Autori Tema: Kush e di...  (Lexuar 2399 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kush e di...
« Me: Qershor 19, 2009, 11:10:57 MD »
Ketu mund te kerkoni recetat qe doni dhe kush e di te na e tregoje ne tjereve ...


Doja te beja patllixhane te zeza te mbushura me djathe kush e di receten??
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
Kush e di...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 22, 2009, 06:35:49 PD »
gjete kishe me u fale ti

pilaf me groshe dooo


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kush e di...
« Pergjigju #2 Me: Korrik 09, 2011, 11:25:46 PD »
Ketu mund te kerkoni recetat qe doni dhe kush e di te na e tregoje ne tjereve ...


Doja te beja patllixhane te zeza te mbushura me djathe kush e di receten??

U be nje vit dhe askush sta ka dhene receten ,,, mbase ta japin ne arkiv  [prankster]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Kush e di...
« Pergjigju #3 Me: Korrik 01, 2012, 10:34:29 PD »
Patellxhabet pasi i lan,pastron zemren brenda, i fut ne uje te valuar me kripe, i le 10 min. por tenxherja duhet te jete hequr nga zjarri.
I kullon, edhe i mbush me ate qe do, ne rastin me djath,  por kjo eshte sipas deshires.
I shtron ne tave, i hedh nje filxhan uje te valuar dhe vaj, i fut te piqen ne furre.
10 min  para perfundimit te pjekjes, shtroji siper kackavall te grire edhe del super fare :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.