Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 12 Vizitore po shikojne kete rubrike.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Filluar nga geni01 « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

145 / 92028 nga miroPostimi i Fundit
Dhjetor 30, 2014, 08:52:12 MD
3 / 12673 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Prill 30, 2009, 01:21:53 MD
10 / 24700 nga Cristiano RonaldoPostimi i Fundit
Nëntor 19, 2010, 02:59:28 MD
14 / 19178 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 19, 2011, 09:19:54 PD
" Budallai "

Filluar nga Pleshti

10 / 17167 nga AmyPostimi i Fundit
Qershor 15, 2010, 04:45:07 MD
547 / 196833 nga MorphinePostimi i Fundit
Prill 04, 2013, 11:02:31 MD
68 / 60272 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 12, 2012, 07:37:24 MD
6 / 2205 nga sorkadhePostimi i Fundit
Tetor 19, 2010, 12:02:54 PD
2 / 1817 nga BOHANPostimi i Fundit
Dhjetor 11, 2010, 08:28:22 PD
1 / 1634 nga al-kaponePostimi i Fundit
Korrik 09, 2010, 04:03:15 MD
19 / 8853 nga VagabondaPostimi i Fundit
Dhjetor 13, 2009, 04:52:09 MD
0 / 2089 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Gusht 25, 2008, 12:26:57 MD
10 / 3077 nga qapkeniPostimi i Fundit
Qershor 02, 2010, 09:33:34 PD
10 / 7261 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Nëntor 18, 2011, 11:53:27 MD
0 / 1061 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 25, 2011, 04:17:33 MD
8 / 15141 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 16, 2010, 06:49:21 MD
Te forta mix

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 »

22 / 10089 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2011, 04:54:08 MD
barsoleta gei

Filluar nga 50 cent

0 / 1840 nga 50 centPostimi i Fundit
Gusht 19, 2008, 01:23:10 MD
3 / 3818 nga xhetkaPostimi i Fundit
Gusht 20, 2008, 11:01:13 PD
1 / 2552 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Maj 06, 2010, 04:44:25 MD
2 / 3951 nga XhOh@NPostimi i Fundit
Gusht 24, 2009, 06:48:51 MD
Facebook

Filluar nga Ajo Goca

1 / 1345 nga BOHANPostimi i Fundit
Dhjetor 11, 2010, 12:51:30 MD
Lypsi dhe burri

Filluar nga ak-47

0 / 1213 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 21, 2011, 06:42:41 MD
Plaku i zgjuar

Filluar nga ak-47

0 / 1130 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 06:26:35 MD
Berlusconi e Nano

Filluar nga ak-47

2 / 1418 nga |Erlindi|Postimi i Fundit
Janar 16, 2011, 09:40:44 MD
Vdekja

Filluar nga ak-47

0 / 1008 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 29, 2011, 11:33:51 MD
Vrima na mur

Filluar nga ak-47

1 / 1145 nga anarki_94Postimi i Fundit
Janar 31, 2011, 05:44:23 MD
Kinezi (+18)

Filluar nga ak-47

10 / 2990 nga ak-47Postimi i Fundit
Mars 10, 2011, 10:20:12 MD
Provimi i matures

Filluar nga ak-47

2 / 1888 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 04, 2011, 11:19:17 PD
Barcaleta +18 vjec

Filluar nga ak-47 « 1 2 3 4 »

46 / 100831 nga lubjanaPostimi i Fundit
Qershor 09, 2017, 09:33:52 PD