Autori Tema: Pija juaj e preferuar...  (Lexuar 43083 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #75 Me: Tetor 30, 2009, 03:33:57 MD »
o maro e di kur pihet amarua kur ke shqyer gjysem dashi ...dhe i fute ne fund nje ekspres me amaro ...aty i merre vlerata ajo .........une pa akull nuk e pije dot se eshte shume e hidhure
sa pa qejf qe je ti te keqen ....jo re e pi un dhe normalisht...por gjithmon me akull  [grin1]
ca te bejme na vete ndonjer mendja per  kaposhe deti.....une ne shqiperi emare te shoqeruare me pule ...............
pule me patate loku dhe montenegro? [sick4]
montenegro e pi mbai ke ngren rendshem...
megjithse mua me te tretur ushqimin me pelqen me shume

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #76 Me: Tetor 30, 2009, 03:34:36 MD »
ca eshte ajo me vaji ulliri ?
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #77 Me: Tetor 30, 2009, 03:36:52 MD »
ca eshte ajo me vaji ulliri ?
[whackbutt] [whackbutt] je dhe burre ti e nuk njeh pijet alkolike  [whackbutt]
eshte Jagermeister

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #78 Me: Tetor 30, 2009, 03:37:52 MD »
ca eshte ajo me vaji ulliri ?
[whackbutt] [whackbutt] je dhe burre ti e nuk njeh pijet alkolike  [whackbutt]
eshte Jagermeister
po si eshte si uiski eshte e forte e bute ....sa emre te gjate qe paska ..kush e perdore shume ate .......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #79 Me: Tetor 30, 2009, 03:41:26 MD »
ca eshte ajo me vaji ulliri ?
[whackbutt] [whackbutt] je dhe burre ti e nuk njeh pijet alkolike  [whackbutt]
eshte Jagermeister
po si eshte si uiski eshte e forte e bute ....sa emre te gjate qe paska ..kush e perdore shume ate .......
ketu me shume e perdorin si digestivo(dmth per tretje) po cunat pergjethsisht e perdorin dhe per te shoqeruar kafen ..nuk eshte shume e fort jo ..jegermajster  lexohet...po pse montenegro ka emer te shkurter'

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #80 Me: Tetor 30, 2009, 03:42:55 MD »
se kam degjuare ndonjer ........mua ekspresi vetem me raki me ngjite me asgje tjeter ....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #81 Me: Tetor 30, 2009, 03:47:35 MD »
se kam degjuare ndonjer ........mua ekspresi vetem me raki me ngjite me asgje tjeter ....
un e vetmja alkolike qe me te vertet me pelqen nuk eshte as montenegro as Jagermeister  mua me pelqen

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #82 Me: Tetor 30, 2009, 03:49:15 MD »
ooo sdashke gje ti ....o maro shampanja shoqerohewt me mishe me gjera te renda ?
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #83 Me: Tetor 30, 2009, 03:52:37 MD »
ooo sdashke gje ti ....o maro shampanja shoqerohewt me mishe me gjera te renda ?
nuk eshte shampanj yllo jo eshte nje lloj vere frizzante prosecco quhet ..as nuk kushto shume  [grin1]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #84 Me: Tetor 30, 2009, 03:54:02 MD »
ooo sdashke gje ti ....o maro shampanja shoqerohewt me mishe me gjera te renda ?
nuk eshte shampanj yllo jo eshte nje lloj vere frizzante prosecco quhet ..as nuk kushto shume  [grin1]
ajo eshte vere e vjeter apo te pelqen si shije ...se verate vjetar kushtojne ca do marke te jene .........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #85 Me: Tetor 30, 2009, 03:56:13 MD »
ooo sdashke gje ti ....o maro shampanja shoqerohewt me mishe me gjera te renda ?
nuk eshte shampanj yllo jo eshte nje lloj vere frizzante prosecco quhet ..as nuk kushto shume  [grin1]
ajo eshte vere e vjeter apo te pelqen si shije ...se verate vjetar kushtojne ca do marke te jene .........
nuk kushton shume jo..
pershembull kur dal me shoqet nga ora 7 marim nga nje gote prosecco dhe ben 2 euro gota.. [grin1]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #86 Me: Tetor 30, 2009, 03:58:49 MD »
ooo sdashke gje ti ....o maro shampanja shoqerohewt me mishe me gjera te renda ?
nuk eshte shampanj yllo jo eshte nje lloj vere frizzante prosecco quhet ..as nuk kushto shume  [grin1]
ajo eshte vere e vjeter apo te pelqen si shije ...se verate vjetar kushtojne ca do marke te jene .........
nuk kushton shume jo..
pershembull kur dal me shoqet nga ora 7 marim nga nje gote prosecco dhe ben 2 euro gota.. [grin1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]ca na the me maro ..ajo qenka si llalla qeshesin ne klube tani 5oo lek bidoni
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #87 Me: Tetor 30, 2009, 04:01:41 MD »
 [grosecolere] [whackbutt] [whackbutt]
po ti provoje njehere e ta shohim  [whackbutt] [whackbutt]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #88 Me: Tetor 30, 2009, 04:02:44 MD »
[grosecolere] [whackbutt] [whackbutt]
po ti provoje njehere e ta shohim  [whackbutt] [whackbutt]
po ca te provoi me maro i lire plenci eshte me ..ca na the tani na bere kurioze.......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #89 Me: Tetor 30, 2009, 04:04:19 MD »
[grosecolere] [whackbutt] [whackbutt]
po ti provoje njehere e ta shohim  [whackbutt] [whackbutt]
po ca te provoi me maro i lire plenci eshte me ..ca na the tani na bere kurioze.......
po pse o loku nje gote vere sa ben aty ne greqi.... [confused4]