Autori Tema: EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........  (Lexuar 45572 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ERALDA

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 17
 • Popullariteti: 0
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #120 Me: Tetor 14, 2010, 09:19:09 MD »
TRILECE      SHENDETLIE     BAKLLAVA

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #121 Me: Tetor 17, 2010, 12:47:28 MD »
[shpulle] [shpulle] cna e permendni bakllavane re se na moret ne qafe

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #122 Me: Tetor 17, 2010, 02:03:45 MD »
TRILECE      SHENDETLIE     BAKLLAVA
+ kompekaj, tiramisu
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #123 Me: Tetor 17, 2010, 02:07:23 MD »
une haj cdo gje te ngrenshme....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #124 Me: Dhjetor 11, 2010, 10:54:37 MD »Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #125 Me: Dhjetor 11, 2010, 11:14:14 MD »
 Se harrova Afishe [laugh1]Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #126 Me: Shkurt 27, 2012, 11:50:48 MD »
creme brulee

Mjaltë & Limon.


[biciklete]


Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #128 Me: Shkurt 27, 2012, 11:59:10 MD »
Bakllavaja qe ben mami im dhe trifle me fruta dhe creme mmmm yumm..

Jashtë Linjë Fabjana

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #129 Me: Shkurt 28, 2012, 09:38:54 PD »
Embelsira ime e preferuar eshte TORTA DELLA NONNA!!!!!
Te gabosh eshte njerezore te falesh eshte hyjnore!!!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #130 Me: Shkurt 28, 2012, 01:31:43 MD »
Kompekao
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #131 Me: Shkurt 28, 2012, 02:16:44 MD »
Te gjitha pa perjashtim  ^-^
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #132 Me: Shkurt 28, 2012, 03:05:52 MD »
une i ha te gjitha embelsirat po per pjeshken ngordhe fare [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #133 Me: Shtator 30, 2014, 09:58:31 PD »
Tiramisu ;)