Autori Tema: Kush gatuan me shume ti apo partneri?  (Lexuar 5701 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë PUKJANI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 1
 • LOVE IS A FRIENDSHIP SET IN FIRE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Me: Shtator 26, 2008, 10:19:08 PD »
Kush gatuan me shume ti apo partneri/partnerja?
Pukjani ai Asgani

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #1 Me: Shtator 26, 2008, 02:46:41 MD »
se mos di ai me gatu....as me skuq i kokerr veze nuk idi....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë PUKJANI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 1
 • LOVE IS A FRIENDSHIP SET IN FIRE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #2 Me: Shtator 26, 2008, 03:04:12 MD »
Gjeja me e mire eshte ai qe gatuan me mire ti tregoj tjetrit, po prape duhet edhe pak pasion se te gatuash eshte po aq sa e veshtire dhe aq e mrekullushme kur shikon ne pjate nje ushqim qe e ke gatuar vete dhe te tjeret te lepijne dhe gishtat kur hane nga qe eshte e mrekullushme.
Pukjani ai Asgani

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #3 Me: Shtator 26, 2008, 03:51:20 MD »
ai nuk di ne cfare dore mahet garuzhdja,jo me te dije me gatu.....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #4 Me: Shtator 26, 2008, 04:45:15 MD »
partnerja ;)Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #5 Me: Shtator 26, 2008, 08:43:39 MD »
maskilist....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #6 Me: Shtator 26, 2008, 09:32:07 MD »
kur jam e semure parteni ;D

pastaj mami hahahaha

Jashtë Linjë PUKJANI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 1
 • LOVE IS A FRIENDSHIP SET IN FIRE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #7 Me: Shtator 27, 2008, 06:09:14 MD »
pse sthoni ju i paskemi keta partneret qe sdikan te gatuajn fare, o burrat tu mesojme si te gatuajn
Pukjani ai Asgani

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #8 Me: Shtator 27, 2008, 11:26:31 MD »
BURRI  IM  E  QAN  GUZHINEN  ITALIANE, SI  PROFESIONISTET. :D

PO  PER  MUNGESE  KOHE,  GATUAJ  UNE  GJITHMONE. :D :D PER  NIVEL  GATIMI  UNE  PAK  ME  SHUME  SE  AI.  ;D ;D

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #9 Me: Shtator 28, 2008, 11:21:48 PD »
maskilist....

edhe ti lash ti shplash  :D :DJashtë Linjë Al_ ina

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: 0
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 01, 2008, 09:50:45 PD »
une nuk di te gatuaj aq mire sa gatuan ai  :)
Madhështia qëndron jo në të qenit i fortë, por në përdorimin e drejtë të forcës.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #11 Me: Nëntor 05, 2008, 09:46:51 MD »
hajme ne restorant  :P

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #12 Me: Nëntor 05, 2008, 10:35:48 MD »
gatuajne partneret! (mabi dhe bami :P :P :P)
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 08, 2008, 01:24:42 MD »
Asnjoni    :P

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Kush gatuan me shume ti apo partneri?
« Pergjigju #14 Me: Prill 23, 2009, 11:41:20 MD »
un ..ai sdi me zi i kokerr veze.......
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...