Autori Tema: Shprehje popullore  (Lexuar 15188 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Shprehje popullore
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 18, 2007, 11:38:56 MD »
Lavdo ca i premtove gjyshes ti ???
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Shprehje popullore
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 19, 2007, 01:02:39 PD »
Lavdo ca i premtove gjyshes ti ???


I premtova dhe i thashe qe ne bear do vij ne shqiperi, me ka mare malli shumeeeeeeeeeeeeee :(......mezi po prres qe te vij vera dhe te vete atje...

*Mali me malin s'piqen, njeriu me njerine piqen.
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Trust

 • o lake
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 433
 • Popullariteti: 0
 • Te dhonte Zoti shnet ishalla
Shprehje popullore
« Pergjigju #32 Me: Dhjetor 02, 2008, 04:00:11 MD »
hajt hajt se zotı ka per te a thy qafen
it's nice to be important,but it's more important to be nice.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Shprehje popullore
« Pergjigju #33 Me: Mars 08, 2009, 03:30:35 MD »
Kush njeh te tjeret eshte erudit,kush njeh veten eshte i urte

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Shprehje popullore
« Pergjigju #34 Me: Mars 08, 2009, 03:39:57 MD »
Fjalet e shumta jane fukarallek.

beso kontrollo te tjeret shum mos i degjo.... my fav .  [cheers]
« Redaktimi i Fundit: Mars 08, 2009, 03:42:16 MD nga *Bleri* »

Jashtë Linjë kjo jam une

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Shprehje popullore
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 12, 2017, 09:08:21 MD »
Kush s'punon, dheut i rëndon.