Autori Tema: Torta  (Lexuar 4304 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Torta
« Me: Tetor 03, 2012, 06:10:49 MD »
Torta per dasma

Sa te bukura...kur sheh keto ke qejf te martohesh  ;D« Redaktimi i Fundit: Tetor 10, 2012, 10:48:21 MD nga Iness »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Torta
« Pergjigju #1 Me: Tetor 10, 2012, 10:56:24 MD »
Torta per festaScience is organised knowledge. Wisdom is organised life.