Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Barsaleta te ndryshme => Tema është filluar nga: LEONBINGO ne Qershor 11, 2011, 05:25:41 MD

Titulli: babai dhe vajza...
Postuar nga: LEONBINGO ne Qershor 11, 2011, 05:25:41 MD
Vajza : " Babi , I Dashuri Im Me Thot , Qe Kam Nje Prapakolp Te Bukur , Dhe Nje Ballkon Te Mrekullueshem ".

Babai : " Thuaji , Atij Se Nese Hap Kofanon Dhe Prek Motorrin , Do Ja Ndaj Marmiten Me Dysh "
Titulli: babai dhe vajza...
Postuar nga: LEONBINGO ne Qershor 11, 2011, 05:33:41 MD
Nje djale shkon ne nje klub striptizmi.... E ema e nxehur e pyet: Pe ndonje gje qe nuk duhet ta shihje?

Djali: Po pashe babin..