Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
barsalet per moshat mbi 18 vjeç

Filluar nga geni01 « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

145 / 94687 nga miroPostimi i Fundit
Dhjetor 30, 2014, 08:52:12 MD
547 / 201009 nga MorphinePostimi i Fundit
Prill 04, 2013, 11:02:31 MD
68 / 62162 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 12, 2012, 07:37:24 MD
14 / 19648 nga BOHANPostimi i Fundit
Shkurt 19, 2011, 09:19:54 PD
10 / 25264 nga Cristiano RonaldoPostimi i Fundit
Nëntor 19, 2010, 02:59:28 MD
" Budallai "

Filluar nga Pleshti

10 / 17404 nga AmyPostimi i Fundit
Qershor 15, 2010, 04:45:07 MD
3 / 12938 nga ♥♥DONCHE♥♥Postimi i Fundit
Prill 30, 2009, 01:21:53 MD
0 / 519 nga FrediKPostimi i Fundit
Tetor 04, 2018, 09:47:57 MD
6 / 7860 nga BigVipPostimi i Fundit
Prill 13, 2018, 09:28:42 MD
Barcaleta +18 vjec

Filluar nga ak-47 « 1 2 3 4 »

46 / 103773 nga lubjanaPostimi i Fundit
Qershor 09, 2017, 09:33:52 PD
0 / 6626 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 17, 2015, 01:49:58 MD
Barsoleta te ndryshme.

Filluar nga andiii « 1 2 3 »

32 / 28807 nga shanoPostimi i Fundit
Mars 05, 2015, 11:49:58 PD
Nusja dhe vjera

Filluar nga miro

0 / 5742 nga miroPostimi i Fundit
Dhjetor 30, 2014, 08:59:43 MD
Perralla........

Filluar nga ak-47

2 / 7759 nga yllka beqiriPostimi i Fundit
Gusht 07, 2014, 11:02:24 MD
1 / 6903 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Korrik 16, 2013, 10:02:47 PD
Te qeshim ne italisht.

Filluar nga Morphine « 1 2 3 4 »

56 / 23292 nga NexTPostimi i Fundit
Mars 19, 2013, 12:07:18 MD
0 / 4531 nga NexTPostimi i Fundit
Mars 19, 2013, 12:40:51 PD
0 / 4736 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shkurt 21, 2012, 09:34:54 MD
0 / 4881 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shkurt 14, 2012, 09:47:49 MD
2 / 5477 nga n00bPostimi i Fundit
Janar 12, 2012, 07:31:56 MD
10 / 7596 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Nëntor 18, 2011, 11:53:27 MD
1 / 4383 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 07:02:30 MD
0 / 4480 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 06:40:32 MD
0 / 4931 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 06:36:43 MD
0 / 4160 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Nëntor 10, 2011, 06:30:04 MD
1 / 5885 nga peshkatariPostimi i Fundit
Tetor 14, 2011, 09:50:00 MD
2 / 5783 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Tetor 10, 2011, 06:49:39 MD
0 / 4495 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shtator 11, 2011, 12:12:02 MD
0 / 4181 nga LEONBINGOPostimi i Fundit
Shtator 11, 2011, 09:05:24 PD
Gjirokastriti.....

Filluar nga BOHAN « 1 2 »

19 / 13542 nga BOHANPostimi i Fundit
Gusht 23, 2011, 12:31:47 PD