Autori Tema: EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........  (Lexuar 45843 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #15 Me: Mars 23, 2009, 10:42:17 MD »
Jane ca torta shqiptare me pete,,,,,poooooooooooo sa me ka marre malli per ate torte [sad3]sa do te doja te kisha tani nje cope [sad3]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë Mistreci-Vip

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1641
 • Popullariteti: 0
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #16 Me: Mars 27, 2009, 05:12:49 MD »
OMELSINA IME PREFERUAR ESHTE SHERRJA  [mrgreen]

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #17 Me: Mars 27, 2009, 05:37:46 MD »
hahahahahahahahahahahahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë Mistreci-Vip

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1641
 • Popullariteti: 0
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #18 Me: Mars 27, 2009, 09:02:37 MD »
TRELECE  [givelove]

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #19 Me: Mars 27, 2009, 09:24:26 MD »
ca me thene sbej shume mbas embelsirave

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #20 Me: Prill 08, 2009, 09:07:20 MD »
bakllava, sdomos ate qe bene zona e mitrovices e kam fiksim. mmmmm sa e mira.

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #21 Me: Prill 08, 2009, 09:10:14 MD »
() ballokumja elbasanit

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #22 Me: Prill 09, 2009, 12:47:01 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #23 Me: Prill 09, 2009, 10:16:52 MD »
mjafto te jete e embel  [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #24 Me: Prill 09, 2009, 10:24:24 MD »
bakllavaaaaaaaaaaaaaa:D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #25 Me: Prill 15, 2009, 03:15:08 MD »
Tiramixhu.
Por nuk i them jo as tullumave. Te tjerat ma shpifin.

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #26 Me: Prill 15, 2009, 10:30:47 MD »
kadaif me arra...........

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #27 Me: Prill 23, 2009, 11:39:16 MD »
iriq,myfle..hemmmmmmmmm
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #28 Me: Prill 23, 2009, 11:42:20 MD »
pastra qe me ben mami im.mmmmmmmmmmmmmmmm si shpirt e bon:D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #29 Me: Maj 30, 2009, 10:35:32 MD »
Ore turp eshte, po ça eshte ky iriqi? [confused4]