Autori Tema: Librat me te bukur qe keni lexuar?  (Lexuar 2642 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë yllkaaklly

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Librat me te bukur qe keni lexuar?
« Me: Nëntor 07, 2016, 12:48:15 MD »
Dua te bej nje ''investim'' te bibliotekes personale me rastin e Panairit te Librit. Doja shue t'me ndihmonit me sugjerimet tuaja rreth librave me te bukur dhe mbreselenes qe keni lexuar.
Faleminderit!  [coolthumb]

Jashtë Linjë Random

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Librat me te bukur qe keni lexuar?
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 18, 2017, 11:53:39 MD »
Lëkura e qenit nga Fatos Kongoli.
Pastaj interesat per librat ndryshojn sipas moshes/preferencave