Autori Tema: Kuzhina estetike ...  (Lexuar 11496 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Me: Tetor 28, 2010, 12:20:12 MD »
Estetika ne paraqitjen e ushqimit faktor themelor per te pasur nje tryeze plot sharm per syrin , mendjen dhe hapjen e oreksit. Le te paraqesim nepermjet fotove  piatanza dekorative te ndryshme plot me ushqim...


Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #1 Me: Tetor 28, 2010, 05:05:54 MD »


Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #2 Me: Tetor 28, 2010, 05:08:34 MD »
Edhe mua me pelqen te luaj me dekoracionin e pjatave, kjo kaq bukur se do te me vinte keq ti haja pastaj   :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 18, 2010, 10:15:34 PD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #4 Me: Maj 28, 2011, 08:44:27 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #5 Me: Qershor 02, 2011, 11:09:44 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #6 Me: Qershor 15, 2011, 01:44:22 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #7 Me: Qershor 09, 2012, 05:47:36 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kuzhina estetike ...
« Pergjigju #8 Me: Maj 03, 2013, 11:30:46 MD »