Autori Tema: EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........  (Lexuar 45878 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #45 Me: Korrik 13, 2009, 07:19:31 MD »
[rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] une skam "mrrokell" per te shit  [blushing] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #46 Me: Korrik 13, 2009, 07:22:23 MD »
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

une nuk jam per tu ngrene!!!  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[/quote

po per cfar je ti moj luleshtrydhe per tu dhen me qera

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #47 Me: Korrik 22, 2009, 01:13:06 PD »
trelece mmmmm  [bigok]  [excited] [excited]  parfe...akullore...kasata...krem  kasate...kaq [mrgreen]

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #48 Me: Korrik 22, 2009, 01:54:51 PD »
per ushqim s'e kam problem ... Vetem se duhet me kordinu racionet ... Embelsirat vetem para ushtrimeve , para ores 17 i konsumoj (per energji) ... Mbas joooo!
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #49 Me: Korrik 22, 2009, 02:00:01 PD »


po per cfar je ti moj luleshtrydhe per tu dhen me qera


 [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]
jam per te te cuar ty ke burimi e mos me te dhene uje  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #50 Me: Korrik 22, 2009, 07:59:06 MD »
Ada

hahahahahahaahahahahah
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë NERTI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 9
 • Popullariteti: 0
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #51 Me: Gusht 01, 2009, 02:03:12 PD »
natyrisht qe eshte oshafi njehere kam ngrene dhe me ka pelqyer shume [kisss]

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #52 Me: Gusht 01, 2009, 02:10:24 PD »
te gjitha vdes fare mo per embelsira  [teethsmile]
« Redaktimi i Fundit: Gusht 01, 2009, 02:14:51 PD nga Kesulkuqja. »
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #53 Me: Gusht 01, 2009, 02:13:34 PD »
Ku di un se c'eshte 1 embelsir qe me pergatit gjithmon tezja. Me biskota dhe 1 lloj kremi special. Nuk piqet por futet ne frigorifer. Me pelqen shum.  :)

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #54 Me: Gusht 01, 2009, 10:12:58 MD »
Tiramisu [lovestruck]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #55 Me: Gusht 02, 2009, 04:36:15 MD »
Bamje me mish
hahhahahahahaahahahahahahahahhahahah
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #56 Me: Gusht 02, 2009, 05:20:18 MD »
Bamje me mish
hahhahahahahaahahahahahahahahhahahah

[huh1] [huh1] boboooooo na kujtove bamjet ne furre  [cry1] [cry1] [cry1]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #57 Me: Gusht 10, 2009, 08:08:16 MD »
hasudja
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #58 Me: Gusht 10, 2009, 08:11:59 MD »
Trilecia  [clap3]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #59 Me: Gusht 10, 2009, 08:16:59 MD »
Torte me chocolate
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥