Autori Tema: EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........  (Lexuar 45835 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Me: Mars 08, 2009, 12:37:47 PD »
IRIQI....HEMMMMM
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #1 Me: Mars 16, 2009, 12:04:34 PD »
Trelece

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #2 Me: Mars 16, 2009, 12:11:21 PD »
shendetlia

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #3 Me: Mars 16, 2009, 12:23:28 PD »
bakllava
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #4 Me: Mars 16, 2009, 01:05:56 MD »
Mjafton te jete me sheqer dhe mua me pelqen  :D me pelqejne gjerat me nutella  ;D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #5 Me: Mars 16, 2009, 01:08:36 MD »
Torte me Chocolate


♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #6 Me: Mars 20, 2009, 12:30:18 PD »
trelecet


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #7 Me: Mars 20, 2009, 12:07:16 MD »
« Redaktimi i Fundit: Mars 20, 2009, 12:10:09 MD nga ARIEL »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #8 Me: Mars 20, 2009, 12:08:07 MD »
per momentin ballakumet masanej si gru me barre ca te me pelqej e haj  [rlmao]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #9 Me: Mars 21, 2009, 01:06:37 MD »
tortat me cokollat
petullat me mjalt  haha fiksimi im kto

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #10 Me: Mars 21, 2009, 01:19:53 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #11 Me: Mars 23, 2009, 08:22:00 PD »
Mjafton te jete e embel...ndryshe jam Chocoholic.
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #12 Me: Mars 23, 2009, 05:25:31 MD »
kadaif...............

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #13 Me: Mars 23, 2009, 05:44:34 MD »
bakllava
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
EMBELSIRA JUAJ E PREFERUAR........
« Pergjigju #14 Me: Mars 23, 2009, 10:39:29 MD »
Akullorja.