Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
" Budallai "

Filluar nga Pleshti

10 / 16391 nga AmyPostimi i Fundit
Qershor 15, 2010, 04:45:07 MD
barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Filluar nga geni01 « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

145 / 87009 nga miroPostimi i Fundit
Dhjetor 30, 2014, 08:52:12 MD
547 / 187682 nga MorphinePostimi i Fundit
Prill 04, 2013, 11:02:31 MD
10 / 22528 nga Cristiano RonaldoPostimi i Fundit
Nëntor 19, 2010, 02:59:28 MD
14 / 18300 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 19, 2011, 09:19:54 PD
3 / 12211 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Prill 30, 2009, 01:21:53 MD
68 / 57010 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 12, 2012, 07:37:24 MD
Qeni mashtrus

Filluar nga miro

1 / 2107 nga no.i.dPostimi i Fundit
Shkurt 27, 2011, 01:17:55 MD
"E Verteta"

Filluar nga ak-47

0 / 1032 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 29, 2011, 02:58:05 MD
"miku" ushtar

Filluar nga xhetka

3 / 2482 nga antreaPostimi i Fundit
Janar 04, 2009, 09:04:19 MD
*Plaku*

Filluar nga al-kapone

0 / 1337 nga al-kaponePostimi i Fundit
Shtator 01, 2010, 08:19:18 MD
5 / 2824 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Prill 10, 2011, 05:59:12 MD
0 / 1293 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shkurt 25, 2011, 05:36:54 MD
8 / 3330 nga YahelPostimi i Fundit
Mars 29, 2010, 10:24:02 MD
1 / 1462 nga al-kaponePostimi i Fundit
Korrik 09, 2010, 04:03:15 MD
0 / 2289 nga BOHANPostimi i Fundit
Nëntor 23, 2008, 02:39:55 PD
0 / 2236 nga PUKJANIPostimi i Fundit
Shtator 17, 2008, 03:56:26 MD
ANEGDOTA

Filluar nga BeLti « 1 2 3 »

41 / 6704 nga BeLtiPostimi i Fundit
Qershor 07, 2010, 10:20:10 PD
0 / 8713 nga Angel_GirlPostimi i Fundit
Nëntor 24, 2007, 11:04:03 MD
ANEKDODE

Filluar nga LEONBINGO

1 / 1252 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 22, 2010, 07:23:21 MD
0 / 930 nga ak-47Postimi i Fundit
Dhjetor 30, 2010, 04:53:10 MD
2 / 1628 nga BOHANPostimi i Fundit
Dhjetor 11, 2010, 08:28:22 PD
Arratisja....

Filluar nga ak-47

1 / 1243 nga anarki_94Postimi i Fundit
Janar 31, 2011, 06:02:25 MD
Avokati

Filluar nga ak-47

0 / 966 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 30, 2011, 12:17:50 MD
1 / 3987 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Qershor 11, 2011, 05:33:41 MD
Babi dhe femija

Filluar nga ak-47

0 / 1045 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 21, 2011, 05:02:50 MD
2 / 1344 nga anarki_94Postimi i Fundit
Shkurt 26, 2011, 11:03:47 PD
Barcaleta +18 vjec

Filluar nga ak-47 « 1 2 3 4 »

46 / 88272 nga lubjanaPostimi i Fundit
Qershor 09, 2017, 09:33:52 PD
8 / 14222 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 16, 2010, 06:49:21 MD
Barcaleta per bjondet ..

Filluar nga El`Mejor « 1 2 3 4 5 6 7 »

93 / 30112 nga ★ARIEL★Postimi i Fundit
Shkurt 25, 2010, 11:10:41 MD