Autori Tema: babai dhe vajza...  (Lexuar 4311 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
babai dhe vajza...
« Me: Qershor 11, 2011, 05:25:41 MD »
Vajza : " Babi , I Dashuri Im Me Thot , Qe Kam Nje Prapakolp Te Bukur , Dhe Nje Ballkon Te Mrekullueshem ".

Babai : " Thuaji , Atij Se Nese Hap Kofanon Dhe Prek Motorrin , Do Ja Ndaj Marmiten Me Dysh "
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
babai dhe vajza...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 11, 2011, 05:33:41 MD »
Nje djale shkon ne nje klub striptizmi.... E ema e nxehur e pyet: Pe ndonje gje qe nuk duhet ta shihje?

Djali: Po pashe babin..
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...