Autori Tema: Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?  (Lexuar 62944 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
cfar do me pergatisje/////

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #1 Me: Korrik 13, 2008, 01:42:55 MD »
hm cdo te pregatisja (jo ty valmo ;D)

atij do i pregatisja tav kosi ne furre me mish qengji dhe me vere te kuqe ne tavoline dhe desert revani  me kafe turke ;D hahahahah kto s'do i beja une do i komandoja dhe do i thoja ja ku i ke i dashur gjith diten kam gatuajtur ;D te befshin mire !!! :P

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #2 Me: Korrik 13, 2008, 01:45:01 MD »
mire qe sqenka per muaa... se do ikja pa ngrene gje... se asnjeren sma ka endja ..hehhe :P :P

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #3 Me: Korrik 13, 2008, 01:46:34 MD »
po une ja dij shijet atij prandaj thash jo per ty valvo ;) ;D
megjithate lere porosine ti se si dihet te ftojm  edhe ty , por jo me qirinj , me popcorn dhe cola ;D

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #4 Me: Korrik 13, 2008, 01:49:09 MD »
ore pse kur do besh darken ti kan per tu fikur drritat se thua me qirinjee... :P :P me mire me popcorn dhe Cola :P hheheh

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #5 Me: Korrik 15, 2008, 02:18:47 MD »
ok :P

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #6 Me: Korrik 15, 2008, 02:43:24 MD »
Do te pergatisjaa ... Gaforre te fresketa ....menze..( pershut, sallam, kaqkavall, Ollir , sugjuk ) ... Birre Efes .... :P

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #7 Me: Korrik 15, 2008, 07:59:52 MD »
vetem shtyllen etesionit te lart kam une po deshe hajde po deshe ik O0

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #8 Me: Korrik 15, 2008, 08:03:55 MD »
do te kisha ferguar suxhuk vetem ... asgj me shum :P
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #9 Me: Korrik 15, 2008, 09:38:27 MD »
vetem shtyllen etesionit te lart kam une po deshe hajde po deshe ik O0
te rrente tartakuti pse shtylle mgjes/drek/darke han njeriu eee
epo s'ke faj andej nga fshati jot qaheni pastaj se s'keni energji elektrike ;D

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #10 Me: Korrik 16, 2008, 08:56:18 MD »
shum po me fyen moj blerinda qesh gjith forume me mua e din qe une te kam pik te dobet dhe ste kthej prgj  ;)
po smba me uje pilafi ;)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #11 Me: Korrik 17, 2008, 12:13:32 MD »
pse cu be me shtyllen dha faliment ? :(  te verteten thash ;D
P.s ti me ke pik te dobet mua eee ncncncnc  ;D mire pra pilaf mgjes drek darke. me 1 got uje ;D

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #12 Me: Korrik 17, 2008, 02:47:38 MD »
oj negative shtylla nuk faleminton kollaj ;)
po une oilaf mengj drek dark :'(

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #13 Me: Korrik 18, 2008, 04:16:22 MD »
do te kisha ferguar suxhuk vetem ... asgj me shum :P
hahahaha

ok ok
po te kishe ardhur ti do gatuaja une
do ta lija surpriz
pasi ta shijoje do kerkoje prap
edhe pse ndoshta sdo te pelqej sa hera e pare
perseri do kishe kerkuar ne mengjes...
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Sikur do vija per darke tek ti , cdo me gatuaje (pergatisje) ?
« Pergjigju #14 Me: Korrik 18, 2008, 04:17:28 MD »
do te kisha ferguar suxhuk vetem ... asgj me shum :P
hahahaha

ok ok
po te kishe ardhur ti do gatuaja une
do ta lija surpriz
pasi ta shijoje do kerkoje prap
edhe pse ndoshta sdo te pelqej sa hera e pare
perseri do kishe kerkuar ne mengjes...Majonez do mi qit me honger a :P:P