Babi cdo te thot konkret dhe real? dhe i jati i thot: -Ja ta shpjegoj une. dhe thrret gruan dhe i thot: -o grua po te te jepnin 1milion lek a do ta beje me nje te panjohur? dhe gruaja i pergjigjet: -Normal qe po, se na duhen leket. ateher i ati thrret te bijen dhe i thot: -Po te te jepte njeri 2 milion lek a do ta beje me ate? dhe e bija i pergjigjet: -Sigurisht qe po, jan goxa lek. ateher i jati i thot Benit: -E shef Beni? Kjo eshte konkretja dhe realja sepse konkretisht duhet te kishim 3 milion lek por realisht kemi 2 k***a.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #27 Me: Shkurt 23, 2011, 04:21:04 MD »
Ndeshet djali me baben e tij ne shtepi publike dhe i habitur e pyet baben e vet:
- Edhe … si e sqaron ti kete pune babi pse je ketu ee!?
- Shume thjeshte biri im. Nga respekti qe kam per nenen tende nganjehere vij edhe ketu.
- Nuk po te kuptoj ku ka rrespekt ketu?
- A di si biri im, nuk ka kuptim qe vazhdimisht ta lodhi nenen tende per 10 euro.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #28 Me: Shkurt 24, 2011, 12:57:08 MD »
Nje polic gjat sherbimit nuk kishte ca te bente dhe po shkruante emrin e tij me urin por te dy shkronjat e fundit i mbaron urina dhe thrret shefin ta ndimoj qe te plotesoj emrin, dhe shefi i thot:
 -Mir po ajde ma mbaj ti me dor qe mos te ndryshoj shkrimi.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2011, 03:46:12 MD nga ak-47 »
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Barcaleta +18 vjec
« Pergjigju #29 Me: Shkurt 24, 2011, 01:03:34 MD »
Nje polic gjat sherbimit nuk kishte ca te bente dhe po shkruante emrin e tij me urin por te dy shkronjat e fundit i mbaron urina dhe thrret shefin ta ndimoj qe te plotesoj emrin, dhe shefi i thot: -Mir po ajde ma mbaj ti me dor qe mos te ndryshoj shkrimi.
[laugh1] [laugh1] Ca shefi KU*V  [laugh1] [laugh1]