Autori Tema: Arti i kercimit ...  (Lexuar 3545 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Arti i kercimit ...
« Me: Maj 19, 2011, 12:17:30 MD »
Kombinacione me pasion dhe frymezim ...edhe pse  ka mungesa gjymtyresh ...

P.S Iness me fal qe e kam postuar ne zonen tende ...Po njemije here kam kerkuar nje pjese per artin e kercimit dhe fjalet kane rene ne vesh te shurdhet ...

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Arti i kercimit ...
« Pergjigju #1 Me: Maj 19, 2011, 06:01:37 MD »
Wow, kjo qenka e pabesueshme!!! vertet fantastike. Eshte i pari moment qe ndjen adhurim per persona te tille ne vend te keqardhjes..nje mesazh sh i bukur...

P.S Ska problem Bea, rendesi ka qe te shihen , edhe ty bravo qe vendos vazhdimisht gjera me vlera ne fb..shpresoj qe nje dite te te vlersojne per kete sic e meriton :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Arti i kercimit ...
« Pergjigju #2 Me: Maj 20, 2011, 11:16:21 PD »
Flm iness ,,, dua sdua ketu do i postoj ato qe dua  ;) [bestfriends]