Autori Tema: Pija juaj e preferuar...  (Lexuar 43492 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

  • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 3664
  • Popullariteti: 208
  • Save the drama for your mama!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #210 Me: Prill 13, 2013, 02:09:51 MD »
Ka vite qe se kam tradhtuar veren e kuqe, s'besoj se do ndodhi.