NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Piktura dhe Skulptura

Fjalet nuk jan te domosdoshme per komunikuar nje ide, ndjenje, stad shpirteror. Piktoret dhe Skulptoret flasin me veprat e tyre nder shekuj.

356
Postime
33
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Piktura surealiste nga V...
Me Korrik 25, 2012, 06:44:24 MD

Nuk Ka Postime te reja Arkitektura

Arti i ndertimit, ku hershmeria e moderniteti rrefen bukuri, fortesi e funksionalitet.

Moderator: Iness

309
Postime
39
Tema

Postimi i Fundit nga Iness
ne Qendra e re Islamike ne ...
Me Mars 23, 2013, 08:35:57 MD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
0 / 2373 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Nëntor 07, 2011, 09:55:38 MD
0 / 2234 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Maj 29, 2011, 11:33:22 PD
2 / 3587 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Maj 20, 2011, 11:16:21 PD
0 / 2501 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Maj 19, 2011, 12:00:19 MD