Autori Tema: Si t’i joshësh engjëjt  (Lexuar 6643 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #15 Me: Prill 20, 2012, 11:54:06 MD »
O mistrece ta futi  [laugh1]

S'ndjeva gje, ishte shume e vogel.  [tongue3]
Por kujdes ti, se kaçkavalli mban ere. [tongue3]
Ju qe jetoni dhe ne itali ka shkuar grana padano 10 euro i cop e vogel  [laugh1] duhet tja dish vleren...
n00bi ja di kot se ka perdorur si fjale  [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #16 Me: Prill 20, 2012, 11:56:52 MD »
n00b, perveç se ja di vleren,  e ka edhe ne terezi, do te bej fighetto-n me p oops femrat.  [tongue3]


Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #17 Me: Prill 20, 2012, 11:58:29 MD »
n00b, perveç se ja di vleren,  e ka edhe ne terezi, do te bej fighetto-n me p oops femrat.  [tongue3]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] ik se me shkrive ktu tashi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Po po por ajo ja boni 8 me 2 ...n00bi i tha jo po me fal jo po skisha ku te kontaktoja ...jo po...  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #18 Me: Prill 21, 2012, 12:03:13 PD »
Por...nuk mund te mohojme qe poezi eshte e bukur.  :)

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #19 Me: Prill 21, 2012, 12:04:52 PD »
n00b, perveç se ja di vleren,  e ka edhe ne terezi, do te bej fighetto-n me p oops femrat.  [tongue3]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] ik se me shkrive ktu tashi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Po po por ajo ja boni 8 me 2 ...n00bi i tha jo po me fal jo po skisha ku te kontaktoja ...jo po...  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] dele

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #20 Me: Prill 21, 2012, 12:05:20 PD »
n00b, perveç se ja di vleren,  e ka edhe ne terezi, do te bej fighetto-n me p oops femrat.  [tongue3]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] ik se me shkrive ktu tashi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Po po por ajo ja boni 8 me 2 ...n00bi i tha jo po me fal jo po skisha ku te kontaktoja ...jo po...  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] dele
[laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 21, 2012, 10:49:06 MD »
aliteRACION ekSPERiMEntal corpORAL
perëndojnë penelatat e pendimit mbi penis…
vagabond i vagullt i vaginës tënde muzgu…
përlotja loton lotë mbi të lodhurin iris
si mbi murgeshën e mbrëmjes murgu

marramendja marrëzisht frymën ta merr
drithërimash ndricuar dritë e venitur
gjethe  epshi  gjelbëron gjiri i gjërë
thithur thithkat nga ethet plasaritur

teksa buza përflaket e buzkuqin përbuz…
teksa goja jote (për)gojon kafshëzën time përsëri…
teksa gjuhët e çartura përçartjen përçojnë
trurit tim të trembur ku etur tretesh ti…
shtrydhet luleshtrydhja…
çahet…
spërkatur stërpik qerpikun pikë-pikë...
pikon...
kullon…
………………………………….
është ëndrra ime në syrin tënd…
mos ki frikë
.................
shfaqja mbaron...
perdja  bie...
mbi gjinjtë e shuar fiken qirinjtë...


(2008)

©Artan Gjyzel Hasani
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #22 Me: Nëntor 21, 2012, 10:51:01 MD »
E ngrohte...e laget...renkuese...
Me mungon shume ajo...e jotja..
djep i nxehte i prekjeve dritheruese...
krematorium i puthjes sime...
zjarr qe zjarre shuan dhe hirin ndez...
neteve ku digjen epshe turbulluese...
e ngrohte...
e laget...
renkuese...
Etna jote...ku Vezuvi im vdes...
Artan Gjyzel Hasani
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Si t’i joshësh engjëjt
« Pergjigju #23 Me: Mars 19, 2013, 04:37:15 PD »
Letersia erotike kjo shume e rrafinuar :P