Autori Tema: Pija juaj e preferuar...  (Lexuar 43390 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #30 Me: Korrik 12, 2009, 09:18:08 MD »
red bull
sex on the beach
whisky
amstel
smirnoff ice
keto konsumoj  me shpesh
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #31 Me: Korrik 13, 2009, 12:28:07 MD »
Pija enrgjike Red-Eagle definitivisht
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #32 Me: Korrik 13, 2009, 12:29:01 MD »
pina colada [grin1]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #33 Me: Korrik 13, 2009, 01:43:59 MD »
red bull
sex on the beach
whisky
amstel
smirnoff ice
keto konsumoj  me shpesh
pashe kete pije e ketij beqarite ...sex on the beach ..se prandaji vime ne forum per te mesuare ....ore te beshe nje koktei me kete pije me raki rrushi ....jepe efekte ansore kjo ....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #34 Me: Korrik 13, 2009, 07:04:45 MD »
caj pjeshke  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #35 Me: Korrik 13, 2009, 08:21:07 MD »
red bull
sex on the beach
whisky
amstel
smirnoff ice
keto konsumoj  me shpesh
pashe kete pije e ketij beqarite ...sex on the beach ..se prandaji vime ne forum per te mesuare ....ore te beshe nje koktei me kete pije me raki rrushi ....jepe efekte ansore kjo ....
Per fat te keq e kan ndaluar shitjen e rakis kendej nga ne!!!
Kan te drejt vetem mjeket ta perdorin neper spitale per narkoz ,
ne raste te veqanta ose kur bejn ndonje operacion te nderlikuar  [rlmao] [rlmao] [rlmao]


 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #36 Me: Korrik 13, 2009, 08:31:40 MD »
red bull
sex on the beach
whisky
amstel
smirnoff ice
keto konsumoj  me shpesh
pashe kete pije e ketij beqarite ...sex on the beach ..se prandaji vime ne forum per te mesuare ....ore te beshe nje koktei me kete pije me raki rrushi ....jepe efekte ansore kjo ....
Per fat te keq e kan ndaluar shitjen e rakis kendej nga ne!!!
Kan te drejt vetem mjeket ta perdorin neper spitale per narkoz ,
ne raste te veqanta ose kur bejn ndonje operacion te nderlikuar  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po si paskan ndaluare rakin aty ........ata lejojne ashashine qe eshte  me  e rende...

kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #37 Me: Korrik 13, 2009, 08:50:16 MD »
po si paskan ndaluare rakin aty ........ata lejojne ashashine qe eshte  me  e rende...

E po cfar tu besh ketyre,hashashi dhe mielli jan dicka normale kendej
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #38 Me: Korrik 13, 2009, 08:52:30 MD »
o flori ti ku rri ne zyrih apo ne bazel ......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #39 Me: Korrik 13, 2009, 10:22:42 MD »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #40 Me: Korrik 13, 2009, 10:41:34 MD »
o flori ti ku rri ne zyrih apo ne bazel ......
Un rri ne zürich [cool1]
Mos te ka ren rruga ndonjeher kendej nga keto ane?
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #41 Me: Korrik 14, 2009, 01:00:11 MD »
o flori ti ku rri ne zyrih apo ne bazel ......
Un rri ne zürich [cool1]
Mos te ka ren rruga ndonjeher kendej nga keto ane?
jo vella per kryezitet pyeta ??/
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #42 Me: Korrik 14, 2009, 01:32:40 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #43 Me: Korrik 14, 2009, 04:55:55 MD »
:p

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #44 Me: Korrik 14, 2009, 05:04:26 MD »
kjo [grin1]