Autori Tema: Pija juaj e preferuar...  (Lexuar 44221 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #15 Me: Qershor 15, 2009, 05:14:08 MD »
Eh jo s'jam si ata qenke gabuar komplet. Une pi vetem uje ;)
aha......perdon...... ;) ;) ;) ;)
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #16 Me: Qershor 15, 2009, 05:15:27 MD »
Te perdona :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #17 Me: Qershor 15, 2009, 07:43:18 MD »
LENGJE TE NDRYSHME
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #18 Me: Qershor 15, 2009, 07:48:07 MD »
Birra dhe Mohito  [grin1]

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #19 Me: Qershor 15, 2009, 08:18:29 MD »
jo ndonji te vecant
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #20 Me: Qershor 15, 2009, 08:38:28 MD »
Birra dhe Mohito  [grin1]
Mojito.
..ej kur i thoni keto pijet sqarohini ca jane ...se nga fshati jemi ne si njohim te tera ........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #21 Me: Qershor 15, 2009, 09:04:25 MD »
Eshte coctail loku,me baze rum te bardhe dhe menta  [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #22 Me: Qershor 15, 2009, 09:06:45 MD »
Chivas  [grin1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #23 Me: Qershor 15, 2009, 09:13:48 MD »
dhalle [rlmao] [rlmao]

Mundesisht   fshati, pak e tharte  [teethsmile]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #24 Me: Qershor 15, 2009, 09:21:50 MD »
mire mire nuk e di tek blloku ca pihet ..po ne berat ne behar vetem dhalle pine me bidona e bere ne lushnje prodhim vendi....vetem ne shqiperi pihet dhahda ne asnje vend te botes ...fukarenj e vella ...ja si puna jone une tani nuk e ha dot sharqirin pa buke ...ashtu me eshte fiksuare qe i vogel e vellla ...buke me sharqi me djath ca te hashe
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #25 Me: Qershor 17, 2009, 09:52:57 MD »
bacardi lime
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #26 Me: Korrik 06, 2009, 08:31:34 MD »
branca menta    jeger  pushkin me redbull ose redbull me xhek    ne raste festash     ose ne lokale ne shtepi vera  kryeson   dhe birra .

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #27 Me: Korrik 07, 2009, 10:32:00 PD »
spritzi

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #28 Me: Korrik 07, 2009, 12:25:15 MD »
Red-Eagle
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Pija juaj e preferuar...
« Pergjigju #29 Me: Korrik 11, 2009, 09:36:09 MD »