Autori Tema: " Budallai "  (Lexuar 17619 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
" Budallai "
« Me: Janar 10, 2008, 08:51:13 MD »
- Nje Budalla kishte hedhur grepin e peshkimit ne nje rruge me asfalt dhe vet ishte ulur ne tortuar.
Pas pak kalon nje shoke dhe e pyet:
-Cfar po ben aty?
- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh? - ja kthen budallai.
Shokut i vjen gjynah kur e sheh ashtu dhe i jep 5000 leke.
Pak me vone kalon nje shoke tjeter, edhe ky e pyet se cfar po bene?
- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh? - ja kthen edhe ketij budallai.
Edhe ketij i erdhi keq, po ku ka peshq ne mes te asfaltit tha me vete, nxori edhe ky 5000 leke edhe ja dha.
Pak me vone kalon aty nje shoke tjeter. Cfar ben aty more derezi i thote budallait, ku ka peshk ne mes te rruges??? Te paska ikur truri fare... Eja te jap nje birre eja.

U ulen per te pire birren dhe shoku per te tallur budallain e pyet:
- Po he me thuaj sa peshq kape sot? Te eci ndonjecik a jo?
- Po ja ti je i treti! - ja kthen " budallai ".
 ;D
« Redaktimi i Fundit: Prill 08, 2008, 03:58:49 MD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
" Budallai "
« Pergjigju #1 Me: Janar 19, 2008, 04:37:59 MD »
E forte  ;) . Ke bere mire qe e ke vene ne thonjeza se cili eshte " Budallai " .

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
" Budallai "
« Pergjigju #2 Me: Prill 28, 2009, 08:46:16 MD »
 bukur
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
" Budallai "
« Pergjigju #3 Me: Prill 28, 2009, 08:50:01 MD »
ahahaha sa e forte  [mrgreen] te keqen e budallait thuaj  [teethsmile]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
" Budallai "
« Pergjigju #4 Me: Prill 30, 2009, 12:47:00 MD »
Hahahahha sa e miree kjoo
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë bellani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
" Budallai "
« Pergjigju #5 Me: Gusht 03, 2009, 11:35:13 PD »
 [clap3] [clap3] , bravo , bravo por me duket se " budallai "..... [whackbutt] [bananarocker]

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
" Budallai "
« Pergjigju #6 Me: Gusht 03, 2009, 12:14:46 MD »
hahaha njeri me budalla  se tjetri    [rlmao] [rlmao] [rlmao]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
" Budallai "
« Pergjigju #7 Me: Gusht 03, 2009, 11:58:06 MD »
Budalla i zgjuar :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
" Budallai "
« Pergjigju #8 Me: Mars 03, 2010, 06:50:51 MD »
- Nje Budalla kishte hedhur grepin e peshkimit ne nje rruge me asfalt dhe vet ishte ulur ne tortuar.
Pas pak kalon nje shoke dhe e pyet:
-Cfar po ben aty?
- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh? - ja kthen budallai.
Shokut i vjen gjynah kur e sheh ashtu dhe i jep 5000 leke.
Pak me vone kalon nje shoke tjeter, edhe ky e pyet se cfar po bene?
- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh? - ja kthen edhe ketij budallai.
Edhe ketij i erdhi keq, po ku ka peshq ne mes te asfaltit tha me vete, nxori edhe ky 5000 leke edhe ja dha.
Pak me vone kalon aty nje shoke tjeter. Cfar ben aty more derezi i thote budallait, ku ka peshk ne mes te rruges??? Te paska ikur truri fare... Eja te jap nje birre eja.

U ulen per te pire birren dhe shoku per te tallur budallain e pyet:
- Po he me thuaj sa peshq kape sot? Te eci ndonjecik a jo?
- Po ja ti je i treti! - ja kthen " budallai ".
 ;D


Grandeeeeeeeeee   [rlmao] ,,, thuaji budalla tre peshq i kapi   [bigok]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
" Budallai "
« Pergjigju #9 Me: Qershor 15, 2010, 03:52:26 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] shum e forte ishte...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
" Budallai "
« Pergjigju #10 Me: Qershor 15, 2010, 04:45:07 MD »
- Nje Budalla kishte hedhur grepin e peshkimit ne nje rruge me asfalt dhe vet ishte ulur ne tortuar.
Pas pak kalon nje shoke dhe e pyet:
-Cfar po ben aty?
- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh? - ja kthen budallai.
Shokut i vjen gjynah kur e sheh ashtu dhe i jep 5000 leke.
Pak me vone kalon nje shoke tjeter, edhe ky e pyet se cfar po bene?
- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh? - ja kthen edhe ketij budallai.
Edhe ketij i erdhi keq, po ku ka peshq ne mes te asfaltit tha me vete, nxori edhe ky 5000 leke edhe ja dha.
Pak me vone kalon aty nje shoke tjeter. Cfar ben aty more derezi i thote budallait, ku ka peshk ne mes te rruges??? Te paska ikur truri fare... Eja te jap nje birre eja.

U ulen per te pire birren dhe shoku per te tallur budallain e pyet:
- Po he me thuaj sa peshq kape sot? Te eci ndonjecik a jo?
- Po ja ti je i treti! - ja kthen " budallai ".
 ;D


haahahahahahha e forte ,
ehe ky ketu ne foto mori ticket  [mrgreen] se han me njeri sapunin per djath  [mrgreen]