Autori Tema: Qerimi i nje mandarine...  (Lexuar 1550 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Qerimi i nje mandarine...
« Me: Shkurt 21, 2011, 11:17:44 PD »
Nje menyre e re per heqjen e lekures se nje mandarine ...  [smiley1]