Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 8 Vizitore po shikojne kete rubrike.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Filluar nga geni01 « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

145 / 75930 nga miroPostimi i Fundit
Dhjetor 30, 2014, 08:52:12 MD
547 / 165075 nga MorphinePostimi i Fundit
Prill 04, 2013, 11:02:31 MD
68 / 50426 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 12, 2012, 07:37:24 MD
14 / 16576 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 19, 2011, 09:19:54 PD
10 / 18537 nga Cristiano RonaldoPostimi i Fundit
Nëntor 19, 2010, 02:59:28 MD
" Budallai "

Filluar nga Pleshti

10 / 14913 nga AmyPostimi i Fundit
Qershor 15, 2010, 04:45:07 MD
3 / 11395 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Prill 30, 2009, 01:21:53 MD
Barcaleta +18 vjec

Filluar nga ak-47 « 1 2 3 4 »

46 / 67978 nga lubjanaPostimi i Fundit
Qershor 09, 2017, 09:33:52 PD
0 / 4284 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 17, 2015, 01:49:58 MD
Barsoleta te ndryshme.

Filluar nga andiii « 1 2 3 »

32 / 24114 nga shanoPostimi i Fundit
Mars 05, 2015, 11:49:58 PD
Nusja dhe vjera

Filluar nga miro

0 / 3607 nga miroPostimi i Fundit
Dhjetor 30, 2014, 08:59:43 MD
Perralla........

Filluar nga ak-47

2 / 6283 nga yllka beqiriPostimi i Fundit
Gusht 07, 2014, 11:02:24 MD
1 / 5682 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Korrik 16, 2013, 10:02:47 PD
Te qeshim ne italisht.

Filluar nga Morphine « 1 2 3 4 »

56 / 18868 nga NexTPostimi i Fundit
Mars 19, 2013, 12:07:18 MD
0 / 3521 nga NexTPostimi i Fundit
Mars 19, 2013, 12:40:51 PD
0 / 3839 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shkurt 21, 2012, 09:34:54 MD
0 / 3953 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shkurt 14, 2012, 09:47:49 MD
2 / 4362 nga n00bPostimi i Fundit
Janar 12, 2012, 07:31:56 MD
10 / 5927 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Nëntor 18, 2011, 11:53:27 MD
1 / 3384 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 07:02:30 MD
0 / 3515 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 06:40:32 MD
0 / 3964 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 06:36:43 MD
0 / 3202 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 06:30:04 MD
1 / 4485 nga peshkatariPostimi i Fundit
Tetor 14, 2011, 09:50:00 MD
2 / 4617 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Tetor 10, 2011, 06:49:39 MD
0 / 3527 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shtator 11, 2011, 12:12:02 MD
0 / 3226 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shtator 11, 2011, 09:05:24 PD
Gjirokastriti.....

Filluar nga BOHAN « 1 2 »

19 / 10305 nga BOHANPostimi i Fundit
Gusht 23, 2011, 12:31:47 PD
Te forta mix

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 »

22 / 7846 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2011, 04:54:08 MD
0 / 3940 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Qershor 11, 2011, 05:41:07 MD